یکشنبه, 01 مرداد 1396
سایت خبری بندر دیر

آخرین وضعیت بزرگراه و بیمارستان دیّر از زبان استاندار

استاندار بوشهر گفت: از 409 طرح عمرانی افتتاح شده در هفته دولت در استان بوشهر 206 طرح آن در روستاها به بهره‌برداری رسیده است.
 
 به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، دکتر مصطفی سالاری در مراسم افتتاح طرح‌های هفته دولت در شهرستان دیربا بیان اینکه در هفته دولت 409 طرح عمرانی در استان بوشهر افتتاح شده است اظهار داشت: این طرح‌‌ها که با سرمایه‌گذاری309 میلیارد تومان اجرا شده نسبت  به هفته دولت سال قبل رشد 57 درصدی دارد.
 
دکترسالاری با بیان اینکه در هفته دولت عملیات اجرایی 105 پروژه دراستان بوشهر آغاز شده بیان کرد: برای اجرای این طرح‌ها که بخشی از آن تا دهه فجر افتتاح می‌شود 126 میلیارد تومان اعتبار تخصیص می‌یابد.
 
وی با اشاره به اینکه به روستاها توجه ویژه‌ای شده است گفت: از طرح‌های افتتاحی دراستان بوشهر 206 طرح آن در روستاها است که برای اجرای آنها 669 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.
 
استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به زیرساخت‌های رفاهی در شهرستان دیر افزود: درافتتاح طرح‌های شهرستان دیر زیرساخت‌های رفاهی مردم این شهرستان در حوزه‌های مختلف فراهم شده است.
 
دکترسالاری، از تکمیل بیمارستان شهرستان دیر تا پایان امسال خبرداد وگفت: بزرگراه دیر به بوشهر از طرح‌های مهم این شهرستان است که اکنون دو قطعه دیگراین بزرگراه فعال شده است.
 
وی، از تخصیص اعتبارات لازم برای تکمیل اسکله صیادی بردخون خبرداد و گفت: مشکل اعتباری این اسکله صیادی حل شده است وامسال این طرح تکمیل می‌شود.
 
استاندار بوشهر بااشاره به اجرای طرح‌های بوستان امید در شهرستان دیر بیان کرد: امسال با اجرای این طرح 14 هزار و 500 متر مربع به فضای تفریحی رفاهی شهرستان دیر افزوده می‌شود.
 
دکترسالاری، با اشاره به اجرای خط انتقال گاز به پتروشیمی کاوه در شهرستان دیر تصریح کرد: خط انتقال گاز به واحد پتروشیمی متانول درشهرستان دیر که نقش مهمی در تامین انرژی موردنیاز آن دارد با سرمایه گذاری 12 میلیارد ریال آغاز شده است.

اضافه کردن نظر


اخبار نجیرم