یکشنبه, 01 مرداد 1396
سایت خبری بندر دیر

آخرین خبر از تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی در نفت


به گزارش نجیرم به نقل از معاونت توسعه منابع انسانی، دکتر کریم سلحشور درباره چالش‌های نبود سیستم مکانیزه IT، تداخل کارهای اجرائی و مطالعاتی گفت: توسعه سطح کارشناسی حوزه منابع انسانی یکی از اهداف این معاونت بوده تا ارزش‌های سرمایه انسانی به تدریج دچار استهلاک نشود. در این راستا، گرچه در اداره کل آموزش، واحدی به نام پژوهش وجود دارد ولی لازم است پژوهش در اداره‌کل‌های مختلف تقویت شود.

معاون منابع انسانی وزارت نفت افزود: در مورد کارهای اجرائی باید برنامه ریزی صورت پذیرد که دچار روزمرگی نشده و تا آنجا که ممکن است کارهای اجرایی را با تعیین ضوابط و قواعدی به حوزه شرکت های تابعه تفویض کنیم و بر نحوه اجرای آن ها نظارت کنیم که نیاز است بخش نظارتی تقویت شود.

معاون توسعه منابع انسانی همچنین از ایجاد واحد مدیریت اطلاعات در بحث IT ایجاد شده به‌تدریج در سطح همه معاونت و بخش کلان فعالیت خواهد کرد.


توضیحاتی در مورد ماده 10 قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت

وی با اشاره به تصویب قانون نفت و همچنین قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت در سال‌های 90 و 91 که توسط مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است، تاکید کرد: در قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت موادی است که ساختار، صندوق بازنشستگی صنعت نفت و نظام‌های اداری و استخدامی تاحدودی از قوانین سایر دستگاه‌های دولتی مستثنی شود.

به گفته سلحشور، برای اجرایی شدن این مواد ازجمله ماده 10، باید آیین‌نامه اجرایی تهیه شده و به تصویب برسد که طرح پیشنویس آن آماده شده است. در این پیش‌نویس بیان شده کارکنان حوزه ستادی طبق قوانین قبلی تابع مقررات شرکت‌ها خواهند بود.


آخرین وضعیت حقوق کارکنان در سال 92

نماینده تام الاختیار وزیر نفت درباره حقوق و مزایای کارکنان قرارداد مدت موقت در سالجاری تصریح کرد: درحال نظامند کردن و طبقه بندی مشاغل هستیم که نتیجه آن ایجاد شرایط کاری بهتر برای این کارکنان است.

معاون توسعه منابع انسانی در پاسخ به این سوال که آئین نامه دورکاری در چه مرحله ای است؟ بیان کرد: آیین نامه دورکاری تدوین شده و همه 110 هزار سمت صنعت نفت بررسی و مشاغل دورکارپذیر احصا شده‌ا‌ند؛ بنابراین باید فرهنگ و زیر ساخت های آن برای اجرا در سازمان فراهم شود.


احتمال برگزاری آزمون تخصصی برای قراردادی‌های مدت معین و مدت موقت

وی در خصوص تعیین تکلیف کارکنان قراردادی مدت معین تاکید کرد: باید در زمینه جذب نیروی انسانی بازنگری کلی صورت پذیرد زیرا درحال حاضر تنوع قراردادی زیادی در صنعت نفت وجود دارد (مانند مدت معین، ساعتی، پرکیس و ...). بعد از مشخص‌شدن فعالیت هایی که باید برون سپاری شوند، روند جذب واحدی در نظر گرفته خواهد شد.

این مقام مسئول، ادامه داد: در ابتدا باید ظرفیت سازمانی را همزمان با توسعه فیزیکی گسترش داده و پس از آن، اگر از مجراهای قانونی قابل اجرا باشد آزمون مجزائی برای نیروهای قراردادی مدت معین و مدت موقت برگزار کنیم.

سلحشور با اشاره به اهمیت مدیریت دانش یادآوری کرد: هر فرد سازمانی که بازنشست می‌شود، دارای دانش تجربی است که باید جمع اوری و منتقل شود؛ فردی که در آستانه بازنشستگی است باید دانش خود را منتقل کند. به‌این منظور نیاز است زمینه انتقال دانش فراهم و بسترسازی مناسب صورت پذیرد.

نظرات  

 
0 #437 محمد 1396-01-26 14:16
اقا بیژن جان زنگنه ما رای نمیدیم تا وضعیت پیمانکاران مشخص نشه ازای کلاههاخیلی سرمون رفته بسه .پالایشگاه دوم پارس جنوبی
 
 
+16 #436 سارا 1395-07-05 08:23
با سلام متاسفانه در این دولت تبعیض و بی عدالتی به حدی رسیده که چند ماهیست نیروهای پیمانکاری را بدی اب و هوا میدن 250000ولی نیروهای قراردادی نمیدن به نظر شما نیروی قراردادی انگیزه داره برای کار ؟؟ تشکر از منطقه 10انتقال گاز
 
 
+9 #435 طوبی 1395-07-01 16:02
همکاران مدت موقت گرامی چرا آینهمه آه و ناله...صندوقهای رای ب من و شما خیلی نیازمند است ...وقتی پای صندوق رای نروید تکلیف روشن خواهد شد ....روحانی با رای من و شما بر مسند نشست اما وزیر انتخابیش باعث شد برای همیشه کنار برود ...وعده ما عملی خاهد شد
 
 
+19 #434 صندوق صدقات 1395-06-31 05:29
ماوزیری که به نیروهای بدبختش اهمیت نمیده رانمیخواهیم چرا اقای زنگنه فکری به حال نیروهای قراردادی نمیکنه چرا آقایان مجلس ایشان رابه پای میزاستیضاح نمیکشن واقعاجای تاسف داره
 
 
+29 #433 علیرضا 1395-06-16 18:42
باسلام خدمت همکاران محترم قراردادی وپیمانکاری که هردو دردمندند امیداوارم اونهایی که مارو شرمنده زن وبچه هامون کردن خداوند به سزای عملشون هم دراین دنیا واون برسونه به امید فرج آقا صاحب والعصر
 
 
+20 #432 نیما22 1395-06-16 12:09
لینک کانال نیروهای قراردادکارمدت موقت در وزارت نفت.
صرفا همین نیروها
 
 
+16 #431 قرار داد مدت معین 1395-06-13 09:45
حضرت علی میفرمایند
حق گرفتنیه نه دادنی
 
 
+17 #430 نازنین 1395-06-13 02:35
من در تعجبم ک چرا حقوق ما ازپیمانکاریام کمتر ک هی ب ریشمون بخندن ک به امید باطل نشستین ک دولت کاری واسه قرار دادیاکنه
 
 
+15 #429 مجید 1395-06-12 21:13
من ۱۳ سال است که کار تاسیسات در حد تخصصی در صنعت نفت انجام میدهم اما در سیستم پیمانکاری حقوق میگیرم آن هم با مدرک فوق دیپلم برق با حقوق حداقل وزارت کار نمیدانم تا کی دروغ تحویل ما میدید خداوند شما ها را لعنت کند انشاالاه
 
 
+15 #428 مهدي 1395-06-10 12:26
با سلام و عرض احترام
10 ساله كه داريم صادقانه و بسيجي وار براي كشورمون كار ميكنيم
با كمترين امكانات و كمترين حقوق حتي به شماره پرسنلي ما هم چيني ميگن
خدايش دور از انصافه يعني ما امتحانمون رو پس نداديم تازه ميخواين از ما امتحان هم بگيرين
مرد حسابي از نظر درسي سواد بچه ها فسيل شده رفته
يه دفعه بگو جذب نميكنيم و بس
اميد من فقط به خدا ميتونه باشه نه براي بندگانش اون هم بندگاني مثل آقاي وزير!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
 
 
+14 #427 محسن 1395-06-09 15:33
فقط درررررروغ.هرسال این بحثا هستش که اله و بله میکنن ولی هیچ کاری نمیکنن.خسته نشدین اینقده دروغ به خورد ما دادین؟الان ما نسبت به نیروهای اکثر ادارا داریم ۲برابر ساعت کار اونا کار میکنیم.ولی حقوقمون بیشتر که نیس هیچی کمترم هستش.بماند شرایط سخت کاری که ما داریم.بس کنید دیگه این همه دروغ گفتن رو خدا لعنتتون کنه
 
 
+19 #426 محمد 1395-06-08 23:07
سلام
تا هنه را تبدیل وضعیت نکنید از رای خبری نیست بیژن جان.
ما از سال نود تا حالا از کلاه ها سرمون گزاشتن.
شرمنده ایم داداش.
 
 
+13 #425 رضا 1395-06-08 14:40
سلام 11ماه تو شرکت پتروشیمی شازند اراک به صورت قرار داد موقت کار کردم الان بیکار شدم میگن تو آزمون کتبی باید قبول بشی.به قرآن خیلی تلاش کردم اما نشد آقای زنگنه آقای مهندس غریب پور خواهش میکنم کمکم کنید به خدا قسم خیلی رفتارم مستاجر بی پول بدون سرمایه تورو خدا
 
 
+15 #424 محمود 1395-06-05 11:19
جالب این است یه جمله از امام خمینی انتخاب کرده اند . و روی فیش حقوقی یک و پانصد هزار تومنی ما نوشتند. توجه داشته باشید که تمام کارهایتان در محضر خداست. احتمالا خدا نعوذبالله فقط شما ها رو نمیبینه. خدا لعنتتون کنه . دارید تیشه به ریشه نظام و اعتقادات مردم میزنید. هوشمندانه یا احمقانش رو نمیدونم. ولی فکر نکنم --باشید میدونید دارید چکار میکنید. ---------
 
 
+38 #423 نیما60 1395-05-24 15:25
دولت روحانی و وزیر زنگنه هیچ گونه کمکی به ما مدت موقت ها نمیکنند....تا این دولت هست از امید خبری نیست
 
 
+26 #422 کیوان 1395-05-21 20:47
سلام دوستان راه گرفتن حق نیروهای قراردادمستقیم نفت فقط تجمع مقابل مجلس شواری اسلامی میباشددرغیراینص ورت آب توهاون کوبیدن است
 
 
+13 #421 مجتبی 1395-05-13 04:31
تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی نفت در مسلخ مصلحت اندیشی!


خورنا – نیروهای رسمی در مجموعه نفت، از کارت اعتباری به نام «نفت کارت» بهره مند هستند که این کارت هوشمند، هر سه ماه یک بار، بیش از یک میلیون تومان برای آنها شارژ می شود که رسمی ها می توانند از اعتبار آن در فروشگاه های طرف قرارداد با نفت، مایحتاج مورد نیاز خود را خرید کنند که عموم نیروهای رسمی تلاش می کنند تا مبلغ این کارت را از طریق فروشگاه های آشنا، به وجه نقد تبدیل کنند.

سامان دهی کارکنان قراردادی صنعت نفت و به ویژه کارکنان قرارداد مدت موقت، مدت هاست به یکی از دغدغه های اصلی کارکنان در مجموعه وزارت نفت و شرکت های تابعه تبدیل شده است. پس از ابلاغ الزام تبدیل وضعیت کارکنان پیمانکاری به قراردادی در دولت دهم بود که حدود ۴٠ هزار نفر نیروی پیمانکار صنعت نفت که دارای شروط انعقاد قرارداد بودند، تبدیل وضعیت شدند و از آن پس در قالب کارکنان قرارداد مدت موقت به فعالیت خود ادامه می دهند.

فروردین ۹۴ بود که حسن روحانی فرمان سامان دهی نیروی انسانی دستگاه ها» را با دستور کاهش ۱۵ درصدی کارکنان دولت صادر کرد. آنچه مد نظر این دستور بود، سامان دهی آن بخش از کارکنان بخش های دولتی بود که با ۱۰ تا ۲۰ سال سابقه خدمت و نیز با مدارک دانشگاهی بالا، سال کاری خود را با دلهره ابقا یا اخراج در دستگاه های دولتی به سال دیگر می رساندند.
افزون بر آن، عدم امنیت شغلی، تفاوت فاحشی که بین حقوق و مزایای یک کارمند قراردادی با استخدام رسمی در شرکت های دولتی از جمله شرکت ملی نفت ایران وجود داشت، باعث بروز احساس تبعیض گسترده میان نیروهای قراردادی می شد.

یکی از راهکارهای برخورد با این مسئله، واگذاری بخش هایی از دولت به بخش خصوصی بود. از نمونه های موفق واگذاری به بخش خصوصی می توان از پیشخوان دولت و مخابرات یاد کرد اما در بخش های دیگری همچون نفت به نظر می رسد این موضوع به همین سادگی ها نباشد. پروژه ای بودن فعالیت بخش خصوصی در حوزه نفت، همکاری با شرکت های بین المللی و بسیاری دیگر از مسائل نشان می داد که این انتقال به همین سادگی ها امکان پذیر نیست، ضمن اینکه شرکت های واگذار شده نفتی، به جای خصوصی شدن، بیشتر خصولتی و بعضا به حیاط خلوت سیاسیون بدل شدند، بنا بر این باید چاره ای دیگر برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی بخش نفت در دولت اندیشیده می شد.

در همین زمینه شهریور ۹۴ بود که گویا دولت هم به تبعیض موجود میان نیروهای دولتی و خصوصی اذعان کرد و به فکر اصلاح این معضل در نیروی انسانی دستگاه ها افتاد. در همین خصوص، تاجی معاون حقوقی،امور مجلس و استان های معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری گفته است: «دولت با توجه به نا به سامانی ها و اجحافی که در باره نیروهای شرکتی مشاهده کرد، آن را یک نوع بردگی و بزرگترین ظلم در حق نیروهای شرکتی تلقی کرد، از این رو دولت مصمم شده است همه نیروهای شرکتی را تبدیل وضعیت کند و یکی از شعارهای اصلی حکومت اسلامی نیز توسعه عدالت است.»

در همین مدت زمان بود که  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ابلاغ بخشنامه به استان ها اعلام کرد که با جدیت به دنبال اجرای طرح هم ترازی و یکسان سازی حقوق و دستمزد نیروهای شرکتی شاغل در بازار کار کشور است که تعداد آنها ۴.۳ میلیون نفر برآورد می شود.

اما در دی ۹۴ جمعی از کارمندان قراردادی موسوم به «مدت موقت» در وزارت نفت با با نوشتن نامه ای به روزنامه کیهان از بلاتکلیفی ۴۵ هزار کارمند در این بخش گفتند. در بخشی از این نامه آمده بود: «۴۵ هزار نفر از کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت هستیم که هر یک از ما ۱۰ تا ۲۰ سال سابقه کار و مدارک تحصیلی دیپلم تا کارشناسی ارشد داریم. ما در دولت گذشته که در سال ۹۱ به دلیل داشتن سوابق کار بالای ۱۰ سال از نیروی تحت پوشش پیمانکار به نیروی قرارداد مدت موقت تبدیل وضعیت شدیم و با خود وزارت نفت قرارداد بستیم اما با تغییر دولت پس از گذشت حدود چهار سال همچنان بلاتکلیف و سرگردان هستیم.»

از آخرین خبرهای خوش برای این کارمندها خبری بود که در اردیبهشت ۹۵ مطرح شد و در آن رئیس جمهوری خبر از این داد که در جذب نیروهای جدید کار در دولت، اولویت با کسانی است که از پیش به صورت قراردادی و شرکتی مشغول به کار بوده اند. البته اینکه چه زمانی قرار است این نیروهای قراردادی در اولویت استخدام قرار بگیرند یا بر اساس طرح دیگری مشمول هم ترازی با نیروهای استخدام رسمی شوند را کسی نمی داند و حتی مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران و همچنین منابع انسانی وزارت نفت هم به روشنی از آن سخن نمی گویند و در معدود فرصت هایی هم که در دسترس بعضی رسانه ها قرار گرفته اند، تنها وعده های مبهمی به کارکنان قرارداد مدت موقت داده اند و عملا اقدام عملیاتی در این زمینه به مرحله اجرا نرسانده اند.

آنچه مشخص است بی انصافی، بلاتکلیفی، نبود امنیت شغلی و احساس تبعیض شدید میان نیروهای قراردادی و استخدامی در بدنه دولت است؛ آن هم نیروهایی که بار اصلی فعالیت ها در شرکت های نفتی بر روی دوش آنها نهاده شده است و در برابر خدمات و تلاش های ارزشمندشان، با رفتارهای تبعیض آمیز و از موضع قدرت رو به رو می شوند و هر زمان هم بخواهند نسبت به اجحافی که در حقشان روا می شود، اعتراضی کنند، به اخراج و برکناری از طریق تمدید نشدن قراردادشان حواله می شوند.

به طور قطع، مقایسه فیش حقوقی یک کارمند قرارداد مدت موقت با بیش از ۱۰ سال سابقه کار با مدرک کارشناسی ارشد در کنار فیش حقوقی یک کارمند رسمی عادی، همگان را به حیرت و تأسف وا می دارد؛ به طوری که در برخی قیاس ها، حقوق یک کارمند رسمی و یک کارمند قرارداد مدت موقت که هر دو وظایف و مسئولیت های مشابهی دارند، دست کم سه برابر تفاوت دارد؛ یعنی اگر یک کارمند قرارداد مدت موقت حدود ۲ میلیون تومان حقوق بگیرد، کارمند رسمی با همان موقعیت، حداقل چهار میلیون تومان حقوق می گیرد، ضمن اینکه از مزایای دیگری بهره مند است که کارمندان قراردادی از آن محروم هستند.

حقوق بیشتر کارکنان قرارداد مدت موقت بین یک تا ۲ میلیون تومان در نوسان است که آن هم اگر مدیر بالاسری که قطعا نیروی رسمی است، در محاسبه اضافه کاری ها و حق مأموریت ها، منصفانه عمل کند، به حدود یک و نیم تا ۲ میلیون تومان می رسد، ضمن اینکه مبلغ تعیین شده برای ساعات اضافه کاری و حق مأموریت های نیروهای قراردادی در قیاس با نیروهای رسمی بسیار بسیار پایین تر است.

نیروهای رسمی در مجموعه نفت، از کارت اعتباری به نام «نفت کارت» بهره مند هستند که این کارت هوشمند، هر سه ماه یک بار، بین ۵۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان برای آنها شارژ می شود که رسمی ها می توانند از اعتبار آن در فروشگاه های طرف قرارداد با نفت، مایحتاج مورد نیاز خود را خرید کنند که عموم نیروهای رسمی تلاش می کنند تا مبلغ این کارت را از طریق فروشگاه های آشنا، به وجه نقد تبدیل کنند.

رتبه بندی مشاغل در محاسبه حقوق نیروهای قرارداد مدت موقت تأثیری ندارد؛ یعنی نیروی قرارداد مدت موقتی که تحصیلاتش کارشناسی ارشد یا دکترا باشد، در پرداخت حقوق با نیرویی که دیپلم دارد تفاوتی ندارد، در صورتی که هر مقطع تحصیلی برای نیروهای رسمی، امتیازی معادل یک تا چند میلیون حقوق است. از سوی دیگر، برخی کارکنان رسمی هر زمان که نیاز داشته باشند می توانند وام دریافت کنند و قسط آن از حقوقشان کسر شود، اما نیروهای قرارداد مدت موقت، از چنین امتیازی بهره مند نیستند.

در یکی از بندهای قرارداد کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت آمده است که «بابت خدمات کارمند و با در نظر گرفتن ساعات کار در هفته، نوع کار و محل خدمت روزانه ۲۵۰ هزار و ۳۴۵ ریال از کل پرداختی ماهانه طبق ضوابط و مقررات کار و تامین اجتماعی توسط شرکت به کارمند پرداخت می گردد.»

در بند دیگری از این نوع قرارداد آمده است: «طبق بند –ز- ماده ۲۱ قانون کار، شرکت می تواند به هر دلیل که به خدمات کارمند نیاز نداشته باشد یا دادن اخطار کتبی از یک ماه قبل و پرداخت مزایای پایان کار طبق ماده ۴۴ قانون کار به خدمت کارمند خاتمه دهد.

در بندهای مختلف این قرارداد، در باره بیمه، مالیات، پاداش، عیدی، سنوات و… تابع قوانین کار و امور اجتماعی است.

در مجموع آنچه از مطالب یادشده بر می آید، نشانگر یک تبعیض و بی انصافی محض در حق کارکنان قرارداد مدت موقت است که از قضا بار اصلی کار در شرکت های نفتی دولتی بر دوش آنها نهاده شده است و ناچارند فخرفروشی و برخورد از موضع بالای برخی از نیروهای رسمی را هم تحمل کنند و در برابر بی انصافی ها و ظلم هایی که بعضا در حقشان روا می شود هم امکان اعتراض و دفاع ندارند، چرا که به سادگی جایگزین می شوند.

در یک دستگاه دولتی در نظام جمهوری اسلامی، چنین شرایط تبعیض آمیزی قابل پذیرش نیست، آن هم در موقعیتی که در همین سیستم، مدیرانی هستند که حقوق های نجومی دریافت می کنند، بر همین اساس، از مجموعه مدیران «تصمیم گیر» در شرکت ملی نفت ایران، انتظار است که به جای «تصمیم سازی» و دادن وعده های پوچ، برای رسیدگی به وضعیت نیروهای قرارداد مدت موقت اقدام عاجلی کنند و در سال پایانی دولت، به جای مصلحت اندیشی و عافیت طلبی، به فکر بیش از ۴۰ هزار نفر نیروی قراردادی و خانواده هایشان هم باشند.
 
