چهارشنبه, 04 مرداد 1396
سایت خبری بندر دیر

۶۰ هزار مسافر نوروزی وارد شهرستان دیر شدند

فرماندار شهرستان دیر گفت: با ثبت آمار مسافران وارد شده به این شهرستان و اسکان آنها در محل های اقامتی، تا ساعات پایانی پنجشنبه‌شب، ۶۰ هزار نفر مسافر وارد این شهرستان شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دیر، حمزه اعتماد در بازدیدی که به همراه اعضای شورای اسلامی شهر دیر از مهمانان نوروزی در پارک بسیج انجام داد، اظهار داشت: از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون ۶۰ هزار مسافر و گردشگر نوروزی از نقاط گردشگری و اماکن مذهبی این شهرستان دیدن کرده‌اند.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود در نیمه دوم تعطیلات نوروزی، شمار مسافران نوروزی در این شهرستان نسبت به سال گذشته رشد چشم‌گیری داشته باشد، افزود: همه ادارات و ارگان‌ها در ایام تعطیلات آماده خدمات دهی مناسب به مسافران عزیز هستند و خدمات دهی به مسافران در شهرستان دیر شبانه‌روزی است و با کار مضاعف باید تلاش کنیم رضایت مردم و گردشگران عزیز را در این شهرستان جلب شود.

اعتماد رونق گردشگری را مهم‌ترین راه‌های توسعه شهرستان برشمرد و خاطرنشان کرد: برای توسعه شهرستان دیر در همه زمینه ها، معرفی جاذبه‌های گردشگری شهرستان و فراهم کردن بسترهای لازم برای حضور گردشگران و رضایت مسافران نوروزی ضروری است.

فرماندار شهرستان دیر با اشاره به استقبال گسترده مسافران نوروزی از شهرستان دیر و آشنایی مسافران با فرهنگ و آثار تاریخی آن، گفت:تاکنون بیشترین بازدیدهای مسافران نوروزی در این شهرستان از سواحل زیبای خلیج‌فارس، گنبد نمکی جاشک، اماکن تاریخی، بزرگ‌ترین اسکله صیادی کشور، حرم امامزادگان، اماکن مذهبی، گلخانه‌ها و مزارع کشاورزی شهرستان دیر بوده است.

اعتماد با اشاره به اینکه با همکاری مدیران دستگاه‌ها و اعضای ستاد خدمات سفر تاکنون هیچ مورد از نارضایتی و شکایت مردمی و حوادث جاده‌ای منجر به‌ فوتی در این شهرستان گزارش نشده است، گفت: پایگاه های خدماتی پلیس راهنمایی و رانندگی، جمعیت هلال احمر و شهرداری برای ارایه خدمات مناسب به مسافران نوروزی به صورت ۲۴ ساعته مستقر شده اند.

اضافه کردن نظر


اخبار نجیرم