چهارشنبه, 04 مرداد 1396
سایت خبری بندر دیر

سرپرست HSE منطقه ویژه پارس منصوب شد

 مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در حکمی بهرام دشتی نژاد را به عنوان سرپرست ایمنی، بهداشت، محیط زیست، پدافند غیر عامل و مدیریت بحران ارشد منطقه ویژه پارس منصوب کرد.

 بهرام دشتی پیش از این رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت گاز استان بوشهر بود.


در حکم انتصاب مهدی یوسفی آمده است:

جناب آقای بهرام دشتی نژاد

با عنایت به تعهد، تخصص و تجربه جناب عالی و بنا به موافقت روسای محترم HSE شرکت ملی نفت ایران و وزارت نقت، به موجب این حکم به عنوان سرپرست ایمنی،بهداشت، محیط زیست، پدافند غیر عامل و مدیریت بحران ارشد منطقه منصوب می گردید. امید است با توکل به عنایات خداوند متعال و با بهره گیری از همه توان  و ظرفیت موجود در منطقه در انجام وظایف خطیر این  مسئولیت موفق و موید باشید.

اهم وظایف جنابعالی به شرح ذیل می باشد:

-نظارت و پایش عملکرد ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ها و سازمان های مستقر در منطقه در راستای بهبود مستمر شرایط بر اساس ابلاغ مقام عالی وزارت با گزارش گیری مستمر و برگزاری جلسات و مانورهای منظم در راستای وظایف ارشدیت سازمان.

-مدیریت ریسک ها موجود در منطقه شامل شناسایی، ارزیابی، حذف و یا کنترل آنها با استفاده از استانداردها و روش های تعریف شده در صنعت نفت کشور.

-تهیه و تدوین روش های اجرایی و دستور العمل های ایمنی، بهداشتی و محیط زیستی.

-برنامه ریزی جهت تدوین و اجرای طرح جامع پدافند غیر عامل منطقه.

- برنامه ریزی جهت تدوین و اجرای طرح جامع مدیریت بحران منطقه.

-ساماندهی و ارتقای ایمنی، آتش نشانی و امداد و نجات  در راستای افزایش توان مقابله با حوادث و بحران ها.

-تلاش در جهت برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی تخصصی و پیشرفته در خصوص بهداشت، ایمنی و آتش نشانی و محیط زیست برای کارکنان در تمامی سطوح.


اضافه کردن نظر


اخبار نجیرم