 
+26 #420 mmm 1395-05-08 23:29
دوستان عزیز در حال حاظر ما قراردادی های مدت موقت نفتی حقوقمان از بچه های پیمانکاری کمتر است و شامل موارد زیر می شود:
1)پیمانکاری ها هزینه ایاب و ذهاب می گیرند و ما نمی گیریم
2)مدرک پیمانکاری ها همان لحظه تعدیل می شوند و ما نمی شویم
3)ما قراردادی ها وقتی بچه دار شویم هزینه عائله مندی می گیریم
4)عیدی ما باید دوبرابر پایه حقوق باشد که نمی دهند
خدا لعنت کند باعث و بانی این کار رو
 
 
+21 #419 مجید 1395-04-31 15:05
افای ---اقای ----ما نیروهای مدت موقت شرکت نفت کلا خودمان وخانواده خودمان دعا میکنیم انشالله یک روزی تو دنیا واخرت خیر نبینی مخصوصا اخرت خودت انشالله در اسفل سافلین جهنم قرار بگیری امید بدتر از قتل است شما ما را امید دادی ولی دروغ تا کی دروغ وچرا مجلس برای شما ساکت هست داری میکشی ما را به این همه امید دادنت
 
 
+27 #418 نیما22 1395-04-26 10:05
چرا اینقدر به این نیروها ظلم میشه/11ماه کارگر هستیم اسفند ماه موقع دادن سنوات و عیدی کارمند هستیم/خودمون نفهمیدیم کارمندیم ا کارگریم
 
 
+11 #417 وحید 1395-04-23 10:58
آقای زنگنه
با سلام
اهمیتی که به مجامع جهانی نفت می دهید و در فکر توسعه فروش نفت هستید و ... انها همه مستلزم اینکه به به موضوع مهم سرمایه منابع انسانی توجه ویژه را داشته باشید و متاسفانه اینگونه نیست و در آتش سوزی که در پتروشیمی بوعلی اتفاق به همت همین نیروهای قردادی بود که به خیر گذشت. نیروهای جوان موتور متحرک وزارت نفت هستند بری توسعه سریع باید به فکر جدید برای ایجاد انگیزه این نیروها باید بود والا به جایی نخواید رسید. وسلام
 
 
+18 #416 امید 1395-04-05 13:23
سلام امیدوارم مجلس جدید زنگنه را عزل کنه تا اوضا نیروها بهتر بشه
 
 
+18 #415 سعید 1395-04-05 13:20
با سلام به نظر من نیروهای قراردادی باید به احمدی نژاد رای بدهند تا تعین تکلیف بش والا این دولت مخالف ساماندهی اگه احمدی نژاد بیاد قطعا رسمی میشن ما به روحانی رای دادیم بهتر بشه بدتر شدیم و هیچ بهایی بهمون نداد
 
 
+15 #414 بدبخت 1395-04-03 16:06
با سلام,من فقط یه سوال دارم از اقایه زنگنه که مخالف تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی هستن که چندین سال سابقه کار در قسمتهای حساس رو دارن دارم,که ایا میشه با حداقل حقوق یک میلیونی برایه یک نفر که لیسانس یا فوق لیسانس داره و ناظر پروژه میلیاردی هستش انتظار داشت سالم کارد ,خودش باشه میتونه سالم کار کنه,کارگری که در پروژه کار میکنه حقوقش بیشتر از ناظر و بازرس پروژه اس,واقعا برایه خودم متاسفام که در چنین کشوری زندگی میکنم که شعار مردمش داره میشه اینکه ,تو ایران باید دزد باشی تا زندگی راحت داشته باشی
 
 
+15 #413 جواد 1395-04-01 06:01
با سلام
کارکنان محترم قرارداد موقت نفت لطفا بیایید در تلگرام یک گروه هفمند تشکیل دهیم و مطالبات قانونی را پیگیری کنیم همانطور که رسمی ها این کار را کرده اند.
 
 
-23 #412 محمود 1395-03-29 01:41
افایون این همه نب نالید ،زشته بخدا. مملکت هزارتا گیر و گرفتاری داره. خدا رو شکر کنید که امنیت دارید و تن سالم که کار کنید. منم مث شما قرارداد موقت ولی دنیا رو اینقد تیره نکردم. صبر صبر
 
 
+7 #411 صمد یاوری 1395-03-28 19:52
از نیروهای قراردادی شرکتoiecدر عسلویه هستم. چرا مدیرعامل جدید نیروهای حراست و پشتیبانی رو به پیمانکاری تبدیل کرده در صورتی که الان حقوق ما یک میلیون و پونصد تومنه اما طبق قراردادی که با پیمانکار بسته برای هر نفر 8میلیون تومن به پیمانکار باید بده!!!!!
تورو خدا یکی بگوشه وزیر نفت برسونه.
 
 
+11 #410 قراردادی 1395-03-28 08:08
با سلام،
من ۱۰ ساله که دارم توی شرکت نفت کار میکنم و قراردادی هستم و مدرکم هم فوق لیسانسه تا الان چند بار خواستم جابجا شوم اما به من گفتند که بخشنامه اومده که نمیشه جابجا شد اما توی واحد خودمون یه تفر که دوساله اومده سرکار و لیسانی داره و پیمانکاری هست رو میخوان جابجا کنن و ببرنش روی سمت کارشناسی.این انصافه؟
این عدالته؟
چون یه نفر پارتی داره باید اینجوری باشه.
همه چیز توی شرکت باید رابطه ای انجام بشه؟
ضوابط تعطیله دیگه.
آقایان مسئول لطفا به این موارد رسیدگی کنید؟
 
 
0 #409 قراردادی 1395-03-28 08:01
با سلام،
من ۱۰ سال سابقه کار در شرکت نفت رو دارم و مدرکم هم فوق لیسانسه مدیریت و قراردادی هستم اما تا حالا نتونستم جابجا شوم و هر جا هم که مراجعه میکنم میگن بخشنامه اومده که جابجایی انجام نشه اما متاسفانه در بخش خودمون میبینم که یک نفر که دو ساله اومده سرکار و مدرک لیسانس داره و پیمانکاریه میخوان ببرنش روی سمت کارشناسی و جابجاش کنن.این انصافه واقعا چرا هیچ کس رسیدگی نمیکنه.توی شرکت نفت یا باید آشنا داشته باشی یا هیچ همه چیز باید رابطه ای باشه؟
متاسفم برای مسئولین.
 
 
+7 #408 محمد 1395-03-21 22:42
سلام ،،اقایون،یه روزی شما هم میرید کنار
و بچه های شما ها ،شاید هم نوه های شماها مثل ما ،،نیروهای پیمانکاری
بشن و آن موقع هست که از خودتون و خدای خودتون خجالت میکشید
البته های نیروهای پیمانکاری ،،بلاخره خدایی دارن
کسانی که پارتی داشتن کد پرسنلی گرفتن
و ماها که نداشتیم
مدرکش رو داشتیم
پشت درب ،،آقای زنگنه،آقای روحانی،آقای سلحشور ،،و دیگران باید بمانیم
امیدمان بخداست،تا خدا نشانتان دهد
آه،،،کارگر زحمت کش ببلاخره میگیرد
امیدمان اول خدا،،،دوم رهبری است
آقا جان ،،تو به ولایتت قسم ،،این مدیران بی لیاقت و درباری رو کمی ،،ببین
چگونه میشه دید دوستانمان امنیت شغلی دارن ،،،ما ها نداریم
حتی یه وام هم نمیتونیم بگیریم،،چون گواهی کار و کسر حقوق نداریم
چون ماها اصلا ،،،،ادم،، ،،،،نیستیم،
چون امنینتکاری نداریم و ارکان ثالث هستیم
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
 
+21 #407 آیت 1395-03-17 21:14
آقای زنگنه ازخدا بترس
 
 
0 #406 بی نام 1395-03-10 14:00
عزیزان من ناراحت نباشیدهرچه فریاددارید برعلیه منافقین وبرعلیه اصلاح لبانیکه توسط یکعده افراد مسعول ظالم نفوذ کرده اند وکارهای کلیدی را بدست گرفته اند سنگ اندازی میکنند تامارا ازاسلام وانقلاب دلسرد کنند صبرپیشه کنید که خداباصابران است
 
 
+13 #405 قراردادمستقیم 1395-03-07 10:55
سلام.آقایان مسوول دیگر از خواب غفلت بیدار بشید و همکارانتون رو هم از خواب غفلت بیدار کنید.از حق الناس بترسید.حداقل یک ابسیلون به اون دنیا اعتقاد داشته باشید.
 
 
+16 #404 اهورا 1395-03-07 01:28
سلام چرا نیروهای قراردادی عیدیشون را مثل کارمندان میگیرند پاداش کارگری خودمون هم نمیدانم چکارییم سنوات هم هرسال میدن سمت ها را هم که بستن ارتقاء شغلی هم نداریم مثل ماشین روا بدنه پژو موتور پیکان
 
 
+6 #403 الوان 1395-02-30 03:22
-------
خدارسوا بشی انشاالله
 
 
0 #402 معین 1395-02-30 03:19
توکه گفتی صنعت نفت جای چکمه پوش نیست.توکه ادعا داشتی آقای بابک زنجانی پول بیت المال برده توخودت چه کردیه؟؟؟
 
 
+17 #401 قراردادی نفت 1395-01-30 10:11
تنها راه حل تحصن
 
 
+20 #400 دامون 1395-01-28 23:51
سلام دوستان.لطفا توجه كنيد.از اين لحظه به بعد چرخاندن چرخ هاي صنعت نفت رو به دوش پرسنل رسميش بندازيم.براي صنعت نفت كار نكنيم كم كاري كنيم هرج و مرج به راه بندازيم بي مسئوليت باشيم.و مرتب اين جمله رو تكرار كنيم كه گور باباي خودشون و صنعت نفتشون.دست به دست هم بديم تا كارها عقب بيوفته و بخوابه.نوش جان خودشون و پرسنل رسميشون.اين تنها راه رسيدن به هدف هستش
 
 
+17 #399 حمید 1395-01-28 02:52
با سلام :جناب دکتر افزایش 15درصدی نفت که در مردادماه سال گذشته چرا با معوقات آن و با توجه به تصویب هیات دولت و مجلس چرا صورت نگرفت . وآیا این افزایش درصد که لازم لااجرا بود برای امسال 95 انجام خواهد شد.؟و لطفا نسبت به پاداش ها و نفت کارت و هدایا ها که درمناسبتها ی روز پدر و ولادت ها که درسازمانها و ارگانهای دیگر ازپرسنل زحمت کش خود قدردانی و استفاده ازامکانات رفاهی برای خانواده های نیروهای قراردادی مدت موقت که تبدیل به معین شدند. درشرکت نفت و نیروهای تابعه آن مانند پتروشیمی -گاز-حفاری انجام خواهد شد.
 
 
+9 #398 حمید 1395-01-28 02:39
با سلام واحترام: و دعای خیر به مقام معظم رهبری و شهدای 8سال دفاع مقدس. بنده دارای مدرک رشته حقوق هستم ،برادران عزیزم خسته نباشید. میدانیم اداره این نبض تپنده کشور سخت وطاقت فرساست.جناب دکترسلحشور ،با همه کم وکاستی ها باید یک مسئله رودرنظر داشت ،که صنعت نفت به خودی خود چرخ صنعت خودرا نمی گرداند و بخودی خود بهره وری نخواهد داشت . پس این نیروی انسانی است که این صنعت بزرگ را به حرکت در می آورد . و تمامی صنعت ما تحت تاثیر این شرکت نفتی است .بیایید نسبت حقوق حداقل مدیران 17الی 30 میلیون تومانی را با حقوق یک پیمانکاریا نیروی قرارداد موقت مقایسه کنیم. ضمنا چرا ازنیروی قراردادی و دارای جبهه دارند .برای جذب رسمی که سابقه کافی درامر صنعت نفت دارد استفاده نمی شود. و متاسفانه با سفارشات از مقامات بالا خیلی از فرزندان مقامات باید بصورت رسمی جذب شوند. ضمنا چرا باید نیروهای قراردادی شرکت پتروشیمی که جزء زیرمجموعه وزارت نفت هستند. با ید پاداش خودرا مطابق نیروهای رسمی نسبت به بقیه شرکت های تابعه گرفته ،چون خواسته هایشان را بازگوکردند . جناب دکتر لطفا توجه بفرمایید که اگر به این نیروهای موجود توجه نداشته باشید فردا بسیاردیر است چون دیگر تا یک ده دیگر نیرویی جوان وجودنخواهد داشت.و نیز انگیزه ها و اعتماد از بین خواهد رفت . وهمیشه نمی توان به نیروی خارجی وشرکت هایشان اعتماد کرد . پس خواهشا بعنوان برادرکوچک شما و یک فرد ی که خالصانه ازاعماق قلبم نه تنها دراین شرکت بلکه درجایجای این سرزمین اسلامی عزیزم نیازبه کاری دقیق و بدون فوت وقت وزمان ،کاری اساسی برای این نیروی شاغل باید انجام داد. با درودوخسته نباشید به همه شما عزیزان وبزگوار با توجه به فرمایشات حکیمانه مقام معظم((اقتصادمقا ومتی همراه با اقدام وعمل))
 
 
+18 #397 محمد 1395-01-26 19:08
بخدا من اصلاح طلب پایبند به اصول اصلاحات بودم اما تحت هیچ شرایطی بخاطر بی مسولیتی آقای زنگنه به نیروهای قرارداد موقت وتبدیل وضعیت آنها درانتخاباتهای بعدبه اصلاحات رای نمیدهم
 
 
+17 #396 Amir 1394-12-22 16:34
من نیروی شرکتی پالایشگاه آبادانم فوق لیسانس دارم خدا شاهده اگه مجبور نبودم یکساعتم اینجا نمیموندم هر پاداشی میاد به همه میدن الا به ما پیمانکاریا حتی یکساعت اضافه کاریم به ما نمیدن کلا حداقل حقوق رو به ما میدن این درد رو کجا میشه فریاد زد
 
 
+26 #395 محمد 1394-12-01 14:13
بخاطر خدا فکری برای نیروهای قراردادی بکنید . چرا اینقدر ظالمید ؟؟؟
 
 
+15 #394 قراردادی نفت 1394-11-29 12:46
ماناظران و بازرسین با حقوق یک میلیون چگونه می توانیم در پروژه های ميلياردي از حقوق شرکت نفت دفاع کنیم، مطمئنا ما پیامبر نیستیم.
 
 
+12 #393 جمعی ازکارکنان سکو 1394-11-22 19:46
آقای سلحشور ازنحوه برده داری روی سکوهای دریایی پارس جنوبی خبرداری........ .مانیروهای شرکتی تعمیرات سکوهاهیچ فرقی با برده نداریم....
 
 
+16 #392 احمد 1394-11-19 15:29
سلام اقای زنگنه واقای سلحشورچرا شما اصلان به فکر ما نیستید الان اکثر این بچه ها که در وزارت نفت هستند بهترین سالهای عمرشونو یعنی جوانیشونو در شرکت نفت هدر دادن چرا شما به فکرمون نیستید اخه تا کی با این وضعیت زندگی کنیم اخه فکر کنید که پسر خودتون مثل ما بود مثل ما که اکثرا پیش زن و بچه امون شرمنده ایم ایا باز هم کاری نمی کردید درسته الان همه ما داریم ازطرق این سایت درد دلامون میکنیم ولی اصلان شما توجه نمیکنید چون پسر و دختر وزن تون در رفاه کامل هستند والان شما که وزیر وریس هستید یه کار مثبت برای ما انجام دهید بالاخره این میزی که الان پشتش هستی براتون بقا نداره خیلی ها مثل شما پشت این میز بودندو رفتند پس یه کاری کنید که همه حرف از مردانگی و کاردرستی شما بزنند نه بهتون لعنت وفش بدن یه کاری کنید که این40هزار نفر دعا گویی خودتون و خانواده تون باشن نه نفرین تون کنن
 
 
+8 #391 فف 1394-11-11 20:11
بعد از اینهمه گزینش و مسخره بازی شرکت نفت هیچ برنامه ای برای ما کارگران در شرکت نفت مشهد نداره.باعث تاسف هستش.بیشترین فشار کاری در بارگیری انبار 2 نفت هستش و کمترین مزایا.حقوق را هم 7 تا 10روز دیرتر میدن.
 
 
+9 #390 همدلی و همزبانی 1394-11-07 15:15
در سالی که مقام معظم رهبری از آن به سال همدلی و همزبانی نام برده شایسته حکومت جمهوری اسلامی نیست که در شرکت نفت فلات قاره تبعیض بین کارکنان رسمی و مدت موقت بیداد میکند،رسمی و قراردادی با یک مدرک و یک سنوات ویک کار و در یک واحد کار یکسان انجام میدهیم من قراردادی ۱۸۰۰۰۰۰ میگیرم ولی همکار رسمی من ۱۲۰۰۰۰۰۰ حقوق میگیرهیعنی هفت برابر من حال بدون اون مزایا و تسهیلات که سالی دو سه مرتبه محمود آباد میره و دوسه مرتبه مشهد مقدس و حتی من قراردادی را از سفر مشهد محروم میکنن حاضرند زایر سرا خالی باشه ولی کارمند قراردادی استفاده نبره،بداد ما بدبختها و خانواده بدبخت ترمان برسید
 
 
+13 #389 سلیمان 1394-11-07 14:05
بیست و پنج سال سابقه درشرکت کازدارم وقراردادمستقیم هستم خواهشمنداست پایه حقوقها رابراساس سابقه درست کنیداستخدام پیش کش
 
 
+8 #388 امیر 1394-11-05 09:51
بنام خدا

با عرض سلام و احترام

لطفا به وضعیت نیروهای قرارداد موقت رسیدگی شود، برای مثال بنده با مدرک فوق لیسانس و 8 سال سابقه کار حقوقم حدود یک ملیون و دویصت هزار تومان است. و حتی از حقوق نیروهای پیمانکاری کمتر است و حقوق نیروهای رسمی با شرایط من حدود 5 برابر حقوقم می باشد. کجای دنیا این همه تبعیض وجود دارد. (لازم بذکر است مدرک بنده فوق لیسانس دانشگاه دولتی با معدل بالای 17 می باشد.)

لطفا رسیدگی و انتشار دهید.
با تشکر
 
 
+7 #387 احسان 1394-10-30 16:33
این یارو -خائن هست.برید تحقیق کنید بینید قضیه قرارداد کرسنت چی بوده،که فکر کنم اکثر شما ها می دونید.میفهمید که چه ضرری به کشور زده.بعد ان وقت توقع دارید به فکر شما قراردادی ها باشه.
میگه پول نداریم.اگر دولت پول نداره پس چطور وزیر بهداشت،اقای هاشمی حقوق اکثر کارکنان بهداشت را بالا برده.حقوق پرستار ها از یک میلیون و دویست به دو میلیون و پانصد رسیده،که البته به حقشان رسیدن.
 
 
+13 #386 محمد57 1394-10-30 09:13
آقای وزیر صدای مارو میشنوی
چرا بعد اومدنت تغییر وضعیت متوقف شد چرااااااااااا
چرا کاری نمیکنی
 
 
+4 #385 ش م 1394-10-24 23:40
چرا کسی از اداره راه وشهرسازی حرفی نمیزنه 13 سال کار کنی اون هم شرکتی. به خدا باور کنید چند بار از مرگ حتمی به خاطر نجات مسافر نجات یافتم.روزگارمان سیاه شد ولی کسی توو فکر قراردادمان نیفتاد ما به کی نفرین کنیم که با وجود کار زیاد زجر و زحمت زیاد منطقه صعب العبور و فوق العاده سخت و برف گیر تو را خدا یه فکری بکنید که ما هم احساس کنیم ایرانی هستیم و به کارمون و ایرانی بدنمان افتخار کنیم
 
 
+10 #384 محمد 1394-10-22 10:47
آقای --از خدا میخواهم شما را شرمنده زن و فرزندانتان کند تا شاید درک کنید که نیروهای قراردادی با حقوق کم چه فشار و مشکلاتی را تحمل میکنند .
 
 
+6 #383 محمود 1394-10-20 20:20
با سلام اقایون زحمت کشیدن جایگاه های شرکتی رافروختندنیروها ی بدبخت که هر کدام چندین سال سابقه دارند تکلیف هیچ کدام معلوم نیست همه بیماری اعصاب گرفته اندخانواده ها هم نگران هزینه جاری خود اعم از اجاره خانه -قسط بانک وغیره هستن از خدا بترسین چوب خدا صدا ندارد آه خانواده کارگران شما را خواهد گرفت چون از زن بچه خود شرمنده ایم تا حالا شرمندگی کشیده ایدنه انشاالله مکشی مزه شو می چشی
 
 
+5 #382 مدت موقت 1394-10-20 15:38
ما میبایست مطالباتمونو از طریق نمایندگان مجلس و مطرح کردن با نمایندگان و لابی با نمایندگان و تحصن جلوی مجلس پیگیر باشیم همانطوری که حق التدیس های آموزش و پرورش و نهضتیها و معلمان پیش دبستانی از طریق مجلس پیگیر بودند و همگی استخدام شدند،ما میبایست چهار سال پیش از همان بدو تبدیل وضعیت بصورت مدت معین جذب میشدیم ولی مدت موقت شدیم که همان پیمانکاری دولتی است و هنوز بعد از اینقدر قول و قرار فرمول حقوقو کشف نکردند ۵+۱به نتیجه رسید ولی فرموله هنوز کشف نشده و طرح طبقه بندی مشاغل و ساماندهی حقوق و دستمزد اجرا نشده
 
 
+5 #381 یک نفر 1394-10-16 19:55
تو فکر نباشین انشاءالله قبل از انتخابات سال 96 خبر های خوش میرسه !!!!!!
 
 
+4 #380 Omed@baba@.com Baba 1394-10-07 09:04
با عرض سلام از شما خواهش میکنم به فکر نیروهای قراردادی شرکت نفت باشید مدت زیادی ست تو این وضعیت موندیم ازشما وزیر و ریس جمهور محترم تمنا میکنم به فکر ما باشید از شما ممنونم.
 
 
+6 #379 علی 1394-09-28 17:17
12 ساله در شرکت ملی نفتکش مشغول به کارم. هنوز زیر نظر پیمانکاری هستم. چندین بار تا مرز بستن قرارداد مستقیم پیش رفتیم اما با کوتاه نظری بعضی از عوامل رسمی که خود ماهیانه میلیونها تومان حقوق میگیرند قرار گرفتیم.
آیا رنگ خون آنها با ما چه فرقی دارد؟؟؟
مگر ما مسلمان نیستیم؟؟؟
مگر ما ایرانی نیستیم؟؟؟
با شما هستم دولتیها که حقوق آنچنانی میگیرید
عدل علی که میگین کجاااااااااااست؟؟؟؟
مگر من چقدر زنده میخواهم بمانم؟؟؟؟؟
شما نه تنها اراده بلکه زندگیمان را به تباهی کشیدید.
باشد خداوند لعنت کند باعث و بانی این بی عدالتی را.....
 
 
+5 #378 اکبر 1394-09-26 08:04
سلام.دوستان هیچ امیدی نیست.بعداز 3 سال قراردادی که هیچ ميگفتن وضعیت کارتون بهتر میشه تازه چند روز پیش مدیر منابع انسانی مناطق نفت خیز گفته که وزیر اعلام کرده که در حال حاضر نمیتونیم نیروهای قراردادی موقت تبدیل به معین کنیم ولی با پیشنهاد افزایش حقوق آنها موافقم.جالب تازه بعداز کلی وعده وعیدتازه میگه با پیشنهاد افزایش حقوق موافقم.نمیدونم این اقای سلحشور دو سال پیش رو چه حسابی حرف از افزایش حقوق زد که تا الان تو خالی عذاب درآورد.
 
