یکشنبه, 01 مرداد 1396
سایت خبری بندر دیر

دستگیری قاتل مرحوم حاج حسین یوسفی +عکس

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت:فردی که با شلیک اسلحه باعث مرگ دو نفر در شهرستان جم شده بود شناسایی و دستگیر شد.

در شامگاه 27 رمضان، حسین یوسفی شهروند ساکن بخش ریز در زمان خروج از مسجد و در حین سوار شدن به خودرو، هدف تیراندازی افراد ناشناس قرار گرفت که منجر به مرگ وی شد. همچنین کودکی که در صحنه بود، به دلیل کمانه کردن تیر، مجروح شد و در راه انتقال به بیمارستان درگذشت.

حالا 18 روز پس از این حادثه، فرمانده انتظامی استان از دستگیری قاتل و همدستان وی خبر داده است.

سردار حیدرعباس زاده در گفتگو با خبرنگار آینه جم اظهار داشت: غروب روز 12 تیرماه دونفر موتورسوار در حالیکه سر و صورت خود را پوشانده بودند در بخش ریز شهرستان جم با شلیک اسلحه کلاش باعث مرگ مرد 54ساله ای به هویت "حسین یوسفی" و کودک 8 ساله ای به هویت "محمد زنگی" شدند.

وی افزود: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان جم و استان شناسایی  و دستگیری عاملین این حادثه در دستور کار قرار گرفت.

به گفته سردار عباس زاده باانجام تحقیقات میدانی و پلیسی متعدد 18 روز پس از حادثه عامل اصلی قتل به هویت "م، م"شناسایی و دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد:متهم دستگیر شده در مواجهه با مدارک و مستندات پلیس ضمن اعتراف به قتل علت انرا انتقامجویی و اختلافات قبلی با مقتول عنوان کرده است.

سردار عباس زاده با بیان اینکه تا کنون یک قبضه سلاح کلاش و دوقبضه سلاح شکاری از این متهم کشف شده است خاطرنشان کرد:تحقیقات از این متهم ادامه دارد و اطلاعات تکمیلی از این متهم و همدستانش متعاقبا اعلام خواهد شد.

گفتنی است تاکنون 4نفر از همدستان قاتل دستگیر شده اند.

جزییات تازه از دستگیری عامل قتل دو شهروند جمی

فرماندهی انتظامی استان شامگاه چهارشنبه با اشاره به دستگیری عامل دوفقره قتل اخیر در شهرستان جم جزییات تازه ای به شرح زیر اعلام کرد:

متهم حدودا 30ساله و بومی شهرستان جم می باشد که اسلحه کلاش بکار رفته در قتل را با همکاری فردی به هویت"ن، ی" از شهری در استان همجوار تهیه کرده است.

لحظاتی پیش کارآگاهان پلیس آگاهی اسلحه بکار رفته در قتل را در گودالی نزدیکی روستای"دره بان"در بخش ریز کشف کردند.

فروشنده سلاح به هویت "م،ح"نیز دستگیر شد و دربازرسی از منزلش یک قبضه سلاح کلاش و دوقبضه سلاح سوزنی کشف شد.

همچنین در این پرونده، مغازه داری که واسطه خریدار به فروشنده سلاح بوده، دستگیر شده است.

در این پرونده تا کنون 4متهم دستگیر شده و 4 قبضه سلاح کشف شده، همچنین متهم اصلی مدعیست در روز حادثه تنها بوده و همدستی نداشته است.

 

اضافه کردن نظر


اخبار نجیرم