یکشنبه, 01 مرداد 1396
سایت خبری بندر دیر

پیام تبریک فرماندار شهرستان دیّر به مناسبت روز خبرنگار

حمزه اعتماد فرماندار شهرستان دیّر در آستانه روز خبرنگار با گرامیداشت یاد خبرنگار شهید صارمی و فعالان عرصه خبر و آگاهی بخشی مردم از تلاشگران این عرصه در شهرستان دیر تقدیر کرد

"ن و القلم و مايسطرون"
(سوگند به قلم و آنچه مي نويسند.)
17 مرداد در تقويم پرافتخار کشور عزيزمان  به نام زنان و مردان تلاشگري مزين گشته است که با عشق و علاقه ، حقيقت‌طلبي و انعکاس واقعيات را سرلوحه کاري خود قرار داده‌اند؛ خبرنگاراني که هدفشان تنها آگاهي و اطلاع رساني صادقانه مي باشد.
اين روز بهانه و فرصتي براي پاسداشت و قدرداني از تلاشها و مجاهدتهاي بي‌دريغ خبرنگاران و روزنامه‌نگارانی است  که زبان گويا و چشم بيدار جامعه‌اند. انديشه سازان آگاه و دردمندي که در جهت تعالي افکار عمومي، روشنگري و آگاهي بخشي به جامعه تلاش مي کنند.
پر واضح است که اهمیت خبرنگاران و اطلاع رساني شفاف در دولت برخواسته از روح تدبير و اميد از جايگاهي رفيع برخوردار است و فرمانداري شهرستان ديّر  ارتباط دو سويه با رسانه ها را مشي خود قرار داده است و تداوم بخش اين حرکت پويا و بالنده خواهد بود و این تعامل را ، گره گشاي بسياري از مسائل و مشکلات شهرستان مي داند.
اينجانب ضمن گراميداشت سالروز شهادت شهيد محمود صارمي ؛ اميد دارد همواره در سايه الطاف خداوند متعال و عنايات حضرت ولي عصر(عج) در عمل به مسوليت خطيرتان در سال همدلي و هم زباني  پيروز و مستدام باشيد.
 
و من الله التوفيق
حمزه اعتماد
فرماندار شهرستان دير

اضافه کردن نظر


اخبار نجیرم