 
+4 #377 نعمت 1394-09-17 21:48
ده سال در شرکت گاز خوزستان در واحد حراست کار میکنم سه سال است قراردادی شدم و با حقوق ماهیانه 1200000تومان تصمیم گرفتم اگر تا پایان سال وضعیت حقوقم بهتر نشد کارم ول کنم برم کارگری کارکنم .
 
 
+4 #376 پیمانکاری 1394-09-16 01:05
بیایید همه یک گروه تشکیل بدیم به های پیمانکاری فقط رو روز سر کار نریم ببینید ه دهنی از --نفهم سرویس میشه تا تکلیفمون رو روشن کنه نامرد
 
 
+8 #375 محسن 1394-08-22 18:03
با سلام لطفا یه رحمی به ما پیمانکارها بکنیدتا باید زجربکشیم
 
 
+25 #374 محمد 1394-08-17 21:55
از ماست که بر ماست.مقصر خودمان هستیم که به این دولت پیمانکار پرور و طرفدار بخش خصوصی رای دادیم.برای چهار سال دوم باید جلوی این اشتباه را گرفت و به احمدی نژادی ها رای داد بالاخره چهل هزار رای هم چهل هزار رای هستش.
 
 
+8 #373 نفت 1394-08-15 07:04
با سلام به کارکنان قرارداد مستقیم بنده هم بالای20 سال در وزارت نفت هستم و هنوز قرارداد مستقیم
میخواستم بگم این وزیر کاری بنفع هیچ کسی انجام نمیده قبلا ی دوره وزیر نفت بوده، یعنی بنده خدا نمیدونه اصلا خواسته ما چی هست، متاسفانه مشکلات جامعه ما از برخی مدیران بی کفایت هست به قیافه این ---نگاه کنید کجاش به ----میخوره!!!!! !!!!
 
 
+3 #372 .... 1394-08-10 14:05
من لیسانس بهره برداری دارم و کار ندارم.البته پارتی ندارم.لطفا اگه کسی هست که میتونه کمکم کنه من برم سر کار کمکم کنه.بخدا درمونده شدم.لطفا کمک کنید09333087712
 
 
+4 #371 علی 1394-08-06 00:39
مدیریت تو ایران هنوز فکر میکنه باید با ترس از نیرو کار مفید گرفت برا همین قراردادی ها رو قراردادی نگه میدارن تا از ترس نون زن و بچشون هر سازی که زدن تو عرصه مدیریتشون غلط باشه یا درست باهاش برقصن.دلشون نمیخواد ظلم کنن ولی چون مدیر نیستن این مدیر نبودنشون رو با ظلم به نیرو های قراردادی و پروز ه ای ها و امثالهم جبران میکنن.(پتروشیمی بندر امام (ره) )
 
 
+5 #370 همسری دلسوخته 1394-08-03 00:07
سلام
واقعا اصلا اذیت نیستید اینهمه دردتو دله کارگران بیچارست تواین عزای امام حسین خداروقسم میدم هرکی داره کم کاری میکنه وبه مشکلات کارگرا رسیدگی نمیکنه تقاص پس بده آخه چقدربی وجدانید اسم خودتونم گذاشتیدمسلمان.. ..اصلا انسانید!؟چراانس انیت ندارید؟
 
 
+37 #369 نیما رنجبر 1394-07-22 14:20
خدا لعنت کنه --رو که هیچ فکری به حال ما قراردادری ها نمیکنه
...بابا بس کنید تا کی میخواید حق خوری کنید تا کی؟؟؟؟؟؟
 
 
-28 #368 محمد 1394-07-19 14:44
دوستانی که بعد از این همه ماجرا باز میگن احمدی نژاد بدونند که بیچارگی الان ما و خیلی ها بخاطر وجود همون احمدی نژاد بوده و هست...
 
 
-42 #367 نفت 1394-07-18 15:11
سلام. نمیدونم کارکنان رسمی چه هیزم تری به شما فروخته اند که همه ی حرفتون کارکنان رسمیه.
 
 
+14 #366 فف 1394-07-18 07:13
12سال در انبار نفت شهید بیخوش مشهد کار میکنیم هنوز زیر نظر پیمانکار هستیم.بیشترین فشار رو تحمل میکنینم.در واحد بارگیری هستیم.مشخصه که شرکت نفت هیچ برنامه ای برای ما نداره.باعث خجالته برای شرکت نفت.
 
 
+40 #365 محمد 1394-07-17 23:19
سلام به تمامی نیروهای قرارداد مدت موقت ولعنت به تمام مسولین شرکت گازونفت لطفا به این بی شرف ها پیام نذارید چون هیچ تاثیری نداره و توجهی نمیکنن
 
 
0 #364 قرارداد مدت موقت 1394-07-17 21:47
قرار داد مدت معين مستقيم پالايش نفت لاوان
 
 
+34 #363 قراردادمستقیم شرکت گ 1394-07-13 17:33
سلام بر همکاران قرارداد مستقیم
لعنت ---بی شرف که حق مارا ضایع میکنه
 
 
+30 #362 نيروي قراردادي 1394-07-13 17:06
خدا از سر اين ظالم ها نگذره كه همش به فكر جيب خودشون هستن،روز به روز داره به حقوق رسمي ها اضافه ميشه در حالي كه همشون بارشون رو خوب بستن و ديگه نميدونن با اين پول ها چيكار كنن،ولي به فكر نيروهاي قراردادي نيستن كه اينهمه دارن مثل برده ازشون كار ميكشن، نيروهاي قراردادي همه اين جوان هايي هستن كه الان نياز دارن بهشون بها داده بشه تا بتونن مشكلات مسكن و ازدواجشون رو حل كنن وولش تفاوت حقوق هاي رسمي ها و قراردادي رو ببين چقدره ها؟اصلا با هيچ منطقي جور در نمياد بعد آقايون دم از دين و عدالت إسلامي ميزنن،عدالت إسلامي از نظر شما اينه؟
 
 
0 #361 ب 1394-07-12 20:40
بعد از 12 سال سابقه کار دز جایکاه شرکتی اقایون می گن دیگه جایگاه را می فروشیم ما که سنمون گذشته عمر خود را در جایگاه گذاشتیم بعد فروش ما را بیرون میکنن مگه ما زن وبچه نداریم ما که شرمنده زن وبچه خود هستیم دیگر شما اینهمه به ما فشار نیارین خدا طوری میزنه نمی دونین از کجا خوردید از بچه هاتون می کشین به خدا ایرانی هستیم از جای دیگه نیمدیم
 
 
+2 #360 علی 1394-07-05 13:17
با سلام بازم غیر شما بچه های شرکت نفت . من قرارداد معین شرکت فرودگاه ها هستم . اما هیچ کس از بچه های این شرکت هیچ کاری نمیکنن.
 
 
+3 #359 ناجی604008 1394-06-30 14:09
سلام بردوستان همدرد یه ضربالمثل میگه بلول ونکن کاراشون باتاخیر وکم کم انجام باید دادکه هرروز رسمیاگزارش ندن من اینکاراروانجامد ادم رسمیا نطفشون بادروغ بسته شده ودروغ توذاتشون راه بعدبشه موضوع بحث رسانه های داخلی وخارجی اینا دنبال همین سوجها هستند
 
 
+2 #358 قرارداد موقت 1394-06-25 13:35
همه دوستان قرارداد موقت..باید یه کمپین تشکیل بشه مخصوص کارکنان غیر رسمی که مزایای شغلی ندارن و هر کسی یه عکس از فیش حقوقیش بزاره تا مبلغ با حق اولاد مشخص باشه و سابقه و نوع فعالیتوشنم ذکر کنن تا اقایون چشاشون یه تکونی بخوره..گوششونا که بستن. و در نهایت این کمپین بتونه باعث یه حرکت متحد بشه
 
 
+2 #357 قرارداد موقت 1394-06-25 13:13
معلم ها رفتن جلو مجلس..بازداشت شدن..تهدید شدن..نیروهای اداره برق هم همینطور..تا بتونن به یه جواب برسن...برایجواب باید حرکت هماهنگ و تحصن جلوی مجلس انجام بشه..هیچ ارگانی مانند وزارت نفت این همه تنوع نیرو و حق خوری نداره..با بودجه نفت نیروهای جهادو اموزش و پرورش رسمی میشن و نیروی خود نفت نه...فقط تحصن جلوی مجلس
 
 
+12 #356 جواد 1394-06-23 23:28
اگر بگوییم حقوقمان در صنعت نفت اندک است و کفاف زندگیمان را نمیدهد دروغی بس ناجوانمردانه گفتیم . ما کار کنان قراردادی که در صنعت نفت به قرار داد مستقیم ،و بدین لقب مشهوریم . هیچ گلایه ای نیست و چنانچه گله ای نیز باشد حوصله بازگوی آن هنوز و هنوز و تا قضاوت تاریخ ، باقی است . تاریخ خود قضاوت خواهد کرد . با این حقوق مکفی حد اقل اگر نزد خانواده شرمساریم اما خرسندیم که حتی المقدور صاحبخانه را ، ادارات برق و گاز و تلفن و ... و اداره مالیات و دارائی را از همین حقوق ناچیز اما مکفی !!!!!! دلخوش داشته و داریم . که خود وسیله ایم صرفا از برای خرسندی آنان . آقای وزیر شما حقوقتان در صنعت آیا کفاف پرداخت اجاره و این قبیل مرقومات را دارد ؟
 
 
+19 #355 رامین 1394-06-22 21:26
صدرحمت به دولت دکتر احمدی نژاد
 
 
+38 #354 Mohsen 1394-06-18 11:42
با سلام
آقای زنگنه یه لحظه بشین و جوانمردانه فکر کن که اون دنیا جواب این همه آدم رو چجوری میخوای جلو خدا بدی، اینقدر آه مردم رو پشت خودت ننداز، آخه مگه ما چه گناهی کردیم که قرارداد مستقیم شدیم؟ درود به روح احمدی نژاد
حداقل اینقدر مرد بود این نیروها رو از زیر دست پیمانکاران خونخوار در بیاره ولی صد حیف کسی نیست راهشو ادامه بده وگرنه حداقل الان ما پیمانی بودیم و مثل رسمی ها حقوق میگرفتیم، نه اینکه ده برابرشون کار کنیم و یک دهم اونا حقوق بگیریم، آقای زنگه فکر آخرتت باش، تمام نیروهای قرارداد مستقیم با خانوادشون حقشون رو اون دنیا ازت میگیرند
 
 
+21 #353 فرامرز 1394-06-11 22:23
سلام از زمانی که نیروهای پیمانکاری قراردادی شدند یک امید دردل آنها زنده شد که وثعیت حقوقی ودرمانی آنها بهتر می شود اما نه تنها بهتر نشد که بدتر هم شد و هیچکس یارای اعتراض ندارد اگه یک روز حقوق برادران رسمی دیرتر پرداخت شود ویا نفت کارت آنها که برابر حقوق نیروهای قراردادی است دیرتر شارژ شود تمام بدوبیراهها نثار وزیرنفت خواهند کرد وهمچنین درمورد بهداشت ودرمانشان اگه کوتاهی شود زمین را به آسمان میدوزند ولی برای ما نه این گونه نیست چرا ؟چون وزیرنفت قراردادی که خودش قراردادی نیست یا فرزندش یا اقوامش آقای سلحشور چند ساله دارن شعار میدن اگه از اقوام جلیلشان یکی قراردادی بود حتما یه فکری می کردن درنهایت گند زدین آقایان این نژاد پرستی وآپارتایت را از این وزارتخانه بردارید یکی حقوق ونفت کارتش در یک ماه میشه شش میلیونو پانصد هزار تومان ویکی با همان سابقه میگیره ماهی یک میلیون وپانصد هزار تومان وخرج روزمره زندگی برای هردو یکسان است حالا تفریحات محمود آباد شمال وکلاسهای به ظاهر آموزشی ووام مسکن صندوق وامهای دیگر به کنارالحمدالله کار هم نمی کنن اکثر رسمیها همش جیم هستن
 
 
0 #352 رضا 1394-06-02 11:43
با سلام. من الان 8 ساله که تو شرکت ملی حفاری اهوازکه مثل همه شما ازسال 90 قرارداد موقت شدم کار میکنم یا به عبارت بهتر توی تمام بیابونهای این کشور جون میکنم. در ماه حدود 20 روز ماموریت میرم ومتاهل هستم. تازه امسال با 20 روز ماموریت و کارشناس ارشد مکانیک به زور 3 میلیون میشه و این در صورتی که یک رسمی همتراز من توی ملی حفاری حدود 12 میلیون دریافتیشه که یک چهارم بچه های ما کار نمیکنه و از همه طلبکاره و از کار میناله. تو رو به خدا این انصافه تا کی باید چوب این سیستم قراردادی رو خودمون و خانوادمون بخوریم. چقدر انتظار واهی. چرا کسی جواب امسال مارو نمیده
 
 
+21 #351 رضا 1394-06-01 14:24
با سلام
جناب آقای زنگنه فقط یک جمله قدر این سرمایه های گرانقدر را بدانید که از دست دادن آنها صدمات جبران ناپذیری به بدنه نفت وارد می کند . در حال حاضر شرکتهای خارجی برای هر یک از نیروهای با تجربه ایرانی مبالغ بالایی هزینه می کنند تا بتوانند از تجربه این نیروهای با ارزش در کشورهای حوزه خلیج استفاده کننده . البته با حقوقهای بسیار بالا که قابل مقایسه با دریافتی آنان در شرکت نفت نمی باشد . به امید آبادانی کشور عزیزمان ایران
 
 
+11 #350 علی 1394-05-29 17:07
سلام بابا ---کجابود که بخواد انتقام بگیره بچسبید به احمدی نژاد تا اینجا رسوندش شاید بتون کارو تمام کنه.اونا فهمیدنه که ---نیست که هرکاری دوست دارن میکنن.شما هنوز میخواین حقتون بگیره .....منتظر باشید
 
 
+11 #349 نیروی قراردادی 1394-05-29 16:50
با عرض سلام الان سه ساله که ما رو قراردادی کردن ولی حق و حقوق ما داره پایمال میشه دیگه انگیزه ای برامون نمونده بخدا حقوقامون کفاف زندگیمونو نمیده باید کرایه خونه بدیم پول پیش خونه جمع کنیم که ساله دیگه بتونیم باز خونه کرایه کنیم خورد وخوراک خرج بچه ها دیگه نمیکشیم باور کنید آخه شما بگید با ماهی یک میلیون و سیصد الان چطوری زندگی کنیم تو رو خدا آقایون و خانومهای رسمی اگه شما جای ما بودید صداتون در میومد کار هم نمیکردید ولی با این حال از صبح که میریم سرکار تا ساعت 6 بعد از ظهر سر کاریم خدا شاهده من نمیخوام در مورد رسمی هاقضاوت کنم ولی اکثرا کم کارن و حقوقشون کمتر از 6 تا نیست من حالا دارم کمترین دریافتیشونو میگم
 
 
+12 #348 ابي 1394-05-26 10:16
برادران قراردادي نفتي دارن ما رو به شركتي بر مي گردونن لطفا بيائيد كاري بكنيم يه دست صدا نداره 27/5/94
 
 
+1 #347 محفوظ 1394-05-25 17:27
آقایان قرارداد مستقیم هیچ کس در این وزارتخانه برای ما کاری انجام نمی دهد امروز در خبرهای خواندم که کارکنان قراردادی برق منطقه ای امروز جلو مجلس تجمع نموده و خواستار رسیدگی نسبت به تبدلیل وضعیتشون و حقوقشون شدن و همچنین اختلاف در حقوق با کارکنان رسمیشان چرا ما طی یک فراخوان نریم جلو مجلس و حقمون را بگیریم به خدا تنها راه همین است
 
 
0 #346 نیروی قراردادی بینوا 1394-05-24 17:50
اون حج الکی که رفتی بزن به کمرت تو باید با این طرز تفکر تو همون آل سعود میموندی و یا به داعش بپیوندی که اینقدر دلسنگ و بی معرفتی .
 
 
+3 #345 نیروهای پیمانکاری 1394-05-21 15:22
خداوند ریشه ظلم و ظالم را نابود کند .
خداوند ریشه پیمانکار تامین نیروی انسانی را نابود کند .
 
 
+16 #344 ابي 1394-05-21 11:55
لعنت بر اين زندگي خدا كنه شما رسوا بشين به خاطر وزير نفت هم كه شده اين بار به روحاني راي نديد
 
 
+6 #343 خسته 1394-05-21 01:31
سلام اخه این انصافه حدود پانزده ماهه که کد ۱۲۳۸من قطع شده هرجا رفتم بهم جواب درست و حسابی ندادند از حقوقم هم هرماه سیصد تومن کم کردن واقعا که با این خدماتشون اقای وزیر شما که ازوضعیت ما که مستاجریم با بچه های مدرسه ای خبر نداری یکم رسیدگی کن خدا پدر مادر قدیمی ها رو بیامرزه راست گفتن سواره از پیاده خبر نداره
 
 
-3 #342 عدنان اریاپور 1394-05-18 19:00
اینجانب عدنان اریاپور حراست شرکت نفت خوزستان اهواز خدمات رفاهی هستم سابقه 23 سال دارم درامتحان ازمون سراسری شرکت کردم قبول شدم ودرمصاحبه تهران شرکت کردم متاسفانه هیچ جوابی برای من ارسال نشد
 
 
+10 #341 ناشناس 1394-05-18 03:00
سلام دوساله قرارداد مستقیم شده ام حقوقم سیصد هزار تومان کمتر از زمان پیمانکاریست طبق هیچ قانونی کاری به ما حقوق نمیده اند فقط دم از اسلام وعدالت میزنند اسلام ودین را کردن سپر از آن سو استفاده میکنند هیچ کس هم جوابگو نیست از عدالت فقط اسمش مونده کو گوش شنوا
 
 
+7 #340 مهدی 1394-05-16 20:40
حدود ده سال سابقه دارمو چند سالی قرارداد مستقیم هستم قسمت جالبش اینجاست که رییس جدیدمون گفته دیگه لازم نیست اضافه کارواستی و یا ماموریت برین که خدای نکرده برگه کلم نکنیم بهش میگم میدونی حقوقم میشه چقدر800 تا900.میگه ما تضمینی ندادیم همین که هست. بخدا دارم دیوونه میشم نمیفهمه که زندگی چقدر خرج داره با خودش چه فکری میکنه اصلا انسانه تا حالا جلو زنو بچش شرمنده شده ؟ به خدا واگذارش کردم
 
 
-4 #339 مهدی 1394-05-16 20:30
سلام یک اتفاق جالب
 
 
+21 #338 م م 1394-05-15 23:23
خ د ا ازتون نگذره که ما رو شرمنده زنو بچهامون کردین.بابا تو این شرکت نفت .کارهای اصلی و ....رو ما نفرات تبدیل وضعیت داریم انجام میدیم.چرا دستمزد ما نباید به یک چهارم کارکنان عزیز رسمی برسه.تا کی تبعیض.
 
 
+16 #337 محفوظ 1394-05-13 17:39
فقط باید طی فراخوانی نیروهای قرارداد مستقیم جلو مجلس تجمع نموده واز مجلس حق خودمونو بگیریم و یا در دفاتر نمایندگان شهرستان جمع شده و اعتراض خود را به نماینده شهرمان بگویم از طریق مجلس پیگیر این قضیه باشد مگر 4 روز دیگه نماینده به رای نیاز نداره مسلما داره و این کار را پیگیری خواهد نمود وگرنه با این شرایط تا یک سال دیگه زنگنه تمام بچه ها را به پیمانکاری برمی گردونه و تمام حق و حقاتمان ضایع میشه
 
 
+12 #336 فرزاد 1394-05-07 23:25
دوباره قول دادن بی اعتبار شروع شد.من که باور ندارم.امیدوارم این دروغ راست باشه.
 
 
0 #335 قراردادی ... 1394-05-07 19:45
جاج صادق نفست از جای گرم بلند میشه
 
 
+1 #334 محمد 1394-05-06 07:14
جالبه بعد از 12سال کار در انبار بیخوش مشهد و کلی گزینش میگن هیچی معلوم نیست.باعث تاسفه برای شرکت نفت که هیچ نظمی نداره.فقط خانواده -حال میکنند.تنبل ترین آنها رسمی شد ه اند.
 
 
+21 #333 قرارداد مستقیم 1394-05-04 17:36
با سلام خدمت حسن روحانی
زمان تبلیغات که میشه کلی وعده ی پوچبه مردم دادی/ خوب ما به شما اعتماد کردیم/ رای دادیم و رای آوردی/ دیگر خیالت راحت شد/ من به نمایندگی از تمام نیروهای قرارداد مستقیم از شما درخواست میکنم که ما رو تبدیل وضعیت کنید/ در حال حاضر وزیر نفتی که انتخاب کردید مخالف رسمی شدن ماست/ شما که کلید این قفل دستتون هست /چرا این قفل رو باز نمیکنید / به جای این که آقای زنگنه وزیر نفت فکر آسایش نفراتش باشه همین جور داره مصوبه ی سخت و ابلاغیه به امور اداری های نفت میزنه که تا میتونید این نیرو ها رو اخراج و یا به پیمانکاری برگردونید/ سوالم اینه / مگه جنابعالی از جیب خودت یا پدرت داری حقوق و مزایای مارو پرداخت میکنی / که این همه دشمنی با نیروهای قرارداد مستقیم میکنی/ آقای زنگنه تقریبا 10 سال پیش یه قرارداد 10 یا 15 ساله با ترکا بستی در رابطه با فروش کاز به ترکمنستان / اگه متر مکعبی 7 هزار تومن باشه شما زیر قیمت یعنی 1000 تومن قرارداد بستید /مگه این گاز حق مردم نبود / چرا با این همه ضرر/ و بعدش در دولت آقای احمدی نژاد شما رو از وزارت برکنار کرد / و قرارداد رو لغو کرد که صدای ترکمنستان بلند شد و آقای احمدی نژاد گفت این قرارداد خیانت به این مردم و این کشور هست/ در آخر لغو قرارداد / و دوباره که شما بر سر کار اومدید ترکمنستان اعتراض کرد / و در حال حاضر میلیارد ها خسارت را پرداخت کردید/ مگه این پول ها حق بچه های قرارداد مستقیم نیست / چرا که هست/ حالا با این همه اشتباه که انجام دادی لااقل یه کار ثوابی انجام بده تا نیروهای انسانی نفت ( قرارداد مستقیم ) بتونن جلوی خانوادهاشون سر بلنمد باشند/ شما هم به جای این همه سنگ اندازی به فکر نیروهات باش/ جناب روحانی در آخر باید بگم اگر امسال یعنی سال 94 خبری از تبدیل وضعیت نیرو ها نشد/ تمام این چند هزار نیرو که با دل خوش به شما رای دادند / باید بگم که همه به آقای احمدی نژاد رای خواهیم داد/ و این قرارداد مستقیم شدن ماهم توسط آقای احمدی نژاد صورت گرفت/ و به امید خدا بعد از 4 سال اول شما رای بیاره 100% کل نیروهای قرارداد مستقیم به امید خدا رسمی خواهند شد/ ( کلیه ی نیروهای قرارداد مستقیم ) به امید حرکتی نو /با تشکر
 
 
+4 #332 یوسف 1394-05-03 23:50
برای صادق مثلا حاجی / آرزو میکنم که همیشه به چه کنم /چه کنم بیفته و همیشه شرمنده خانوادش بوده واینکه آشکارا حق وحقوقش را پایمال بکنند ونتونه دفاع کنه .امثال اون واقعا درد دردمندان را نمی فهمند چون شکمشان از حرام خوری پر شده وفکرشان بسته شده وکار نمی کند انشا ا... همینطوری هم باقی بمانند وروز قیامت جوابگوی ما که سالهاست به بهانه های شرکتی و خصوصی زالو وار حق و حقوق ما را میخورند باشند.
 
 
+7 #331 مورچه 1394-05-01 10:19
کی میخونه اینارو ؟
کی به ما محل میزاره؟
منم اهوازیم یه مدت موقتی،یکی که نه زنده این دنیاس و نه مرده اون دنیا
دیدم که پول نبود و دخترش تو ۱۶ سالگی شوهر داد تا خرج بقیه بچه هاش در بیاد .قشنگه؟ اشکت در امد؟ احساسی شدی؟
من که فکر نکنم برات عادیه شایدم خنده دار شاید حس ترحمت گل کرد
اما بت میگم که یادت باشه
بچه کارگرا هیچی ندارن.یه بابای با حال ندارن، یه بابای خندون ندارن،یه بابای اروم که حرف گوش کنه ندارن،یه بابا که اگه بش بگن دوچرخه میخوام با شادی بگه چشم ندارن،یه بابا که حداقل سالی یک بار ببرتشون مسافرت ندارن،یه بابا که اگه بردشون پارک بزاره اسباب بازیای زیادی سوار شن ندارن،خیلی چیزا ندارن
اما خیلی چیزا هم دارن
یه پیمانکار که خوب پول در میاره به لطف خصوصی سازا
یه شرکت نفت دارن که تا دلت بخواد ریس داره
یه ساعت کاری دارن که باید باش بسازن تو گرمای جنوب بدی اب هوا دارن
یه شرکت که نصف رسمیاش حاضر به جواب سلام دادن به کارگر نیستن دارن
البته نصف کم لطفی بندس
دیگه حال ندارم بگم از خودم هم بدم میاد چه برسه از تو
برو خوش باش به پسرت بگو بابات انقد کارگر داره که زیر دستشن و هرکاری دوس داره باشون میکنه اخراج میکنه،حتی مردای ۵۰ ساله هم زیر دس داره حتی ۶۰ ساله که میتونه با یه قلم کاری کنه که گریه کنن نه برا خوشون واسه خانوادشون
پس برو خوش باش که اینجا زود میگذره اما اونجا رد شدنی نیست
پس تا میتونی خوش بگذرون که ما کارگرا هستیم
 
 
-22 #330 صابر 1394-04-27 03:35
سلام همکارهای ارجمند.بخدا راس میگن زشته ایقد نق زدن.منم قراردادیما.ولی ده بارامتحان دادم قبول نشدم.خداروشکرکن ید که همه چی درس میشه.حالا اوناکه شش تومن گرفتن چیکار کردن که مانکردیم.یکم فرهنگسازی کنیم یه غریبه اینارو بخونه خجالت اوره.همش بول نیس.زشته.سلامت باشید
 
 
+10 #329 سام 1394-04-25 11:43
خداوند پدر و مادر احمدی نژاد را بیامرزد آقای احمدی نژاد طی دو دوره کاندیدای شما از طرفداران پرو پا قرص شما بوده و هستم ما کارکنان قراردادی مدت موقت وزارت نفت برای همیشه مدیون و ممنون شما هستیم از این دولت خیری نسیب ما نشد وبعد از خدای عزوجل امیدمان به شما و کابینه شماست در دوره بعدی. به امید آن روز انشاءاله
 
 
+26 #328 پیمانکاری 1394-04-23 22:16
مرگ بر کسانی که مانع تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری وزارت نفت هستند.
 
 
+7 #327 رسمی ابادان 1394-04-21 13:56
کاش سرایدار اموزش و پرورش میشدم و نمیومدم این خرابشده
 
 
+19 #326 عبداله 1394-04-19 11:08
شما اقای رسمی که میگید شما قراردادیها و پیمانکاریها چرا اینقدر نق میزنید
فکر کردی وزارت نفت ارث پدرته یا پشت قباله زنت؟؟؟
یه چند تا ادم بی سواد مثل تو که در راس کار باشه وضعییت بهتر از اینم نمیشه
اکثر شما رسمیها مفت خور و تن پرورید و هر چی کار هست از ارکان ثالث و قراردادی دربه در میکشید
اگر ما کارگرا نبودیم که تو گشنگی مرده بودی.
 
 
+20 #325 آسمانی 1394-04-08 00:59
خواب ببینی این دفعه حسن کلید رای بیاره فقط احمدی نژاد
 
 
-70 #324 حاج صادق 1394-04-07 09:39
شما نیروهای قرارداد مستقیم و شرکتی چقدر نق میزنید. خدا رو شکر کنید بابت همین حقوق و مزایا. بیکاری و تورم و تحریم رو نمی بینید!!! بس کنید اینهمه گلایه ها رو....
 
 
+24 #323 از منطقه بهرگان 1394-04-03 00:28
خدا ازتون نگذره.که با بردها هم همچین رفتاری نمیشد .که الان با نفرات ارکان ثالث یا قراردادی میکنید.
 
 
+16 #322 danis 1394-03-31 23:44
آقایان مسئول
تو کز محنت دیگران بی غمی/ نشاید که نامت نهند آدمی
 
 
+16 #321 محمد 1394-03-27 23:58
دوستان همه ما داریم وقتمون بیهوده تلف میکنیم.در تاریخ ۲۰ خرداد در واقع چند روز پیش وزیر نفت ابلاغیه جدید داده که هر نوع تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی از امسال لغو شده بعد بشینیم به خودمون دلخوشی بدیم که ما قراردادی ها امسال یا سالی دیگه تبدیل وضعیت میشیم.بابا یه حرکتی بکنید.بریم دیوان عدالت شکایت کنیم.تا کی میخواین دست رو دست بذارین
 
 
+12 #320 ناصر 1394-03-22 14:57
سلام. من هفده سال در شرکت گاز هستم و سه سال جز نیروی مدت موقت هستم و در این سه سال سه میلیون ضرر مادی از طرف شرکت به ما وارد شده است واگر کل نیروها را 40000 باشند دولت یک صدو بیست میلیارد تومان بهره برده است.این پول ما را به ما باز گردانید لطفا
 
 
+12 #319 بنده خدا 1394-03-20 21:18
سلام به همه دوستان قراردادی.ی خبر خوب بدم بهتون بدونید پسر آقای --با2سال سابقه کار 1سال قرارداد مستقیم,6ماه پیمانی الان چندین ماهه که به درجه رسمی نایل شدن.حالابگردین دنبال پرتقال فروش. اون دقدقه ای نداره واسه ما ها.سرجاش نشسته هر روز یه خبر کذب میده دنبال کارتون هستیم.
 
 
+14 #318 شیرازی 1394-03-20 13:52
دوستان توکل به خدا و امید داشتن به او را از دست ندهید
 
 
+7 #317 ابي 1394-03-19 13:31
نفتي هارا نفت را اداره مي كنن براي ديگران خودشون گرسنگي بكشند با اين حقوقي كه دارند آقاي وزير
 
 
+7 #316 ابي 1394-03-19 13:30
همه بخوانند؛
به گفته وزير نفت نفت را نفتي ها اداره مي كنن درسته اما با اداره كردن نفت ديگران رسمي ميشن تو ارگانهاي ديگه بهتره بگم كيف مي كنن اونوقت ما اداره كنندگان نفتن هنوز شركتي و توي فلاكت زندگي مي كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
 
 
+4 #315 بي شرف 1394-03-17 13:53
سلام شركتي ها ناراحت نباشيد ما هم مثل اونا بي شرفيم مرگ بر همه كسايي كه دستشون تو يه كاسس
 
 
+5 #314 مسجدسلیمان 1394-03-15 12:46
سلام مهندس زنگنه شما لااقل ب فکرنيروهاي قراردادی باشین مثل وزارت نيرووصنايع پ.ل مدرک و سابقه روهم بدين
 
 
+13 #313 ابی 1394-03-05 10:13
به جان خودمون این برنامه ریزهای خبره شرکت نفت خون مارو کردن تو شیشه چرا بدتون میاد ما پیمانی یا رسمی بشیم ولی به هر حال می شیم اگه نشدیم به کوری چشم حسودان در آخرت می شیم .......
 
 
+13 #312 حق مون بده اقای وزیر 1394-03-03 20:39
خدا رحمت کند اموات احمدی نزاد با داردسته اش حداقل اگه -و -ولی یه جایی را نیز اباد می کردن.

-هم بعضی از کاراش واقعا خوب بود .

حالا که یه اب باریکه ای به وجود لامده این هم چوب لاش میزار تا این هم از بین بره

خدا را در نظر داشته باشین
 
 
+15 #311 حمید 1394-02-31 22:51
شرکت انتقال گاز یکی از ظالمترین شرکتها که سوابق ده پونزده ساله نفرات پیمانکاری و قراردادیو (سنوات پایه خدماتی)هر سال بعلت قرارداد جدید برخلاف قانون مصوب وزارت کار پرداخت نکرده و گفتن تعلق نمیگیره اسم این حق خوریو گذاشتن زرنگی، آیا اینا خدارو میشناسن! یه مشت ظالم که فقط کار و حمالیو انداختن گردن ما . برای رسمیهای شاغل در مناطق عملیاتی همه نوع حق جذب و بدی آب و هوا و ... هست ولی ما انگار جزو آدما نیستیم. و فقط بیگاری باید بدیم و بس
 
 
+8 #310 محمد 1394-02-30 15:35
یا سلام
در منطقه یک عملیات انتقال گاز نیروی ارکان ثالث امروز شماره پرسنلی گرفت فرداش مستقیم شد رئیس -
بخدا راست میگم. توی سال 90
اسمش هم هس ( )
 
 
+39 #309 م 1394-02-28 23:02
اقای کارمند رسمی مگر شما از خرطوم فیل افتاده ای که این چنین به جایگاه خود می نازی مدرک درست حسابی ندارین سواد درست ندارین اون موقع قراردادی چشه که داری سکته می کنی
 
 
+6 #308 ف.ف 1394-02-21 21:53
در انبار شهید بیخوش مشهد بعد از 11سال پیمان مسقیم نشدیم.هنوز در بارگیری هستیم و هیچ کار مثبتی انجام نشده.
 
 
+7 #307 ف.ف 1394-02-21 21:51
آقای وزیر کارگران انبار شهید بیخوش مشهد دارند به سن بازنشستگی میرسند ولی هنوز شما هیچ کاری برای ما کارگران قراردادی نکردی.بعد از 11سال صادقانه کار کردن هنوز در بارگیری هستیم.ولی افراد چاپلوس و مشکل دار کارهای دفتری و غیره رفتند.ای کاش شرکت نفت نظم و دلسوزی داشت.
 
 
+11 #306 ات 1394-02-21 21:20
سلام.بنظرم به انتظار این مسئولین نشستن کاری رو بجایی نمی رسونه.کسی که درد نکشیده چطور می خواد از درد دیگران با خبر باشه.بهترین کار اینه ما هم راه معلمارو پیش بگیریم انگار اینطور بهتر جواب می ده
 
 
+10 #305 نیما قراردادی موقت 1394-02-15 15:36
خدا لعنت کنه این -که فقط به فکر تعدیل نیرو به جای ساماندهی نیرو..کی این دورت تموم میشه بی انصاف
 
 
+15 #304 رضا 1394-02-15 15:13
باسلام این نیروی عظیم و این آتش زیر خاکستر واین تبعیظ روزی نه چندان دور فوران خواهد کرد و این بساط ظلم را ویدان میکند لطفا تا زمان باقیست و دیر شده جلوی این قیام را با عدالت بگیرید
حقوق یک میلیونی کجا وحقوق ده میایکنی کجا.
 
 
+22 #303 حسن 1394-02-06 23:23
حیف که جای شهید تندگویان خای است ایشان حقوق کارمندی که خیانت کرد به زن و بچه هایش پرداخت نمود ولی کسی جوابگوی زن و بچه های ما قرارداد موقتی ها نیست خداوند رحمت کند شهید تندگویان را.
 
 
+14 #302 جواد قاسمی 1394-02-05 16:18
خدالعنت کند آنهایی که نمی خواهند ما به جای برسیم حقوق ماکه مالی نبود
قراردادماهم به یازده رسید وماماندیم در بلاتکلیفی
 
 
+9 #301 سهراب 1394-02-04 23:53
بابا یک بچه رو توشرکت گازاستان ما رییس مالی کردند که تا دیروز پیمانکاری بود
حالا توفکر کسر حقوق در فیش ما می باشد لامنصب خیلی بهش میرسند دستمال یزدی برداشته
قرارداد مستقیم
 
 
+16 #300 سهراب 1394-02-04 23:49
باسلام
بابا بیاین جلو مجلس تحسن کنید اینقدر اراژیف تف ندید
 
 
+2 #299 ایرانی 1394-02-02 23:50
اعلام به همه قراردادی ها ..به امید روزی که امام زمان بیاید و گردن ظلم رابزند
 
 
+41 #298 پیمانکاری 1394-01-26 13:15
سلام دین برایری و عدالت است.پیامبر اسلام مبعوث شدند تا از تبعیض و بی عدالتی و ظلم و جور جلوگیری کنند و .....ما که به حساب خودمون ارشد جهان اسلامیم کجای کاریم.این همه ظلم و ستم مشهود در مملکتی که از بی عدالتی و ازار سیاهان در فلان ایالت امریکا یا قطب جنوب یا خاورمیانه و خاور نزدیک و خاور دور و.............. ...فورا موضع میگیردو یقه خود را میدرد واقعا مایه ننگ است.ایا مسوولین میدانند که در یک قدمی خودشان و در وزارت نفت چه تبعیض و بی عدالتی حکم فرماست.واقعا نوعی تبعیض نژادی که حتی از اپارتاید افریقای جنوبی بدتر است در نفت حاکم است..دوست عزیزی گفته اند که نیروهای رسمی از طریق ازمون و ظوابط استخدام شده اند و بقیه پارتی داشته اند که البته پارتی حتی در رسمیها هم بوده است و قابل انکار نیست..حرف ما اینه که هر کس به هر دلیل یا هر ظابطه ای در قسمتهای دولتی شرکت نفت وارد شده و مشغول کار است پس به او نیاز داشته اند که استخدامش کرده اند.ما کار به شرکتهای خصوصی نداریم.حرف ما فقط انگلی به نام پیمانکار در سازمانهای دولتی است که صد البته اگه این پیمانکارای نیروی انسانی هم نباشند که راهی برای رانت دیگه برا بعضی از مسوولین نمیمونه!!!!!جال به کسی رو استخدام میکنن با مدرکی که تخصصی است و بهش نیاز هم دارند بعد پولی میدن به پیمانکار و پیمانکار هم از نصف کمتر رو به اون نیرو میده.فقط از بابت اینکه مسوولیت رو از شونه خودشون بردارند و هر وقت دلشون نخواست اون بیچاره نیروی پیمانکاری رو بندازن بیرون..ما کاری به نظافتچی و ابدارچی و راننده و....نداریم.حرف ما اینه که بین یک لیسانس با لیسانس دیگر چرا اینقدر تفاوت هست.صرفا به دلیل اینکه یکی پیمانکاری و دیگری رسمی هست..ایا میدونید نیروی پیمانکاری که ده سال سابقه داره دقیقا برابر کسی که تازه به صورت پیمانکاری وارد شده حقوق میگیره..خود شما نیروهای رسمی ایا وجدانتون راضیه که همکارتون با همون مدرک شما و سابقه شما و کار بیشتر از شما یک چهارم شما هم در یافتیش نباشه؟؟؟!!بله تعدادی با پارتی وارد میشن و شدن یا به صورت رسمی یا قراردادی ولی این دلیل تبعیض نژادی نمیشه..اصلا صحبت سر تبدیل وضعیت نیست حرف سر اینه که بی عدالتی بین رسمیها و پیمانکاریهاو قراردادیها حکم فرماست..
 
 
+7 #297 فرامرز 1394-01-26 00:28
بعد از 11سال کا ر در انبار بیخوش مشهد هنوز زیر ستم پیمانکار هستیم
پیگیری شود
 
 
+6 #296 فرامرز 1394-01-26 00:25
11سال در انبار بیخوش مشهد کار میکنم.هنوز زیر ستم پیمانکار هستیم.موقع کار توقع بیشتر از رسمی ها کار میکنیم ولی موقع مزایا شرکت ما را نمی شناسد.باعث خجالت است برای شرکت نفت با این قوانین ضعیف .سریعتر پیگیری کنید.
 
 
+22 #295 بی پارتی 1394-01-25 01:26
رسمی های مفت خور پولتون هم خو همش خرج دوا درمان میکنید
 
 
0 #294 منصور 1394-01-22 16:12
باسلام وخسته نباشی ما باید تا کی منتظر از پییمانکاری به قراردادی بشیم یعنی ما باانهای که قراردی شدهاند چه فرقی هست تا کی تا ظهور امام مهدی حقمان بگیریم اگر تو این دنیا نگرفتیم تا در قیامت حقمان بگیریم .از پتروشیمی بندرامام
 
 
+10 #293 امید 1394-01-20 16:20
سلام این خبر مربوط به 2 سال پیش است
 
 
+10 #292 علی 1394-01-20 00:14
آقای وزیر نفت بهتره هر چه زودتر به این وضعیت رسیدگی بشود نمونه بارز این بی توجهی اینه که داره توسط نیروهای حراست خود شرکت ملی حفاری که حقوق قراردادیها پایین تر از پیمانکاری ها است اموال شرکت دزدیده میشود و این کار باعثش شما هستید که گناه این کار گردن شماست بعلت بی توجهی شما به این نیروها
 
 
+12 #291 نادر 1394-01-18 22:14
ما هم خدایی داریم زیاد فکر نکنید نیروهای قرار دادی .
 
 
-68 #290 کارمند رسمی 1394-01-17 14:37
چقدر نیروهای موقتی خود را با رسمی ها مقایسه میکنند . اول جایگاه خود را بشناسند بعد حرف بزنند .
 
 
+1 #289 رستمی 1394-01-17 09:23
سلحشور -----خودتون هستید
 
 
+6 #288 محمد 1394-01-15 18:51
بعد از 11 سال در انبار شهید بیخوش مشهد هنوز پیمان مستقیم نشدیم.پیگییری شود
 
 
+4 #287 بهرام دورکی 1394-01-15 01:24
با سلام و احترام. اینجانب بهرام دورکی دارای 16 سال سابقه کار در ملی حفاری هستم ومدرک دیپلم رشته ی فنی دارم.اما هنوز پیمانکاری هستم خواهش مندم. در این راستا مرا یاری نمایید.با تشکر
 
 
+8 #286 بابک 1394-01-09 23:27
عزیزان این خبر مال دو سال پیش هست و کسی هم نیست که نظرات شما را بخواند یا به گوش کسی برساند. راه دیگری در پیش بگیرید که حداقل اینجا راه به جایی نمیبرید.
 
 
0 #285 رسول 1394-01-07 10:46
سلام من نیروی پیمانکاری هستم بامدرک لیسانس و11سال سابقه کار که تاکنون تبدیل وضعیت نشدم اما کم نیستن کسانی که با سابقه ومدرک پایین ترتبدیل وضعیت شدن اقای وزیردولت تدبیر وامید چرا به فکر افرادی مثل من نیستی تاکی بایدباناامیدی ادامه بدهیم
 
 
+29 #284 م 1394-01-04 12:56
اقای رسمی مفت خور بهتره یه کم حرف زدن یاد بگیری اخه مفت خور ---نیروی ارکان ثالث نبود که شما نمیتونستی مفت خوری کنی
 
 
-71 #283 کارمند رسمی 1393-12-27 13:01
بهتر است نیروهای غیر رسمی که با رابطه سر کار آمدن شکرگزار باشند و خود را مقایسه نکنند .
 
 
+10 #282 على 1393-12-25 22:39
ما مه از خير اين قراردادى گذشتيم آخه ما افغانى هستيم
 
 
+7 #281 نیروی پیمانکاری 1393-12-22 17:00
باسلام،خدمت وزیرمحترم نفت جناب آقای مهندس زنگنه
تکلیف بقیه نیروهای پیمانکاری که قراردادی نشده اندچیست؟
ازجنابعالی خواهشمندیم نسبت به امنیت شغلی نیروهایی پیمانکاری اقدامات لازم را مبذول فرمایید.
 
 
+8 #280 علی 1393-12-21 00:49
من هنوز پیمانکاری موندم با مدرک فوق لیسانس و بخاطرغیرمرتبط بودن قراردادی نشدم و حالا خیلی ناراحتم . یک فکری به حال ما بکنید .
 
 
+36 #279 مدت موقت 1393-12-18 15:30
ما مونديم که کارمنديم يا کارگر زمان پاداش دادنٰٰٰٰ. به کارمندان پاداش چندميليوني ميدن ميگن شما کارگريد پداش رو کارگري حساب ميکنند موقع عيدن دادن که ميشه عيدي ما مساوي عيدي کارمندان رسمي پرداخت ميشود جريان کار چيه؟ که عيدي رو مثل کارمندان رسمي ميگيريم اما پاداش را مانند پرسنل پيمانکاري!!!!!! !!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
 
 
+18 #278 موقت سرگردان 1393-12-16 19:34
سلام بقیه دوستان درست میگن بیاین همه با هم بریم جلوی مجلس.قرار بود سال جدید تبدیل وضعیت بشیم ولی دوباره برا سال اینده با ما قرارداد یکساله بستن.وهیچ خبری هم از تبدیل وضعیت و حقوق دستمزد ما نیست.
 
 
+5 #277 رضا 1393-12-16 19:07
با سلام به همه دوستانم البته این سلام فقط به دستان عزیز قرارداد ی بود و با بقیه کارندارم دوستان عزیز این پیامهای شما هیچ فایدهای ندارد و شما همه عمرتان را تلف کرده اید. راهش اینه که مثل معلمها همه جلو درب مجلس شورای اسلامی تحصن کنیم و تا به حق و حقوقمان برسیم و دیگر هیچ و هیچ .یا علی.و بسم ا..
 
 
+12 #276 مهدی ازاهواز 1393-12-14 13:03
چرا تکلیف نیروهای پیمانکاری را مشخص نمیکنید فرق ما یا دیگرن چیه فکرکنم ماهم باید مثل معلمان اعتصاب کنیم وبریم در مجلس شاید به حقمان برسیم
 
 
+22 #275 من 1393-12-12 15:07
سلام.

تو رو خدا ببینین آموزش پرورش استخدام داره ، نفت نداره.
بانک استخدام داره ، نفت نداره.
بهداشت و درمان استخدام داره ، نفت نداره !!!!
آقایون این پول استخدام این حضرات از کجا جور میشه ؟
بابا تو رو بخدا این چه جوره؟
 
 
+6 #274 محکوم موقت 1393-12-12 09:13
سلام به همه نیروهای زحمت کشی که بخاطر رسمی نبودن مجبورن تو سختی و با اجبار کار کنن...عزیزان این نظر منه..هیچ کس برا این پیاما تره هم خورد نمیکنه...تا وقتی همه با هم یه اعتراض سراسری نکنیم...باید رفت و جلوی شرکت نفت و مجلس تحصن کرد...همون کاری که بازنشسته های رسمی که هنوز تو خونه های سازمانی بودن کردن تا هنوزم از بیت المال بکنن..همچن کاری که نیروهای رسمی اقماری کردن تا ۲۲.۷۵پایه خقوقشون را به عنوان حق فنی بهشون بدن ...صدای ما از اینجا به هیچ جایی نمیرسه
 
 
+8 #273 همسری دلسوخته 1393-12-10 03:08
سلام
ای کاش مسئولین یه سری به این سایت میزدند ویه جوابه درست وحسابی به همه میدادن
متسفانه فراموش کردن عدل خدارو ولی خدا جای حق نشسته من که حلالشون نمیکنم همسرم توماموریت آسیب دیداما از ترسه گیر های بعدی واذیت کردنها با درد باز هم به کارش میرسه
بخاطر گذرونه زندگی شوهرم همش باید توبدترین شرایط بره ماموریت منم خونه پدرومادرم تا از پس خرجومخارج بربیایم بعد اسم خودشونومیزارن آدم....همه آدمیم انسان بودن شرطه...!چندماهه بچه من پدرشو درست ندیده اونوقت آقایون حتی واسه سایه هاشون پول خرج میکنن اما کسی صدای ماهارو نمیشنوه
خدا از باعث وبانیش نگذره
آمین
 
 
+20 #272 ابي 1393-12-09 11:42
سلام نيروهاي قراردادي آموزش وپرورش و جهاد و غيره با پول نفت رسمي شدن ولي براي شركتيهاي خود نفت متاسفانه هيچي اخه بي انصافي تا كي؟
 
 
+18 #271 قرارداد مدت موقت 1393-12-08 21:28
سلام
فقط یه خواهش دارم
خواهشا ما نیروهای قرارداد مدت موقت رو تبدیل وضعیت کنین
باور کنین حقوقی که طبق قانون کار میگیریم خیلی کم هست...
ممنون.
 
 
+12 #270 همسر 1393-12-08 18:52
آقایسلحشورشوهرم ن با باجناقش باهم رفتن تو شرکت حالا اون حقوق چند میلیونی بچه هاش بهترین ماشین ز یر پاش بهترین خونه تو کیانپارس سفرهای خارجی من باید ازخواهرم لبلس بگیریم این عدل علیتونه این حکومت اسلام چرا برا ما بخدا همه خانواده بیماری افسردگی یدا کردیم چطور با 24 سال کار حقوق1200 باید بگیره کجایید دزدای این مملکت.......
 
 
+18 #269 پالایشگاه آبادان 1393-12-08 15:25
--بی لیاقت.مردک زن و بچه مردم داغون شدن چراداری این بلا رو سر ما قرارداد مسقیم ها میاری.خدا ازتون نگذره.روحانی متاسفم که بهت رای دادم
 
 
+17 #268 قراردادمستقیم 1393-12-06 22:40
با امید به روزی که از دست این دولت بی تدبیر و این وزیر نفت -خلاص بشیم
 
 
+12 #267 قراردادی شرکت گاز 1393-11-27 21:02
با سلام.میخواستم بپرسم عیدیامسال قراردادیا کارمندی حساب میشه یا طبق قانون کار.چونکه ما قراردادمون طبق قانون کاره .ممنون
 
 
+10 #266 یک هموطن 1393-11-26 21:22
ایا امکان رسمی کردن نیروهای پیمانی هست؟
 
 
+7 #265 همسرکارمندحراست 1393-11-25 23:57
الان دوماهه حقوق همسر رو کم کردن مدیرعاملش یک دهدشتیه میخوام ازش بپرسم خودش رو جای ما بذاره ببینه بااین حقوق وکلی قسط وام چطوری میتونه زندگی کنه وقتی خودش ماهی بیست میلیون حقوق میگیره عدالت کجاست؟؟؟؟؟
 
 
+14 #264 قرارداد مدت موقت 1393-11-19 19:10
عزیزانی که اون بالاین با این تورم زیاد میخواین ۱۴ درصد حقوق اضافه کنین واقعا شما دیگه خیلی از خدا بیخبرین . قیامتی هست .
 
 
+21 #263 قرارداد مدت موقت 1393-11-19 19:07
سلام
بازم پایان سال شد و عیدی کارمندی ! آقایانی که اون بالا نشستن و حقوق میلیونی می‌گیرید از خدا بترسد از آه زن بچه ما بترسد .من دانشجوی ارشدم (مهندسی) که متاسفانه با حقوق ۱۲۰۰ اونم با حق شیفت ودو بچه و ۱۰۰ حضور فیزیکی در محل کار آیا این عدالته !!
خدای تا کی ظلم در حق کارگر ?۱۴سال سابقه کاردارم برای مملکتم صادقانه کار کردم هر سال به امید استخدام .ولی افسوس که هر آزمونی که گرفتن همش پارتی بازی ..حال هم که قراردادی شدیم بازم ظلم '
اگر بجا ی کار در نفت هر جای دیگه کار میکردم حالا خانه ماشین و حقوق خوبی داشتم ' واقعا قلب آدم درد میگیره با مدرک مهندسی و کارمند نفت باشی و نتونی ابتدای ترین نیازهای زندگیتو برآورده کنی !و همیشه شرمنده زن و بچه ها باشیم'!
خدای تا کی
 
 
+10 #262 مهدی 1393-11-18 09:08
بنام خداکسی که میبخشدنه به قراردادموقت ومعین ونه پیمانی ورسمی تفاوت قایل است تاکی این برنامه هاراسرماپیادمیک نیدایاخبرازمادا ریدکه سفره ماخالی است ۱۱سال پیمانکارنان سفره مارامیخوردومابه اونگاه میکنیم تاکی گفتندسابقه نداری مدرک.نداری پدرت شرکتی نیست الان همه گزینه هایتان رادارامیباشم اماپدرم هنوزشرکتی نیست هنوزمنتظرحقوق من است تامقداری راصرف داروودکترش کنم چراکی ایابازبایدمنتظر کابینه های دیگرووزیران دیگربود///خدایا کی زندگی کنم
 
 
+4 #261 مقداد 1393-11-17 23:32
با سلام
لطفاً سایت رو بروز کنید .
 
 
+12 #260 بنده خدا 1393-11-17 20:59
به نام خدا
با سلام
من حقوق نیروی قراردادی مدت موقت شرکت نفت رو میدم به رییس جمهور روحانی و زنگنه وزیر نفت بدهن به بچهاشون که مثل من و امثال من که متاهل ومستاجر و دانشجو و.............. ........هستن ببینم میتونن یک هفته زندگی کنن چه برسه به یک ماه.اقایون که نشستین پشت میزاتون انگاری ارث پدرتونه ومیلیونی حقوق میگیرین اخرش هم دوزد چند میلیاردی میشین و فرار از مملکت رو پیش میگیرین وپناه میبرین به اجنوی خجالت بکشید. از خدا بترسد.......... ............... .............
 
 
+12 #259 پشیمان 1393-11-17 13:38
من از محضر تمام ملت ایران به خاطر رأی که به آقای روحانی دادم رسما عذر خواهی می کنم. تبعیض در حق نیروهای قراردادی با وجود این وزیر سنگدل وظالم همچنان ادامه خواهد داشت.ان شاءالله زودتر این دولت بی تدبیری و ناامید کننده زودتر دوره اش به پایان برسه.
 
 
+9 #258 کارگر افغانی 1393-11-15 19:07
خدا رو خش میاد که یه نیروی رسمی که دست چپو راستشو نمیدونه و برجی 5 ملیون حقوق میگیره شغلش هم ابدارچیه به من وامسال من که مهندس هستیم درس خوندیم زحمت کشیدیم بگه کارگران افغانی . ما پیمانکاریا چه بدی کردیم در حق این مسعولان صنعت نفت . اهای جناب وزیر و داردسته ما هم خدایی داریم
 
 
0 #257 رامین 1393-11-14 14:47
این آزمون نفت از کنکور کارشناسی ارشد هم سخت تر خدایا یعنی با زدن 4 تا تست میشه رسمی شد و حقوق چند برابر نسبت به قراردادیا گرفت ؟! الان که دیگه کنکور هم دارن حذف میکنن این نشون میده کنکور معیار خوب و درستی برای قابلیت و شایستگی فرد نیست پس بهتر نیست بیان آزمون رو از معیار استخدام حذف کنن و به جاش به مهارتهای فردی توجه کنن ؟
 
 
0 #256 جمشید 1393-11-14 13:06
بچه های عزیزم! به نظرتان مردن بهتراز کار کردن در این شرکت استثمارگر وزارت نفت زالو صفتان نیست!!!!!!!!
 
 
0 #255 جمشید 1393-11-14 13:02
بشیر نزیر: امسال 94 خبری هست یا نیست! اوهام و توهم! زیستن برای مردن! باز هم عیدی 503 هزار تومانی!!!! ای قرارداد مدت موقت مادر مرده! ایهام و صد افسوس... بشتابیدبسوی فقر و گرسنگی!!!!!!!
 
 
+9 #254 قراردادی 1393-11-12 20:40
چرا خبری از خبر جدید نیست.
 
 
+8 #253 امیر 1393-11-12 15:45
دولت خودش نمیخواد کارگر حقوق درست حسابی بگیره
 
 
+12 #252 سعید 1393-11-11 23:56
قرارداد موقت:از کجاش بگم ترم اخر کارشناسی عمران هستم.براتون بچه که من توی ادارمون هم امدادگر هستم هم مسول شبکه.هر چی درخواست علمک وشبکه هست در هر ساعت داخل شیفت و خارج از شیفت همکارام زنگ میزنند میگن گاوت زاید.رییسمون که خودش رییس چندتا ادارست و ماهی یه روز هم باید با هماهنگی ببینیمش همه کارا رو روی دوش من انداخته.جالبتر بگم یکی از همکارامون پاش شکسته یه ماهی هست مرخصی استعلاجیه.ما 12ساعتی هستیم به رییسمون زنگ میزنم میگم اضافه کاری بزن میگه برای شما قرارداد مستقیما بیشتر از 20 ساعت نمیتونیم بزنیم..باور کنید توی دفترمون ساعت زدم 130 ساعت اضافه کاری داشتم 20 ساعت با منت برام رد کرده..هی چی بگم ..عدالتو دیدی سلام منو هم بهش برسون.
 
 
+8 #251 شیراز 1393-11-11 17:14
با سلام ،بچه ها گازی شما خبر از هیئت که قراره به استانها سر بزنن و مدارک وسابقه هارو بررسی کنن ندارید به استانهای شما سر نزدن اگه سر زده اند سوال نکردید آخرش چه میشه،دوم.کسی خبر از ماده 10که جدید ا به امضا ریاست جمهور رسیده چیه آیا سودی هم واسه نیروهایی قرارداد مستقیم داره ممنون از کسانی که خبر دارن لطفا بزارید همه بخونن
 
 
+6 #250 رضایی 1393-11-10 08:36
دوستان از خدا بخواهید کارها درست بشه سلطان محمود غزنوی کیه
 
 
+7 #249 مردان تنها 2 1393-11-08 15:22
021-88593188
021-88593189 فاکس
صفر بیست و یک هشتادوهشت پنجاه ونه سی و یک هشتاد و هشت
دوستان این شماره ها مربوط به بازرسی وزارت نفته لطفا مشکلاتتون رو انتقال بدین.بچه های قرارداد موقت واسه مزایا و عیدیشون مراجعه کنن.سایت نجروم لطفا شماره ها رو تغییر نده.
دیروز پیام گذاشتم شماره ها بهم ریخته شوه امیدوارم کار شما نباشه.مرسی
 
 
+15 #248 aaa 1393-11-08 14:30
من يك نيروي قرارداري مدت موقت در شركت گاز هستم با يازده سال سابقه كه ماهيانه حدود 1200 حقوقم مي باشد . رئيس اداره كه ميزان تحصيلاتش به اندازه خود من است در انجام كارها بسيار بيسواد است و نميدانم مدركش را چگونه كسب نموده كه اگر يكروز بنده اداره نباشم استرس مي گيرد حال اين انصاف است ايشان كمتر از 5 ميليون تومان حقوق نگيرد و من كه گرداننده اصلي اداره ام دريافتي ام انقدر كم و ناچيز باشد شما مسئولين كه دم از عدالت و انصاف مي زنيد اين كجاي عدل و انصاف است ؟ تا كي بايد در حقمان ظلم شود . دقيقا اين كار ظلم و ستمي است كه از ناحيه مسئولين مملكت به من و امثال من روا مي گردد . كمي انصاف و وجدان را جوهره كار و ذهنتان كنيد ما نيز ازاين وضعيت سخت نجات پيدا مي كنيم .
 
 
+11 #247 مردان تنها 1393-11-07 16:13
سلام دوستان
ما نفرات قراردادی موقت تو استان خوزستان هستیم.
دوستان الان دوباره اخره ساله و عیدی و پاداش رو باز هم مثل سه سال پیش میخوان کارمندی بدن متاسفانه دستمونم به جایی بند نیست.لطفا اگه شما هم با این شرایط دارین این مزایا رو به صورت کارمندی میگیرین بیاین و اعلام کنین بخدا متحد باشیم میشه.مگه ممکنه همه چی اداره کاری بعد مزایا کارمندی؟؟؟
دوستان یه شماره میزارم ماله بازرسی وزارت نفته لطفا اطلاع رسانی کنید بهشون مطمئن باشید جواب میگیریم.تا صدامون در نیاد شک نکنین همینه.من صحبت کردم گفت مستندات رو بفرستین.تا بررسی کنیم لطفا به همه بگین.0218859318 8 /فاکس:021885931 89.
 
 
+14 #246 ع.ع.ع. 1393-11-04 23:37
سلام علیکم اقایون از اول قراردادی کردن بچه ها هر روز میگن داریم واسه حقوق و مزایاتون فلان میکنیم و بلان میکنیم.ببخشید دیگه باز هم روتون میشه قول بدین و هیچ کاری نکنید.یک سوالی هست که همیشه تو ذهنمه که ایا واقعا شما هم مسلمانید و اگر مسلمانید ایا واقعا به فردای قیامت اعتقاد دارید.واقعا جواب حق الناس چندنفر را میخواهید بدین.همون حق الناسی که خدا گفته من از حقم میگذرم ولی از حق الناسم نمیگذرم.البته شما که گوشتون به این حرفها نیست ولی اخرتی هست که امثال ما که در حقمون و خانواده هامون اجحاف کردید را روز حسابرسی است.دیگر بیش از این پیش زن و بچه هامون شرمندمون نکنید.تا همین جا هم کمر خیلی از ما زیر مشکلات خم شده.من 14 روز از زن و بچه ام دور هستم و با سمت کارشناس ارشد مکانیک دارم یک میلیون و هشتصد هزارتومان حقوق میگیرم و کارگر زیر دست من که کاراییش از صفر هم کمتره ولی چون رسمی است داره 8میلیون حقوق میگیره+مزایای خانه سازمانی و خدمات درمانی و تفریحی+نفت کارت +پاداش هایی که هرکدومشون دو برابر حقوق یک ماه من است و مزایای دیگر.واین است عدالت کاری در شرکت ملی نفت ایران و در شرکت ملی حفاری ایران
 
 
+13 #245 ستاره 1393-11-04 00:10
با سلام.ما عده ای از کارکنان ارکان ثالث شرکت نفت وگاز اغاجاری هستیم که با توجه به قانونی که در دولت قبل به تصویب رسید جهت تبدبل وضعیت نیروهای ارکان ثالث که پرونده هایمان به استان فرستاده شد ولی متاسفانه تبدیل وضعیت نشدیم وهمه بالای چهارده سال سابقه داریم و خواسته ما از شما برادر بزرگوار این است که به مشکل ما رسیدگی کنید. با تشکر از شما برادر عزیز
 
 
+4 #244 قرارداد مستقيم ها 1393-11-02 14:42
با سلام خواهشمنديم به داد نيروهاي قرارداد مستقيم شركت پالايش گاز پارسيان كه سومين پالايشگا ه گازي ايران هم هست برسيد. از لحاظ حقوق و ساير مزايا. با تشكر
 
 
+30 #243 همسری دلسوخته 1393-11-02 01:20
باسلام خدمت تمامی زحمتکشان شرکت نفت
هرچی بنویسیم فایده ای نداره اونا میخونن ولی به روی مبارکشون نمیارن
یکی نیست بگه آخه بااین حقوق چه کاری میشه کرد؟چطوری پول پیشه خونه رو زیادکرد؟واسه بچه شیرولباس خرید؟حالاهم که عیدی کارگران اعلام شده میگن شماکارمندید وموقع دریافت حقوق میشیم کارگر تازه از کارگرهاهم کمترمیگیریم امابدونید اینا خیرنمیبینن من به شوهرم افتخارمیکنم چون برای همین حقوقه کمش کلی زحمت میکشه نه اینکه فقط خودشونشون بده بعدهمش بگه توجلسه هستم یا...اززیرکاردر نمیره خداازشون نگذره حتی ازترس اینکه بیرونش کنن سرکارپاش آسیب دیدصداش درنیومدوحالاتاآ خرعمربااین دردپابایدبسازه الهی خداواسه این افرادبی مسئولیت خوش نسازه حق خودمونوبدن کسی زیادترچیزی نخواسته الهی خداهرچی سرمامیارن1000بر ابرسرشون بیاره خیرنبینن وقتی عرق شرم شوهرمواول برج میبینم که بعدازگرفتن حقوق وپرداخت قرضامیادومیگه چیزینمونده میخوام بمیرم نه چون پولی نمیمونه چون شوهرم بااینکه کلی زحمت میکشه اول برج سرشوجلوی من خم میکنه وخجالت میکشه خداهیچ مردی روشرمنده زن وبچش نکنه....آمین
 
 
+43 #242 بهروز 1393-10-30 22:51
ببینی مملکت چقدر که ما تو یه واحد با بیست تا نیرو 4 مدل قرارداد داریم رسمی، مدت معین،مدت موقت، پیمانکار. 20 نفریم هر کدوممون با یک سیستم جداگانه حقوق میگیریم.
 
 
+10 #241 ههمسرقراردادی 1393-10-30 15:15
نمیشه که توجامعه مااین اتفاقات میفته.خیالامیکر دم فقط مشکل منه امروزکه این نظرات روخوندم فهمیدم ازمن بدبختهم هستن ور
 
 
+15 #240 مرتضی 1393-10-27 08:10
تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری شرکت نفت چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟
 
 
+16 #239 مرتضی 1393-10-27 08:09
لطفا سایت را به روز کنید
 
 
+14 #238 مرتضی 1393-10-27 08:07
ما چندین هزار نفر از نیروهای تحصیلکرده پیمانکاری شرکت ملی حفاری هستیم متاسفانه سال 92در آخرین لحظه ما قراردادی نشدیم
دریکسال گذشته تاحالا مسوولین همش امروز وفردا می کنند
ترا بقرآن به داد ما هم برسید
ماراازاین بلاتکلیفی نجات بدین
خوزستان که گرمترین استان کشوره ما حتی آیتم های اولیه بدی آب وهوارو هم نمیگیریم.....
 
 
+13 #237 مهندس عسلويه 1393-10-25 09:38
باسلان خدمت تمامي همكاران. انصافاً بعضي از نيروهاي رسمي پارس جنوبي خيلي بي اخلاق هستند . متاسفانه بي عدالتي اينجا بيداد ميكنه برده داري نوين راه انداختن اينجا ي نيروي قرارداد مستقين با 5 سال سابقه نصف همكار رسميش هم حقوق نميگيره . خدا جاي خق نشسته بترسيد از روزي كه آه ما دامنتون رو بگيره . آقاي زنگنه بترس از روز حساب بترس از آة مظلوم بترس از آه زن و بچه اين نيروها . بترس از ....- چرا دولت فشار تحريم ها رو انداخته رو دوش اين نيروها؟
 
 
+15 #236 قرارداد مستقیم عسلوی 1393-10-24 15:07
با سلا م خدمت دوستا ن
دوستان اصلا غصه رسمی شدن و اینکه کارمند دولت نیستید را نخورید خدا شاهده باید خوشحال باشید و افتخار کنید که کارمند دولت نیستید .چرا که بالای 90 درصد این کارمندها نانی که سر سفره زن و بچه شان می برند بخدا حرام می باشد اینها فقط فکر این هستند که تایم کاریشون تمام بشه وبرن خونه هاشون.سر کار که نمی تونید پیداشون کنید ولی یک روز برید عسلویه تو شهر
خدا شاهده یا تو بازارند یا تو صف وام بانکی.افتخار کنید که این کارمندهای دولت گرچه از لحاظ مدرک بالا تر از بعضی از ما هستند ولی از لحاظ کاری هیچی نیستند . فکر روزی حلال برای فرزندانتان باشید چشم و امیدان به دولتمردان نباشد که کمکتان کنند و گره از مشکلاتتان باز کنند زیرا اینان هم از جنس همین کارمندها می باشند .
موفق و پیروز باشید
 
 
+18 #235 خدايي هم هست!!!!!!!! 1393-10-22 08:38
باسلام خدمت تمامي دوستان قرارداد مدت موقت نفت،خدايي ناظر است بر تمام آنچه بر ما مي گذرد .ولي اين مديران ارشد چگونه پاسخگوي اين همه پالس وانرژي منفي پرسنل خود هستند!خدايا فقط هدايتشان كن ما اينقدر مرام داريم كه زن وبچه شان را نفرين نكنيم فقط اميدواريم تغيير كنند ما انسانهاي صبوري هستيم همچون نظام برده داري سفيد پوست(رسمي)،سرخ پوست(مدت معين)و بالاخره سسسسسسسسسسسياه پوست(مدت موقت).
 
 
+14 #234 غلامرضا ولی پور 1393-10-20 12:46
سلام با حدود 23سال کار مدام در شرکت ملی حفاری وحدود یکسال سابقه حضور درجبهه های حق علیه باطل به صورت داوطلب و انجام دل سوزانه وظایف محوله طی این چند سال در واحد حراست این شرکت آیا وقت آن نرسیده وجدانتان را قاضی قرار داده و فکری هم به حال این قشر فراموش شده خانواده ضعیف وزارت نفت بکنید بنازم به غیرتتان
 
 
+13 #233 م.م 1393-10-18 19:52
صدای دهل از دور خوش است. وارد سال سوم میشیم که از پیمانکاری به قراردادی تبدیل وضعیت شدیم . جای سوال هست اگر شما به این وضع راضی نبودید چروضعو خاتمه نمیدید. تا کی ما باید بی عدالتی فاحشی که تو این وزارت وجود داره رو تحمل کنیم . بعداز سه سال هنوز شما دارید از چی صحبت میکنید . دیگه کافیه تا الان که سیستم جامع نداشتید حالا it ندارید حق و حقوق ما رو فقط از زیر وردارچی درست میشه خودتون از درامدپاتوندرامد بالای دپاتونوره ها میلیونی برخوردارید ولی برای ما بااین حقوق ناچیز دنبال بهونه هستید . پیشنهاد میدم همه اخراج کنید بجای ما نیروی روز مزد بگیرید که انقد به انقددفکر ما نباشید .درسته بیکار تو جامعه ما زیاده ولی انصاف نیست حالا که نیروی کار زیاده در حق نیروهایی که مشغولا بی عدالتی بشه
 
 
+10 #232 محمد اکبری 1393-10-18 15:02
با سلام
با احترام اینجانب نیروی چارتی پیمانکار در منطقه عسلویه هستم با مدرک لیسانس با حقوق بسیار کم که متاسفانه هیچگونه مزایایی شامل ما تمیشود و فاقد امنیت شغلی که هر زمان امکان عذر خواستن از طرف کافرما پتروشیمی وجود داردلذا هر روز به بهانه کاهش هزینه از حقوق ما نیروهای پیمانکار کسر میشود در حالی که فقط هزینه پرواز ماهیانه یک نیروی رسمی معادل یکماه حقوق نهصد تومانی ما بردگان است این تبعیض بر چه اساسی است قانون نفت کی عوض میشه هیچ نیروی رسمی در شرکت محل کار من کمتر از 6میلیون حقوق نمیگیرد با کارایی صفر./مدیران واحدها که جای خود کمتر از 12میلیون نیستند آخر مگر اینها چیکار میکنند از بمب اتم محافظت میکنند یا محافظان تاسیسات ناسا هستند خدایی فکش به ذهن کی خطور میکنه با این همه حق وحقوق وامتیاز ومزایا و.......لطفا رسیدگی کنید //شاغلین حمال وزحمتکش پتروشیمی منطقه عسلویه پیمانکاری
 
 
+6 #231 همسر قراردادي 1393-10-15 20:50
باسلام
دوسال بيشتره كه همسرم قراردادي شركت گاز عسلويه شده و از ان زمان تاحالا مرخصي ماهيانه شونو حذف كردن وهمسرم مدام سركار هستش شده كارگر روزمزد هرروزم اگه مشكلي پيش بيادنتونه سركار بره از اين حقوق ناچيزش كسر ميشه .اين بي عدالتي تا ........كجا؟درص ورتي كه كليه همكارانش 14-14كارميكنن با مرخصي :سفر.ماهيانه. ازدواج.تولد فرزند.فوت و.....اين شعار بهره وري در يك سازمان هستش؟باچه انگيزه اي كاركنن؟
اينها چه گناهي كردن قراردادي شركت نفت شدن مگه اين وزارت نفت جدا از اين دولت هستش همه ارگانها(اموزش وپرورش .بهداشت.علوم و....)نيروي قراردادي دارن وهيچ تبعيضي بابقيه نيروهاشون ندارن.
 
 
+14 #230 عرشيا 1393-10-14 16:21
سلام آقاي روحاني.واقعا مردم روازخودت نااميدکردي من خانم يکي ازاي افرادقراردادي هستم توروخدا به اوضاع ماهم توجهي کن بااين درآمدکم چکا کنيم بااين خرج گران.ت روخدابازم خواهش ميکنم دل ماروشادکن ازاين وضعييت نجاتمون بده خداازت راضي باشه چراعيدي مثل کارکنانه ولي حقوق کارگري اين انصافه نذاريدنفرين مردم دنبالتون باشه.بازم خواهش ميکنم وضعيت ماروسروسامون بده
 
 
+9 #229 اصغری 1393-10-11 23:06
وزیرنفت این کارهای بابت کارکان ارکان ثالث انجام می دهد وحق آنها ضایع می کند. خسته نباشد.خدا این دولت روحانی را -کند که ماهم خسته شدیم ازاین دروغها
 
 
+46 #228 علیرضا_آبادان 1393-10-11 18:08
آقای زنگنه و مسیولین محترم کجای دنیا رو دید که در یک سیستم اداری دو نیرو با سوابق کاری یکسان و سمت یکسان در اکثر مواقع ازنظر تحصیلات هم نیروی پیمانکار بالاتر به قرارداادی غذا بدهند ولی به نیروی پیمانکار غذا تعلق نگیرد..آقای زنگنه.... وقت کردی یک سری به پالایشگاه آبادان زده و وضعیت ارکان ثالث حراست را از نزدیک بررسی کنید...متشکرم
 
 
+11 #227 بابک 1393-10-10 01:03
آقا نمیذارند رسمی ها به ضررشون هست که نیروهها 14کار 14استراحت بشن نمیذارند شرکت پایانه ها ومخازن پتروشیمی عسلویه یکیش بعدش هم همین تبدیل وضعیت اینهم به ضرر کارفرماها هست اجازه نمیدن اونها قدرتشون ازمن وتو کارگر بیشتره ونفوذ در رده های بالائی دارن نهایتش هم میگن چهارتا کارگره سروصدا میکنند بعدش خسته میشن ما چرا زیر بار مسئولیتشون بریم پیمانکار میگیریم خودش میدونه بانیروهاش. خدا لعنت کنه اونهائی که بخاطر منافع شخصی خودشون سال73 اومدند قضیه پیمانکار را راه انداختند والا نیرو چند سال توی شرکت نفت کار میکرد خود بخود رسمی میشد.خدا ازشون نگذره وجدان ندارند.
 
 
+12 #226 محمد 1393-10-09 15:55
باسلام
مورخ اول آذر ماه 93نامه ای را منتشر کردید خطاب به پرسنل قرارداد موقت
که هر کس دوست دارد و مایل است میتونه مثل قبل به نیروی ارکان ثالث یا پیمانکاری برگرده .... آخه کدوم آدم عاقلی میاد درخواست بده بعد از سه سال که کارمند قراردادی بوده دوباره بیاد مثل قبل باپیمانکار قبلیش ؟این چه معنی میتونه داشته باشه بجز استرس وآینده نامشخص کاری؟ بنده بعنوان یک کارمند قرارداد موقت نفت بندر امام خمینی ماشهر هیچ تضمین و آینده کاری روشنی را پیش روی خودم نمی بینم وتا چنین روندی ادامه دارد اصلاً نمیتونم دل به کار بدهم و از کارم خوشحال باشم.......
 
 
+9 #225 يك هموطن 1393-10-08 19:22
يكي از اقايون از خود رازي پيام گذاشته كه بچه هاي روستايي امدند به شهر ودر شركت نفت رسمي كار ميكنند ما فرزندان عالي رتبه قرار دادي من به اون بچه ميگم مگر شركت نفت مال باباته كه شما اينقدر توقع داريد شما بچه هاي قرتي با پارت وارد شده ايد ولي بچه روستايي زحمت كشيده شما كه اون موقع مشغول كرم ماليدن به خودتون بودين يا موهاي ابروتون را مي گرفتين بچه روستا زحمت مي كشيد مگه زمان پهلوي است كه اينطوري توقع داري
 
 
+8 #224 نیروی پیمانکاری 1393-10-08 16:22
سلام خدایا تو شاهد باش که ما حقمان رامیخواهیم ولی کسی که باید به درد ماگوش کند ومشکل ماراحل کنداصلا انگارنه انگار امیدوارم توهم درقیامت ازشون نگذری به خدا بااین حقوق کم وشرایط بدو جوحاکم برشرکت نفت پوسیدیم ازخانواده شرمنده ایم دردمان رابه کی بگیم نیروی پیمانکاری بدبخت هستم باسابقه بالا ومدرک دانشگاهی تبدیل وصعیت نشدم وامید به زندگیم درحد صفره
 
 
+3 #223 بدبخت 1393-10-08 01:50
یعنی تواین وزارت نفت یه کارشناس نیست که یه قراردادبااین نیروهای قراردادی تنظیم بکنه که نه سیخ بسوزه نه کباب
 
 
+2 #222 بدبخت 1393-10-08 01:47
بابا بیایدهمه چیز از قبیل ماشین آلات وتجهیزات رابه پیمانکار بدیدمارااز چنگال این ظالم هانجات بدید به همین نیست که پیرهن بسوزونه
 
 
+4 #221 سرفراز 1393-10-08 01:43
باسلام لطفااین واسطه بین نیرووشرکت گاز راحذف کنیددیگه چیزی نمیخوایم دیگه خسته شدیم از بس نامه آمدنوشتیدنیروها ی پیمانکاری دلمون به این خوش است بنویسیدکلیه پرسنل اداره
 
 
+8 #220 مجید 1393-10-07 23:40
اقای وزیر نفت انشالله تو زندگیت ---
 
 
-22 #219 قرارداد موقت 1393-10-07 22:55
میگفتن کرمانشاهی ها پهلوانند ما که از زنگنه چیزی تا حالا ندیدیم ببینیم این اخر سالیه پهلوانیش گل میکنه ووضعییت نیروهای قرارداد مستقیم با مدرک فوق لیسانس را مشخص کنه
 
 
+9 #218 ملکی 1393-10-07 17:48
.....قراردادمست قیم خار داره؟ هزارسال نیروهای رسمی ازنظر کاری به پای نیروهای قراردادی نمیرسند.چرا؟چون نیروهای قراردادی استرس دارن که کاری خراب نکنن چون احتمال اخراجیش بیشتره،ولی نیروی رسمی میگه خراب شد به ---).حالا فهمیدی چه فرقی دارن.وکار را نیروی قراردادی انجام میده بعد رسمی هی من من میکنه.عجب .
 
 
+3 #217 بدبخت 1393-10-06 23:34
آفای -از خدا بترس که خدا بد جوری انتقام میگیره حق وناحقی تو دستگاهت بیداد میکنه بنده خدا برو فکر اون دنیات باش
 
 
+40 #216 پيمانكاري 1393-10-05 20:42
ما هم دلمون ميخواد بعد 12 سال با مدرك ليسانس قرارداد ما از پيمانكاري تبديل بشه ان موقع كه قرارداد ها را تبديل مي كردن سابقه هم داشتم مدركش هم داشتم از من مدارك براي قرارداد نخواستن به هر كي گفتم جواب ندادن اين عدالت علي (ع) است با تعدادي قرار داد ببندن بقيه بماند تازگي هم گفتن بعضي از جا هاي شركت نفت را مي فروشيم شما را ميديم به به بخش خصوصي اگه خواست نگه ميداره نخواست بعد 12 سال ديگه سن ما هم بالاي 34 سال است عذر شما را مي خواهد اصلا فكر ما را نكنيد شما فقط مواظب موقعيت وميزوصندل خودباشيدروحاني عوض اينكه بياد ما را حمايت كند اومدكار را خراب سخت كرد دروغ ميگه حامي كارگراست خدا پدر احمدي نژاد را بيامرزدحامي كارگرو ضعيف ها بودهر كجاست خدا حفظ كندواقعآ مرد بود هركي هرچي ميگن بگن
 
 
+12 #215 قرارداد موقت 1393-10-05 11:34
برو اسمت را از عوض کن بذار یزید به ----نفت
 
 
+11 #214 قرارداد موقت 1393-10-05 11:30
چرا عیدی 3سال است کارمندی میدی ولی حقوق کارگری خدا انشااله خانه ات را خراب کنه
 
 
+7 #213 امیر 1393-10-04 23:41
کثیف تر ازصنعت نفت مخصوصا حفاری وجود نداره بی عدالتی وظلم بیداد میکنه.خدا حق کارکنان زحمت کش ومظلوم سکوهای حفاری رو از این خون اشامها بگیره انشالله
 
 
+2 #212 حسن 1393-10-03 23:06
همشون هم -و هم -
 
 
+54 #211 بد بخت 1393-10-03 22:19
اقايون مي گن نيروي مازاد داريم پس چرا امتحان استخدام برگزار مي كنيد بخاطر هر كيو مي پرستيد نمي گم خدا چون اگه ترس از خدا داشتيد اين همه پيام كه امده جوابشون را ميداديد ما نيروي پيمانكاري كه بنده هم يكي از اونهاهستم بعد از 12 سال قراردادم تبديل نشده امنيت شغلي ندارم و هميشه با استرس زندگي ميكنم زورم به هيچ كس نمي رسه ناراحتي خودرا به سر خانوادم خالي ميكنم فقط اينو بگم كه از زن وبچه ام شرمندام اقاي وزير تا به حال از زن وبچه خود شرمنده شده اي نه هيچ وقت تا به حال غرورت پيش خانواده ات شكسته اينو نوشتم ميدونم توجهي نمي شه فقط ميگين چرت وپرت نوشتن به خدا واگذار ميكنم
 
 
+12 #210 ابادان 1393-10-03 18:48
اقای روحانی تو که میای دم از رشد اقتصادی میزنی اگه اقتصادت رشد داره چرا وضع ما بدتر شده ما کارکنای قراردادی بوقت سیاهبخت امروز 1300 حقوق گرفتم بعد از 8 سال سابقه با فوق دیپلم و لیسانس وبالاتر بخدا خجالت داره.زنگنه خدا -نگذره یعنی یه نفر ندیدم تو وزارت نفت که ازت دل خوش داشته باشه تو عادل نیستی هممون رو جلو خونواده هامون شرمنده کردی.روحانی --احمدی نژاد بشی من که قید رای دادن بهت رو زدم از الانم بر علیه تو تبلیغ میکنم.قطره قطره بالاخره دریا میشه.
 
 
+17 #209 مریم 1393-10-02 18:16
با سلام،
مگه نمی گین حکومت اسلامی، مگه نمی گید عدل علی کجاست این عدل؟
 
 
+5 #208 قربانی 1393-10-01 22:23
با سلام وعرض خسته نباشیدخدمت جناب اقای سلحشور
میخواستم یک مطلب خیلی مهم عرض کنم من کارمند قرذادی مدت معین شرکت مهندسی و توسعه نفت میباشم که نه تنها در طول 3 سال سابقه کارم هیچ گاه برروس سمت خود مشغول به کار نبوده ام بلکه استفاده بهینه ای نیز از مدرک بنده که لیسانس ارتباطات اجتماعی با درجه ممتازی میباشد نشده و از بنده کارهای خدماتی میخواهند به جنابهالی نیز منعکس کرده ام مشکل حل نشده است و اینجانب تا مرز فسخ قرارداد نیز قرار دارم هم اکنون به بنده جا نمیدهند بشینم میگویند برو زیر زمین بشین خواهشا با فساد در این شرکت برخورد کنید شان و شخصیتم زیر سوال رفته است
 
 
+5 #207 امین 1393-10-01 21:45
سلام چرامدیرعامل پالایشگاه -پاداش پنجاه میلیونی بگیرچون حقوق کارگر اورده پایین چراتوفکرکارگرش نیست زیرپنج سال سابقه نداریم کارگردارن فرارمیکنه چون حقوق مزایاش پایینه نیروی کاری که همه کاربلده بایدبره فولادالومنیوم کارکنه چقدروزارت نفت هزینه کرده کارگرش کاربلدباشه چراضربه میزنه به پالایشگاه -----متاسفم اینجوری هزینه میاری پایین
 
 
+7 #206 قرارداد غیر مستقیم 1393-10-01 19:31
خاک بر --که بعداز 4سال هنوز نتونستید تصمیم کبری بگیرید بعدش هم ادعاتون ---
 
 
+10 #205 حمیدی 1393-09-30 15:38
1200 دریافتی با لیسانس پرستاری
600 اجاره
400 قسط وام
خداوکیلی ماها خیلی مردهستیم که با 200تومن دخترعروس میکنیم پسربه سربازی میفرستیم خرج دانشجو ومحصل میدیم
آخرشم میگن طرف شرکت نفتیه
آقای وزیر خودت خدا وکیلی میتونی تحمل کنی شرمنده زن و بچه بشی
ما که از رسمی ها بیشر کار میکنیم
اصلا کی گفته ما رو رسمی کنی
نخواستیم... فقط حقوق منطقه ایاب زهاب صرف وقت نوبت کاری....
از خدا بترس
40000 نفر با خانواده هاشون درگیرن
واقعا میفهمی داری چیکار میکنی
کلکم راع و کلکم مسئول عن رعیته
 
 
+8 #204 لقمان 1393-09-30 02:49
لطفاً امنیت شغلی.امنیت شغلی.امنیت شغلی.لطفااسترس خودمان هیچ به فکرزن وبچه هایمان باشید
 
 
+7 #203 لقمان 1393-09-30 02:44
تمام کارهای شرکت گاز توسط نیروهای پیمانکاری انجام می شودولی پاداش وتشویقش برای نیروهای رسمی می باشد!!!
 
 
+5 #202 اسعد 1393-09-30 02:39
جناب وزیرفکری برای امنیت شغلی نیروهای پیمانکاری بکنیدروحیه هیچ کاری رانداریم
 
 
+6 #201 رامین 1393-09-30 02:37
باسلام وزیر محترم نفت ازجناب عالی خواهشمندیم نسبت به امنیت شغلی نیروهای پیمانکاری اقدامات لازم را مبذول فرماییدبزرگترین دغدغه نیرو های پیمانکاری یاشرکتی نداشتن امنیت شغلی ووجود واسته برای پررداخت حقوق نیروها است
 
 
+3 #200 خ 1393-09-30 02:30
باسلام وزیر محترم نفت ازجناب عالی خواهشمندیم درموردخریدمسکن وخریدخودروفکری بحال نیروهای شرکتی بکنید تمامی نیروهای شرکتی درزیر خط فقر می باشند
 
 
+4 #199 الف 1393-09-30 02:19
باسلام تنها خواهش نیروهای قراردادی حذف واسطه(پیمانکار) بین نیروها وشرکت
 
 
+4 #198 الف 1393-09-30 02:17
باسلام لطفا رسیدگی شود به وضعیت نیروهای پیمان کاری
 
 
+7 #197 حسن 1393-09-29 18:26
همشون دروغگون.
 
 
+8 #196 همکار 1393-09-29 17:27
اخیرا آقای زنگنه فرمودند نصف نیروهای وزارت نفت مازاد هستند شما و وزیراتون هم جز اون نفرات مازاد هستین آقا
 
 
+12 #195 همکار 1393-09-29 17:22
حقوق کارگری عیدی کارمندی به حق دل سوخته زینب امیدوارم روز خوش نبینین که اینجوری حق ما را میخورید و ما نمیتونیم هیچ جا ازتون شکایت کنیم
 
 
+11 #194 بهزاد 1393-09-23 22:21
دردم نهفته به ز طبیبان مدعی باشد که از خزانه غیبم دعوا کنند

از قیامت بترسید اگه اعتقاد دارید وفکری بحال این قراردادی های مدت موقت بکنید.چقدر باید زجر وبی عدالتی تحمل کنیم و تحقیر بشیم.خدا ازتون نگذره
 
 
-62 #193 احمد 1393-09-23 20:47
وزیر نفت پهلوان کرمانشاهیه پهلوان نمیذاره حق کسی ضایع بشه درست میشه وضعییت قراردادموقتی ها
 
 
0 #192 Mohammad 1393-09-23 14:13
اقای وزیر اقای رییس جمهور اقای رهبر ی فکری هم برای برادران و خواهران شهیدم بکنید ما هم حقمونه کم نذاشتیم ما هم همیشه در صحنه بودیم پس ی فکری هم برای ما بکنید
 
 
+7 #191 قراداد موقت بدبخت 1393-09-23 13:19
باسلام
میگن قراره حقوق نیروهای رسمی دوباره اضافه بشه.اخه چرا به چه عدالتی اینکارو میکنین.خواروخوش میاد مابا این سابقه و تحصیلات باید 1200 بگیریم و شرمنده خانواده باشیم اونوقت شما دنبال منافع خودتون.اخه تو یه سازمان و وزارت چقدر تبعیض میشه وجود داشته باشه.خدا رو در نظر بگیرین اقای وزیر محترم نفت.مردم دلسوز میخوان احمدی نژاد هرچیزبود دلسوز مردم بود اگه خورد یکی خودش خورد یکی داد به ما.شما چی؟؟؟؟؟؟
اینم منبع خبر.لطفا انتشار بدین.
naftoonnews.ir/.../
 
 
+5 #190 و 1393-09-22 02:35
جان مادرت آقای وزیر مردیم از گرسنگی این حقوق مارو درست کن
 
 
+3 #189 محمد 1393-09-21 21:16
سلام.اقای وزیر محترم می خواستم راجب جانبازان با شما صحبت کنم.فرمایش کرده اید جانبازان قرارداد موقت برای تبدیل وضعیت باید بالای ۲۵ درصد باشند.بالای ۲۵درصد دو حالت دارند یا حقوق بگیر بنیاد هستند یا استخدام ادارهای دولتی .جانبازان زیر ۲۵درصد مشکل دارند . بنده با ده سال سابقه در نفت ومدرک لیسانس مکانیک وجانباز ۱۵ درصد می باشم . فکری به حال تمام نیروهای قراردادموقت بکنید وبه یاد جانبازان زیر ۲۵ درصد باشید.
 
 
+7 #188 قرارداد مستقيم نفت 1393-09-20 15:59
هيچ جاي دنيا اين بي عدالتي و تبعيضي كه تو مجموعه نفت و گاز اين مملكت هست،نيست. يكي رسميه 8 ميليون حقوق ميگيره، يكي قرارداديه اونم مستقيم، با همون كار و سابقه يك ميليون و سيصد ميگيره. خدا به داد اين مملكت برسه.
 
 
+7 #187 ارکان ثالث 1393-09-18 16:50
با سلام هر دولتی میاد سر کار فقط به فکر اطرافیان خودشون هستند مگر نمایندگان مجلس عوض شده اند که قانون عوض شد وقرارداد موقت نموند کسی هم این چرندیات ما رو نمیخونه مدیرا فکر اونن که بتونن بیشتر* نه فکر من وتو به خدا بد بختیم با سه فرزند
 
 
+4 #186 منطقه 4 انتقال گاز 1393-09-17 21:35
آیا شایعاتی که در مورد مصاحبه با نیروهای قراردادی میزنن درسته؟بچه ها میگن دارن پارتی دارها رو میفرستن !لطفا اگر امکانش هست یک بازرسی یا نظارتی داشته باشین ه حق کسی ضایع نشه.
 
 
+13 #185 محمد 1393-09-17 00:01
آخرش قراردادی ها رسمی می شن ........
 
 
-16 #184 غریبه 1393-09-17 00:00
بوش
 
 
+20 #183 غریبه 1393-09-16 23:56
ای رسمی های حسود هرگز نیاسود .
ما آخر رسمی می شویم .امضاء.......... ..
 
 
+7 #182 پایانه ها ومخازن پتر 1393-09-16 21:13
ای خدا تو بداد این نیروههای بدبخت وبیچاره قراردادی عسلویه برس از کسی فریادرسی نیست.
 
 
+9 #181 فجرجم 1393-09-15 10:15
قرارداد مستقیم فجرجم چراهیچ گونه ایتمی به حقوق ما اضافه نمیشود اقای وزیر؟
 
 
+15 #180 همسر قراردادی 1393-09-14 07:20
شما ها عذاب وجدان نمیگیرید شوهر من ۸ساله که تو این شرکت نفت کار میکنه بامدرک لیسانس تازه دوساله که قراردادی شده فکر میکردیم حداقل یه خورده وضعبتمون بهتر میشه ولی هیچی عوض نشده از بس که استرس ومشکل داریم که حتی بچه دارهم نمیشیم میخوام بدونم شماها میتونید با حقوق یک تومن زندگی کنید بخدا که انقدر حقوقتون بالا انقدر پول خرج بچتونه.آخه چه فرقی بین نیروهاتون هست همشون که دارن کار میکنن پس چرا رسمی هاتون رو انقدر توجه میکنید ولی قراردادیا هیچی
 
 
+16 #179 نیروی پیمانکاری 1393-09-13 22:34
با سلام شمارابه خدا اونهایی که تبدیل وضعیت نشدند وامیدبه زنگدیشون صفره بکنید اقای وزیر واقای سلحشور شب اول قبر رابیاد بیارید وجواب میلیونها انسان بیگناه وشرمنده از خانواده اگر کاری انجام ندهید به هیچ وجه جواب خدا را نمتوانید بدهید امیدوارم دلتان به رحم بیاد
 
 
+19 #178 قرارداد موقت 1393-09-13 16:03
سلام ، بنده 15 ساله که در شرکت نفت فلات قاره مشغول بکارم الان 3 سالی هست قراردادی شدم قرار بود وضعیتمون بهتر از قبل بشه ولی متاسفانه بهتر که نشد بدتر هم شده اسممونو هم گذاشتن کارمند فقط دلمونخوشه به اسمش وگرنه پولش که کارگریه و بدبختانه ولی عیدی کارمندیه بابا تو را خدا یه فکری به حال ما بکنید،، چرا اینقدر بی عدالتی باشه بین یه کارمند رسمی با ما ؟ چرااااااااااااا ااااااااا؟؟؟؟ کاش صدام میرسید به وزیرهرچند گوش شنوایی نیست....
 
 
+11 #177 احسان 1393-09-12 22:21
باسلام من یک ساله توی شرکت نفت بامدرک لیسانس بیهوشی به صورت. قرارداد مستقیم جذب شدم.بخاطر اسم شرکت نفت از تمام استخدامی های دیگه جا موندم.حالا هم قطارهای. من توی وزارت بهداشت دارن بالای 2500 حقوق میگیرن ومن باسقف اضافه کار دارم1300 میگیرم.دارم 600اجاره میدم و300 قسط
از آقای وزیر سوال دارم آیا با400 تومن میتونه توی یک کلان شهر زندگی کنه
گذشته از این حرفا چیزی که زجرآورتره . اینه که بچه های رسمی دارن 9میلیون حقوق میگیرن ودست . به سیاه وسفیدهم نمیزنن تازه همیشه دارن غرب میزنن

آقای وزیر
دریاب کنون که دولتت هست به دست
کاین دولت وملک میرود دست به دست
کاری کن دعای خیر40000نفر باخانواده هاشون همیشه پشت سرت باشه نه اینکه...
 
 
+8 #176 قراداد موقت بدبخت 1393-09-12 10:56
با سلام
ما تعدادی از کارکنان قراردادموقت پالایشگاه ابادان هستیم که اکثرا با سابقه بالای 7سال و با مدرک فوق دیپلم به بالا اینجا مشغولیم.خواهشن یه فکری به حال ما بکنین،خداشاهده با این حقوقا زندگیمون به هم ریخته،چرا کسی تو فکر ما نیست خدااا به کی بگیم ما؟؟؟؟؟تازگی هم که میگن قراره حقوق پرسنل وزارت نفت اضافه بشه.لطفا ما رو هم در نظر بگیرین دم ا بی پولی مززنین ولی ما همش داریم میبینیم حقوق پرسنل رسمی اضافه میشه.ضمنا اینایی که از قدیم استخدام شدن مگه ازمونی بوده هر کی اومده اینجا واسه کار نه نگفتن.الان چند ساله ازمون و مصاحبه اومده رو کار پس لطفا به این چندرقاز حقوحقوق ما حسادت نکنین ما گناهی کردیم ازمون نمیزارن و ما قراردادی شدیم.راست میگن حقوق ماهی نه میلیون کمه ولی حقوق 1200 که به ما میدن زیاده.
 
 
+12 #175 پیمانکار بی صاحب 1393-09-12 07:27
کمک کمک اقای سلحشور رحم کن قراردادی ها رسمی کنید یا حداقل تکلفشون روشن کن پیمانکاران چکنن
 
 
+10 #174 پیمانکار 1393-09-12 07:25
باسلام خدایا این مسولین شب جطور می خوابن مردیم از استرس جرا مسولین نفت فکر پیمانکراتی که قراردادی شدن نیستن تکلیف بقیه جی میشه با یک لباس و یکار تفر قه چرا اقای سلحشور فکر خانوادها باش
 
 
+12 #173 سعید 1393-09-10 11:12
باسلام خدمت اقای سلحشور ما کارگران پیمانکاری شرکت نفت مدت 11 سال است که بصورت پیمانکاری هستیم چرا وضعیت ما رو مشخص نمیکنید. چرا الان که همه کارهای ما را داره خود شرکت انجام میده و پیمانکار فقط داره حقوق مارو از شرکت میگیره و به حساب ما واریز میکنه خوب چرا باید واسطه باشه ؟چرا پیمانکار با ماشین پراید میاد بعد پایان قرارداد با ماشین خارجی بره؟؟ چرا واقعا درود بر احمدی نژاد
 
 
+14 #172 علی 1393-09-09 17:57
با سلام خدمت وزیر محترم نفت اقای زنگنه واقای سلحشور شمارابه خدایه فکری به حال نیروهای شرکتی که بامدرک دانشگاهی وباسابقه بالاکه تبدیل وصعیت نشدند بکنید خداوند شمارایاری دهد
 
 
+6 #171 کارمند 1393-09-06 10:48
با عرض سلام و خسته نباشی کارمند قرار دادمعین شبکه بهداشت درمان گچساران می باشیم که متأسفانه هر بخشنامه ای که اجرا می شود فقط برای کارمندان رسمی می باشدوما کارمندان قراردادی محروم از همه مزایامی باشم اعم از 20 درصدافزایش حقوقی حق مسکن یکسان اضافه کار خیلی کم عیدی ما که در آخر سال کارمندی حساب می شود تبدیل وضعیت همه فقط برای گروههای بهداشتی و رسمی می باشد خواهشمند است از دولت عدالت محور که به این قشر محروم توجه ویژه داشته باشند
 
 
+3 #170 سارا 1393-09-04 00:55
با سلام. این جانب از پرسنل بهداشت و درمان اهواز می باشم. سال 88 در آزمون تبدیل وضعیت شرکت کردم. در صورتی که نمره آزمون و مصاحبه من از همه ی همکاران بیشتر بود. به دلیل نداشتن امتیاز ویژه ...(فرزند شرکتی. فرزند شهید یا جانباز) جزء نفرات قبولی اعلام نشدم. الان 7سال سابقه کار دارم. و ادامه دادن کار تو این محیطی که همه با سهمیه رسمی شدن برام خیلی زجر آور شده. تو رو خدا پیگیر کار ما هم باشید. ممنون
 
 
+19 #169 قراردادی نفت گچساران 1393-09-03 08:01
سلام خدمت کارکنان زحمت کش قراردادی ، یک هفته مانده به روز ملی شدن صنعت نفت مثلا 20 اسفند جلوی مجلس جمع شویم. لطفا نظرتان را بنویسید. با تشکر از عزیزان قراردادی
 
 
+36 #168 مهدی 1393-09-02 23:16
سلام
دوستان آخر شر قراردادی, واقعا دیگر امیدی به زندگی ندارم و تا اخر قرارداد اگه تکلیفم روشن نشه خانمم از من طلاق خواهد گرفت و من هیچ وقت این مسولان وزارت نفت را حلال نمی کنم.
 
 
+13 #167 نیروی پیمانکاری 1393-09-01 21:43
باسلام
آره دیگه دولت عدالت و حقگو هستش ما که به روحانی رای دادیم الان پشبمانیم درود بر شیر محمود
 
 
+28 #166 مهدی 1393-09-01 01:10
سلام
حدیثی از امام علی (ع) که می‌فرمایند: « خداوند حقوق بندگانش را مقدم بر حقوق خود قرار داد و کسی که حقوق بندگان را رعایت کند حقوق خدا را نیز رعایت خواهد کرد.» پیش فرض رعایت حق‌الله رعایت کردن حق‌الناس است و رعایت نکردن حقوق دیگران باعث گرفتاری انسان در قیامت می‌شود حتی اگر انسان صالح‌ترین انسان‌ها باشد باز این گرفتاری وجود دارد.
 
 
+6 #165 یک پرسنل ندار و فقیر 1393-08-30 23:52
سلام مسولین محترم شما با خدا معامله. کنید پیش خود فکر کنید. و خود را بجای ما قرار دهید ببینید امورات زندگی با ماهیانه 1300 میگذرد کجا رفته رحم و مروت. بخدا به وا... اگر کاری برای این نیروهای که زیر دست شما هستن کاری نکنید و باید اون دنیا جوابگو باشید.
 
 
+4 #164 محمد 1393-08-30 17:13
دوستان
برده داری این زمان اینطوریه .ما برده ایم و اونها هم فراعنه زمان هستند و درد ما برای اونها اهمیت نداره و آخر سر هم بین خشت های ساختمان وزارت نفت دفن میشیم و فراموش میشیم .
 
 
+6 #163 محمد 1393-08-30 16:14
سلام, آقای زنگنه,آقای سلحشور,اگه به خاطر خدا زود تکلیف مارو مشخص نمیکنید لااقل به خاطر خونواده خودتون هم که شده ماروازبلاتکلیفی ونداری وشرمندگی زن وبچه وخواری پیش دیگرون نجات بدین چون آه وناله ونفرین خونواده همه پرسنل قراردادمستقیم پشت سر شماوخونوادتونه, به خداکاربه جایی رسیده که ازصندوق صدقه خونمون پول قرضی برمیداریم,به داد ما برسین وگرنه.......
 
 
+13 #162 مهندس 1393-08-29 23:39
باسلام به همه همکازان قرارداد مستقیم . باید همه جمع بشیم جلو مجلس . خواهشا به همه خبر بدید دارن بودجه تصویب میکنن داره دیر میشه
 
 
+9 #161 جواد 1393-08-24 19:06
هرزمان افراد قرارداد موقت یاد گرفتند مانند بچه های ازمونی نفت منسجم به درب مجلس رفته و تقاضا و مشکلات این قشر عظیم تحصیلکرده با سابقه رشته های فنی مهندسی را مطرح کنند انوقت انتظار داشته باشند مسولین به حرف انها گوش خواهند داد وگرنه این سایت منسوخ شده و از کجا معلوم حرف ما بگوش مسوالان برسد از ملی حفاری اهواز
 
 
+18 #160 قراردادی 1393-08-22 21:03
از کارکنان قراردادی می خواهم چیزی را که می دونند حقشونه، با خواهشو التماس نخواهند،چون وزیر نفت خیلی پوست کلفت تشریف دارند.با تشکر از عزیزان قراردادی
 
 
+29 #159 مهدی 1393-08-20 23:18
باسلام و احترام
این همه انتقاد فایده نداره,الان توی استخدام جدید 2700 نفر استخدام کردند که این تعداد بدون سابقه و تجربه در ماههای اول استخدام حقوق میلیونی دریافت میکنن ,مبارکشون باشه, اما میتونستند تعدادی از این نیروهای قراردادی را با آزمون جداگانه ای که دارای سابقه با مدارک عالی که چند سال از درس و تحصیل دور بوده اند تبدیل وضعیت میکردند.
 
 
+23 #158 اکبر 1393-08-18 17:49
با سلام خدمت نیروهای شرکتی ناراحت نباشید خدایی است جواب ظلم از طرف خدا دیر زودداره ولی سوخت وسوز نداره
 
 
+8 #157 مسعود 1393-08-18 10:22
سلام:ازخدامی خوام ٰماکه به شمانمی رسیم شمارو به ما برسونه همه کارهاتون با عدالت انسانهای که خودشون روشیعه علی میدونن تناقض داره بذار مردانه علی واربا اعتماد به نفس عدالت رو به مرحله اجرا بذارید
 
 
+7 #156 فرزاد 1393-08-17 09:40
خدايا اينا كه نميتونن تو يكاري بكن.نيروي پيمانكاري شركت ارتباطات زيرساخت
 
 
+13 #155 زدوبندگاه آبادان 1393-08-15 10:42
بابا خداااااااااااا چقدر استرس چقدر سختی چقدر بدبختی بعد از هفت سال کار کردن تو وزارت نفت اومدیم قرارداد موقت شدیم و بدبخت شدیم خدااااااااا کجا با یه میلیون میشه زندگی کرد کجا میشه امورات گذروند زنگنه جان سلحشور آاااآاااآاای گردن کلفتای وزارت مگه ما ادم نیستیم چقدر شما بخیلید چقدر شما بی رحمین؟؟؟؟؟؟مگه ما چه گناهی کردیم با این حقوق جلوووو خونواده چقدر شرمنده بشیم؟؟؟؟احمدی نژاد کجایی اینا فقط میخوان با اون لج کنن و طرحی که اون اوورد رو ادامه ندن و بگن تشتباهه اره نون دادن و سروسامون دادن اشتباهه وای به حالتووون.ما تو پالایشگاه آبادان گیر یه مشت ادم تنگ نظر افتادیم که با حقوق هفت هشت میلیونی هنوزم چشم به ما داره تازه همه هم تحصیلکرده و با سابقه هستیم.خدا یا خودت شاهدی خودت میبینی که چطور حق می خورن چطور میدزدن از دهن ما میزارن تو جیب خودشون.ا
 
 
+19 #154 میثم 1393-08-13 11:01
با سلام
اقایه زنگنه اینجانب 30ساله .دارایه مدرک فوق لیسانس برق هستم نه ساله تو شرکت نفت کار میکنم در شرایط اقماری ماهی یک تومان حقوق با اضافه کار بهمون میدن.قرار شد پیمانکارو حذف کنن دلالی نکنه پولی که دولت میده بجا جیب پیمانکار بدن به نیروها اما دولت خودش این پول رو ورداشت و مقدار زیادی از حقوق مارو نیز برداشت.این عدالت تو جامعه ماست ایا شما واقعا نماینده ملتین.بخدا شما از هر ---بدترین .دیگه خسته شدیم از این بی قانونی.اقایه زنگنه کسی که ده ساله از کتاب دوره اخه چطور میتونه ازمون استخدامی بده
 
 
+8 #153 علی 1393-08-11 10:45
مسولین شرکت نفتو گاز خجالت بکشید با ده سال سابقه مدرک کارشناسی حقوق 650 هزارتومانی برای نیروهای پیمانکاری اما خودتون جمع پاداشها بیشتر از کل دریافتی ما مسلمونید
 
 
+9 #152 احسان 1393-07-29 23:41
این چه نوع عدالتی که من پس از هشت سال با مدرک لیسانس در بهداشت و درمان نفت اهواز به عنوان یک نیروی قرارداد موقت مشغول بکار باشم در هالی که یک عده خاص حتی بدون سربازی و مدرک دانشگاهی به استخدام رسمی شرکت درآمده باشند باید وزیر بیخرد نفت جناب آقای بیژن خان پاسخگو باشد
 
 
+9 #151 قراردادمستقیم 1393-07-28 21:44
جناب آقای زنگنه

...........اگه وقت کردی و کارای واجبت تمامی داشت ...یه نیم نگاهی هم به این نیروهای قرار داد مستقیم بنداز
 
 
+21 #150 رضا 1393-07-28 20:01
مثل اینکه سایت نفتون نیوز نظرات کارکنان قراردادی را حذف می کند و بی طرف نمی باشد, شاید زیر نظر آقایان نفتی می باشد که حتی از اظهار نظر کارکنان قراردادی می ترسند وادعای جنگ با ........ می کنند/
 
 
+31 #149 علیرضا_ آبادان 1393-07-28 19:42
مسیولین محترم دولت یازدهم ... آقای وزیر نفت..آقای سلحشور لطف کنید فکر و چاره ای برای نیروهای بالای ده سال سابقه و دارای مدارک دانشگاهی که زیر نظر پیمانکار هستند و تبدیل وضعیت نشدند کنید...چرا در یک سیستم اداری وزارت چندین گروه با مزایای متفاوت شاغل هستند لطف کنید فاصله طبقاتی و شغلی را تبدیل به یکسان سازی و انگیزه شغلی نیروها چاره ای و راهکاری بیندیشید...
 
 
+12 #148 قراردادی نفت 1393-07-27 15:37
کارمندان قراردادی جهت وارد کردن نظرات خود,سری به سایت نفتون نیوز بزنند. باتشکر
 
 
+8 #147 جواد 1393-07-23 21:42
نمیدانم درد دل و مشکلات گفته شده دراین سایت بگوش مسولین میرسد یا فقط برای قشنگی خطمون میباشد سردبیر خواهشا مطالب مندرج را بروز کنید خبری از وضعیت قرارداد موقتها نفت برایمان چاپ کنید مردیم ازاین سکوت
 
 
+8 #146 قراردادي 1393-07-23 15:29
با سلام به همه دوستان اين فرمولي كه آقاي دكتر فرمودند در هيچ بقالي پيدا نميشه والا تا الان يه كاري ميكردند نميدونم اون كمترين ميزان عاطفه انساني كه ميگن از كجاشون دراوردن بابا بيخيال دم از احساسات و عاطفه انساني نزيند داريم خفه ميشيم ولمون كنيد به خدا اگه دست شما بود براي اينكه نذاريد حقوق خودتون كم بشه همه را اخراج ميكرديد انگار نه انگار دارن در مورد 40 هزار نفر نيرو صحبت ميكنن كه در حال خفه شدن تو اين وضعيت اسفبار اقتصادي هستند خدا............ ....
 
 
+7 #145 محمد رضا 1393-07-22 20:37
جناب اقاي وزير با سلام.لطفا فكري به حال كاركنان قراردادي مدت موقت پتروشيمي بندر امام كنيد الان سه سال است كه هيچگونه مزايا يا از خدمات نفت محروم هستند.اقاي مدير عامل به فكر نيروهاي قراردادي موقت نيست شما كاري كنيد خواهشن.
 
 
+8 #144 علی 1393-07-22 10:28
اقای سلحشور
لطفا یکم ---باش و بعد از 3 سال ---گفتن یک حرف درست حسابی بزن. ممنون میشیم
 
 
+15 #143 نفت گچساران 1393-07-22 00:12
حداقل 40000کارمندقرار دادی نفت که 35درصدکل کارمندان شرکت نفت می باشنداز آقایان زنگنه وسلحشور ناراضی هستند گویا آقایان این تعداد پرسنل رابه رسمیت نمی شناسند!
 
 
+6 #142 یعقوب 1393-07-21 17:44
بابا یک کاری کنید برای قرار دادی ها به خدا
 
 
+17 #141 ع _ آبادان 1393-07-21 06:55
رسمی...پروژه ای....قرارداد موقت...پیمانکار ) ارکان ثالث...تفرقه و نداشتن انگیزه شغلی مسیولین دولت یازدهم فکری برای یکسان سازی نیروها بکنید اگر واقعأ دلسوز اقتصاد کشور هستید....
 
 
+5 #140 مهدی کرمان 1393-07-18 04:26
با عرض سلام خدا وکیل خدا را خوش میاد بیاین از تعدادی نیرو پرونده تشکیل بدن بعد بخاطر شماره پرسنلی سایت را ببندین و این بدبختها بها کله برون تو دیوار
 
 
+10 #139 پیمانکاری خارک 1393-07-16 00:49
با عرض سلام و خسته نباشید . خواهش دارم از شما مسولین محترم فکری به حال ما نیروهای پیمانکاری شرکت فلات قاره خارک بکنید چرا یه عده را قراداد مستقیم کردید و یه عده دیگر را بلاتکلیف گذاشتید. خدا خوشش نمیاد شما اینقدر ظلم در حق ما میکنید قرن برده داری دیگه تمام شده اما متاسفانه شما هنوز دارید برده داری میکنید. چرا باید اون اقای رسمی ماهی 6میلیون حقوق بگیره به غیر از ان همه امکانات رفاهی اما من نوعی بایدیک میلیون و صد حقوقم باشه در صورتی که نود درصد کارهای شرکت ما انجام میدهیم انها فقط یه عده راننده هستند .
 
 
+10 #138 جواد 1393-07-15 21:24
جناب وزیر
.....................................
......................................
.....................................
خوشا بحالت
..........................................قرارداد مستقیم
 
 
+19 #137 کارگران بی مزد 1393-07-13 11:41
اینهمه مملکت مهندس و طراح داره که همشون ادعاشون میشه، نمیتونن یه فکری برا ما نیروهای قرادادی کنن، بابا سه سال گذشت، اپلوه هم اگه بود تا
حالا هوا شده بود فقط بلیدین به قشر گارگر زور بگین
 
 
+13 #136 سینا 1393-07-10 18:45
تکلیف پرسنل قراردادی رو خواهشمندیم که روشن کنید . یا برگردونید به همون پیمانکاری چونکه حقوق و مزایای بیشتری داشت. حقوق رو مثلا کارگری پرداخت میکنید و بعد که به سنوات میرسه کارمندی پرداخت میشه . واسه ماها مهم نیست که این بی عدالتی از کجا ناشی میشه . مهم اینه که حق به ناحق داده میشه. همه عمر ما تلف شد با این وضعیت . لطفا به فکر همه باشید نه فقط آقازاده ها و ...... .
 
 
+11 #135 علي حشمت آبادي 1393-07-08 13:14
در كجاي دنيا يكي را 20 سال در اسارت بردگي قراردادي نگه ميدارن عمر ما تموم شد ولي هنوز در حق ما بي عدالتي است و مانند بردگان با ما رفتار ميشود رنگ پوستمان سفيد است اما سياه سياه سياه هستيم .
 
 
+6 #134 فلاحی 1393-06-30 01:36
ما دیگه خسته شدیم شما هیچ کاری برای نیروهای مدت موقت انجام نمیدین . بنده و همکارام 16سال سلبقه کار مستمر در حراست پتروشیمی ماهشهر داریم بدون هیچ نوع خدمات و با کمترین حقوق
 
 
+6 #133 وطن دوست با اشد کلام 1393-06-26 12:46
جناب دکتر سلحشور و مدیریت محترم عامل شرکت ملی نفت مناطق مرکزی
با اهداء سلام
ما کار کنان مدت موقت در حاشیه گذران عمر در صنعت نفت بسی فرسودیم . سالهاست دل خوش از آنیم که شاید دست غیبی برون آید و کاری بکند . الحق و لانصاف جناب سلحشور از اینکه پیگیر حقوق تضییع شده این قشر از کار کنان سخت کوشید بی نهایت سپاسگذاریم . جناب آقای مهندس کریمی ذکر خیر جنابعالی از دیگر همکاران در منطقه بسیار شنیده ایم که مثبت می اندیشید و عملکردی مثبت اساس تفکر مدیریت حضرتعالی است . حدود یکهفته است آنچنان فکرم مشغول است که قابل بازگو نمودن نیست . نداشتن سقفی و یا سر پناهی طی سالهای خدمت در صنعت نفت افکارم را انچنان مشغول نموده که چه سر انجامی دهشتناکی ما کار کنان قرار دادی ( مستقیم !!!) داریم . راهمان همیشه صراط المستقیم بوده و خدمت به وطن اولین اساس این زندگی بوده است . اما انتقادی است که امید است مسئولین محترم چاره ای اندیشند تا ما بندگان نیز این چند صبا آسوده خاطر به این زندگی ادامه دهیم . هفته هاست به دنبال منزل استیجاری ام و روسیاه و درمانه از اینکه با این حقوق ناچیز نتوانسته ام تا کنون سقفی را برای خانواده اجاره نمایم . ودیعه مسکن سر به ثریا است اجاره بیداد می کند به کدامین گناه مسئولین چه در این وزارت و چه در وزارت مسکن ما را در نمی یابند . حق مسکن مطابق اصل حقوق بشر زینده هر شهر وندی است که می بایست از آن بهره مند باشد . اما چرا مسئولین را به این اندیشه وا نمی دارد که ما کار کنان چرا اینقدر در حاشیه ایم . حقوقمان تا کنون کفاف این زندگی و یا زیستمان نمی دهد . اچاره یک سقف جهت خانواده ما را در تنگنا به شدت اسیر خود نموده است . حتی المقدور چون کار کنان رسمی ودیعه مسکن نیز ما را شامل شود . جهت این قشر از کار کنان تعاونی مسکن تاسیس و با حقوقی جزئی و کسر از آن ما نیز امید به سقفی در تملک خویش باشیم نه سقفی اجاره ای که زیبنده هیچ یک از هموطنان بلاخص این قشر از کار کنان نمی باشد. لطفا ما را دریابید .
 
 
+8 #132 jamshid mondanizadeh 1393-06-25 16:05
سلام ! بابا گلی به جمالت این چه حرفهاییه ؟ اقای زنگنه نفسش جای گرم بلند میشه! اگه راست میگه برود ادارات نفت و ملی حفاری و غیره ! ببینه در روز روی یک صندلی چند نفر بلند و برخواست میکنند؟ واقعا!!!! مازاد نیرو یعنی یک مشت مفتخور و بی مصرف در این صنعت نه ماهای زحمت کش بیرونی!!!!!!!!! !!!!!
 
 
+20 #131 ع ـــ س آبادان 1393-06-21 09:40
با سلام اینجانب با داشتن مدرک لیسانس و بالای 10 سال سابقه کار در وزارت نفت همچنان نیروی پیمانکار میباشم لطفأ در مورد تبدیل وضعیت نیروها به قراردادی و یکسان سازی نیروها در یک سیستم در سال 93 از دولت یازدهم خواستار چاره و اقدام اساسی هستم ...با تـــشکر
 
 
+16 #130 نيروي پيمانكاري 1393-06-15 06:34
دمت گرم نظرات را ميذاري و اميدوارم مسوولين بخونن و به خودشون بيان..رفع تبعيض ن‍ژادي و اپارتايدي بين نيروهاي رسمي،قراردادي و پيمانكاري سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در بوشهر و عسلويه و تمام ارگانهاي دولتي وابسته به وزارت نفت بايد در اسرع وقت انجام بشه..اقايون داعش و امثالهم تو عراق و سوريه از همين وضعيت سو استفاده كردند..ما ايراني هستيم.غيرت داريم و اگه سمت ما بيان نابودشون ميكنيم..نذاريد اونا از اين وضعيت تو مملكت ما سو استفاده كنن و با پول و وعده افراد سست عنصر را سمت خودشون بكشند و تبعيض و بي عدالتي بهانه و اهرمي تو دست اونا قرار بگيره..به خودتون بيايد ديگه بيشتر توضيح نميدم چون خودتون ميفهميد ما چي ميگيم..
 
 
+22 #129 پیمانکاری 1393-06-12 11:36
اسلام دین برایری و عدالت است.پیامبر اسلام مبعوث شدند تا از تبعیض و بی عدالتی و ظلم و جور جلوگیری کنند و .....ما که به حساب خودمون ارشد جهان اسلامیم کجای کاریم.این همه ظلم و ستم مشهود در مملکتی که از بی عدالتی و ازار سیاهان در فلان ایالت امریکا یا قطب جنوب یا خاورمیانه و خاور نزدیک و خاور دور و.............. ...فورا موضع میگیردو یقه خود را میدرد واقعا مایه ننگ است.ایا مسوولین میدانند که در یک قدمی خودشان و در وزارت نفت چه تبعیض و بی عدالتی حکم فرماست.واقعا نوعی تبعیض نژادی که حتی از اپارتاید افریقای جنوبی بدتر است در نفت حاکم است..دوست عزیزی گفته اند که نیروهای رسمی از طریق ازمون و ظوابط استخدام شده اند و بقیه پارتی داشته اند که البته پارتی حتی در رسمیها هم بوده است و قابل انکار نیست..حرف ما اینه که هر کس به هر دلیل یا هر ظابطه ای در قسمتهای دولتی شرکت نفت وارد شده و مشغول کار است پس به او نیاز داشته اند که استخدامش کرده اند.ما کار به شرکتهای خصوصی نداریم.حرف ما فقط انگلی به نام پیمانکار در سازمانهای دولتی است که صد البته اگه این پیمانکارای نیروی انسانی هم نباشند که راهی برای رانت دیگه برا بعضی از مسوولین نمیمونه!!!!!جال به کسی رو استخدام میکنن با مدرکی که تخصصی است و بهش نیاز هم دارند بعد پولی میدن به پیمانکار و پیمانکار هم از نصف کمتر رو به اون نیرو میده.فقط از بابت اینکه مسوولیت رو از شونه خودشون بردارند و هر وقت دلشون نخواست اون بیچاره نیروی پیمانکاری رو بندازن بیرون..ما کاری به نظافتچی و ابدارچی و راننده و....نداریم.حرف ما اینه که بین یک لیسانس با لیسانس دیگر چرا اینقدر تفاوت هست.صرفا به دلیل اینکه یکی پیمانکاری و دیگری رسمی هست..ایا میدونید نیروی پیمانکاری که ده سال سابقه داره دقیقا برابر کسی که تازه به صورت پیمانکاری وارد شده حقوق میگیره..خود شما نیروهای رسمی ایا وجدانتون راضیه که همکارتون با همون مدرک شما و سابقه شما و کار بیشتر از شما یک چهارم شما هم در یافتیش نباشه؟؟؟!!بله تعدادی با پارتی وارد میشن و شدن یا به صورت رسمی یا قراردادی ولی این دلیل تبعیض نژادی نمیشه..اصلا صحبت سر تبدیل وضعیت نیست حرف سر اینه که بی عدالتی بین رسمیها و پیمانکاریهاو قراردادیها حکم فرماست..
 
 
+13 #128 جواد 1393-06-10 20:25
کارکنان قراردادی اخبار مندرج تماما قدیمی هستند چرا درخواست نمیکنید اخرین اخبار را برایمان چاپ کنند ما تحصیلکردهای رشته های فنی که بیشتر از نیروی های رسمی زحمت و عرق میریزیم و از مزایای ناچیزی برخورداریم یکصدا خواهان رفع مشکلاتمان باشیم انفرادی درخواست ننویسیم جابجایی و مرتبط شدن کار و شقل یکی از اصلی ترین مشکلاتمان است اگر روی سمت اصلی خود برویم مشکل مزایا و حقوق هم حل میشود خواهان رسیدگی جدی از مسولین باشیم از ملی حفاری اهواز
 
 
+11 #127 سید 1393-06-10 17:22
سلام
درود به همه نیروهای زحمتکش صنعت نفت خصوصا نیروهای خدوم شرکتی وقرارداد مدت معین
دوستان،وسروران ارجمند:
لطفا شکایت وگلایه نکنید و با سری رو به پایین کار خودتون انجام بدید وبگید خدا روشکر
اصلا شما جزء نیروهای شرکت نفت نیستید و همین که اینجایید ،باید 7بار در روز صدقه بدید.
پول شرکت نفت فقط برای رسمی هاست وبرشما احتمالا حرام وناگواراست.
چون شما کاری نمیکنید که...
این صداها به گوش هیچ کس بده کار نیست.
چون کسانی هستند که 20 ساله که دارند داد میزنند...
اما کو گوش شنوا...
شاید باید امیدوار بود .اما نه ... گمان نمیکنم به این زودی ها کار درست بشه
همین جا هی داد بزنیم تا بازنشست بشیم ها...
نظرتو ن چیه...
یاحق
 
 
+4 #126 جواد 1393-06-09 16:39
واقعا دلتون خوشه حالا که نتایج ازمون حل شده قراردادموقتا بجای نوشتن مطالب در سایتها شما هم منسجم شده برای تعیین تکلیف خود به درب مجلس برویم ببینیم اقایان نماینده واقای رسایی از وصعیت اسفبار ماهم حمایت میکنند خودمان بی عرصه ایم فقط دردل مفتکی میکنیم کسی کجا بحدف و مشکلات ما رسیدگی میکند نیروی تحصیلکرده قرارداد موقت در مشاعل کارگری ملی جفاری اهواز
 
 
+5 #125 فاطمه 1393-06-09 00:58
با سلام حضور محترم دکتر سلحشور
اینجانب از نیروهای قرارداد مدت موقت در شهر مرزی شاغل بوده در فروردین سال 93 درخواست مرخصی زایمان نمودم اما قراردادی برای اینجانب جهت تمدید قرارداد ارسال نگردید و با توجه به نظر خودشان قرارداد پیمانکاری به اینجانب در خردادماه ارسال نموده و باز از جانب نفت نامه ای آمده که قانون است که از قرارداد موقت به پیمانکاری غیر مجاز میباشد در صورتیکه خودم قرارداد مدت موقت نفت را خواستارم در ضمن اینکه شش ماه مرخصی تا مهر 93 میباشد لذا خواهشمند است راهنمایی فرمائید واقعا با یک نوزاد آمدن به تهران برایم مقدور نمیباشد. خواهشمندم به این بنده کمک نمائید تا به حقم برسم.
 
 
+10 #124 طاها 1393-06-08 21:15
چرا نفراتی ک سواد ندارن باید 4000000حقوق بگیرن بعد حقوق ما نفرات قراردادی باید ب زور900000هزاز تومان باشه.خدااااااا خودت رسیدگی کن
 
 
+23 #123 ali 1393-06-06 13:44
آقای وزیر واقعا ما کجا داریم میریم با این همه تبعیض در بین نیروهای صنعت نفت، چرا کارها رو ما نیروهای قرارداد مستقیم و ارکان باید انجام بدیم اما مزایا و پاداشش رو نیروهای رسمی میگیرن. نیروهای رسمی که بعضی هاشون سطح سوادشان نسبت به بقیه نیروها کمتر است و در سالهای گذشته فقط با یه ازمون شانسی. و با مدرک دیپلم رسمی شدن دلیل نمیشود که صلاحیتشان از باقی نیروها(قراردادی و ارکان) بیشتر باشد. البته من بعید میدانم کسی از مسئولین نظرات مارو بخونن و براشون مهم باشه.
 
 
+8 #122 پیمانکار 1393-06-05 22:16
تشکیل گروهای مافیای نفت وشرکت های نفتی خصوصی توسط زنگنه رسوایی بزرگی است وانتقال پول به شرکت ngo شرکت های مافیایی نفت توسط --رسوایی بزرگی است
 
 
+19 #121 جمشید 1393-06-04 00:32
اخه یکی نیست از این -- سوال کنه چرا از جذب ما نیروهای قراردادی خوف و هراس دارید مگر ما جای شما را تنگ می کنیم یعنی باید همه چیز برای رسمیها باشه دریک کلام بهتان بگویم! فقط خاک قبرستان شما را سیر می کند و بس!!!!!!!!!!!!!
 
 
+11 #120 نفت خانگیران شرق 1393-06-03 22:19
فکر نمیکنید ما با این همه سابق و مدرک تحصیلی 20 سال کار استخدام نشویم شما از بیرون استخدام کنید این کجای عدالت است چــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــرا؟ مدیر محترم
 
 
-41 #119 oil 1393-06-03 13:26
سلام
نیروهای رسمی از طریق آزمون سراسری که آگهی آن در روزنامه های کثیرالانتشار درج شده و بعد از قبولی در آزمون مصاحبه علمی و تخصصی جذب شده اند ولی اکثر نیروهای قرارداد مستقیم از طریق رابطه و پارتی بازی به مجموعه نفت تحمیل شده اند و اکثرا از اقوام و آشنایان همین نیروهای رسمی هستند. آیا این صحیح است که این نیروهای قراردادی بدون آزمون شایسته سالاری و فقط به صرف اینکه پارتی داشته اند به این راحتی و مفتی رسمی شوند پس عدالت و شایسته سالاری و انتخاب اصلح کجا می رود؟
 
 
+15 #118 قراردادی 1393-06-01 10:50
با سلام
قانونی در کتاب قلعه حیوانات نوشته جورج اورویل هست که میگه:
همه حیوانات باهم برابرند، لیکن برخی ازآنها نسبت به دیگران برابرترند.
این قانون دقیقا قانونیست که در این وزارت خانه اجرا می شود.
نان حرام چه مزه ای داره ای مدیران ارشد؟؟؟؟
 
 
+21 #117 نیما 1393-05-31 20:20
اخیرا آقای زنگنه فرمودند که حدود نصف کارکنان نفت مازاد هستند...احسنت آقای وزیر!..پس اگه مردی بیا یه گروه بازرسی بی طرف تشکیل بده تا به کل پالایشگاه های کشور سر بزنند و هرچی نیروی مفت خور و اضافست رو اخراج کنید.
بعد از پولای حاصل از اخراج اینا حق و حقوق قراردادیا و پیمانکاریا رو بده...اما حیف که شرکت نفتتون بسیار فاسدتر از این حرفهاست!
 
 
+46 #116 مدت موقت 1393-05-18 22:03
سلحشور و زنگنه باید به شما گفت: برید بمیرید
 
 
+21 #115 نيروي پيمانكاري 1393-05-17 21:35
جالبه مملكتي كه همش دم از عدالت و حضرت علي (ع)توش زده ميشه اين وضعشه.اي واي بر ما.كجاي دنيا را سراغ داريد كه دو نفر كه در يك مكان با كار يكسان كار ميكنند اينقد تبعيض و بي عدالتي بينشون باشه..جايي كه نيروي رسمي سفيد طلايي و نيروي پيمانكاري سياه است.نيروي رسمي شش مليون حقوق ميگيره و نيروي پيمانكاري يك تا دو مليون و از نيروي پيمانكاري كار بيشتر هم ميكشند و بدبخت حق هيچ گونه اعتراض هم ندارد چرا كه در صورت هر گونه حرف زيادي زدن يا اعتراض اخراج و زن و بچه اش بدبخت ميشوند.نمونه اش سازمان مخوف بهداشت و درمان نفت در عسلويه است.اينجا رسمي در بهشت و پيمانكاري در جهنم است.پيمانكار فرق نميكند مدركت چه است و چقدر سابقه داري.مهر بدبختي بر پيشانيت نقش بسته و همه به خصوص رسميها به ديده تحقير مينگرندت.تو ليسانس پرستاري داري و همكارت ديپلم ولي رسمي است پس حقوق او چهار برابر تو هست.مهم هم نيست چند سال جانت را اينجا گذاشته اي.پنج سال،ده سال يا بيشتر چرا كه حقوق تو دقيقا برابر كسي است كه تازه به صورت پيمانكاري وارد سيستم شده است.همه چيز مال رسميهاست.مهمانس راي مشهد وهتل و مراكز تفريحي نفت.توي نيروي پيمانكاري اصلا حقي نداري پس بهتره خفه شي و حرف نزني چرا كه موقعيت شغليت در خطره.واقعا متاسفيم و بايد به اين وضعيت مسوولين خون گريه كنند.سالهاي متمادي هست كه اينجوريه و كسي اقدامي نميكنه.جالبه همه جاي دنيا نيروي پيمانكاري و خصوصي بيشتر از رسمي حقوق ميگيره ولي لينجا كاملا بر عكسه.اقا بيايد يك بار براي هميشه اين مشكل رو ريشه اي حل كنيد.اصلا شخصي به نام پيمانكار كه زماني در دولت سازندگي شكل گرفت در قسمتهاي دولتي وزارت نفت چه نقشي داره غير از اين كه پول رو از دولت ميگيره و بيشترش رو خودش بر ميداره و بقيش رو ميده به نيروتون..خب اينو حذف كنيد.اين لكه ننگو از پيشونيتون پاك كنيد.اگه به اين نيروها احتياج داريد از اين استثمار دست بكشيد.بسه ديگه ظلم و ستم و اگه هم نداريد تعديلشون كنيد.اي خدا تا كي ظلم تا كي بي عدالتي تا كي............. ............... ......
 
 
+13 #114 سرباز گمنام امام 1393-05-17 18:22
سلام متاسفم كجاست عدالتي كه مطرح ميشود چرا اين همه تبعيض بيداد ميكنه اين همه اختلاف حقوق در وزاتخانه مهمي مثل نفت تا كي، حتما بايد حضرت علي دوباره زنده بشه ،شما مسئولين مسئول مستقيم اين همه بي عدالتي هستيد.چرا تبديل وضعييت قراردادي ها صورت نمي گيرد در عالم قيامت منتظر رعايت حق هستم انشاا... هرچه زود تر ظهور امام زمان عج صورت بگيرد و همه ما را از اين وضعيت نجات دهد
 
 
+16 #113 محمد 1393-05-17 10:59
با سلام و خسته نباشید.
من یک فرد عادی هستم که اکثر نظریات شما رو خوندم. خیلی متاسفم برای این وضعیت واقعا تاسف باره.و از اینکه در این کشور چنین بی عدالتی ها رو می بینم تعجب می کنم آخه ادعای عدالت و انسانیتشون میشه.
 
 
+25 #112 نامردا 1393-05-14 17:41
ي نيروي رسمي رو معرفي كنيد كه كمتر از 3 ميليون بگيره با هزاران امكانات رفاهي

حال ميكنن برا خودشون تو خواب هم نميديدي لامصبا
 
 
+16 #111 اينا ديگه كين 1393-05-14 17:40
چرا اينقد دارين از بچه هاي پيمانكار ميگيرين و به رسميا ميدين اخه همه كارا كه پيمانكاران دارن انجا ميدن اونا كه 2 ساعت كار مفيد هم ندارن
 
 
+21 #110 پيمانكار 1393-05-14 17:38
باسلام ي نيروي پيمانكار با مدرك ليسانس هستم 9 سال سابقه دارم 1300000 حقوق ميگيرم
ي كارمن جديد استخدام شده متولده 1363 هست ليسانس داره 4 ماه اومده سر كار هيچي هم نميفهمه 4000000 حقوقشه اين چه مملكتيه خدا همشون از رو زمين وردار و تيكه تيكشون كن
 
 
-26 #109 رسمی 1393-05-10 01:29
اقا جان رسمی شدن چه حالی میده از زمانیکه رسمی شدم البته با ازمون استخدامی حقوقم رفته بالا قبلا پروژه بودم ماهی ۷۵۰۰۰۰ تومان حقوق می گرفتم الان شده نزدیک ۳۰۰۰۰۰۰ تومان
 
 
+14 #108 علی صدیقی 1393-05-07 00:20
با سلام خدمت همه عزیزان . من شکایت خودم را به خدا می برم از این همه بی عدالتی ......
 
 
+13 #107 مهرداد 1393-05-06 14:13
با سلام
والا خجالت داره اين همه بي عدالتي در نفت !بابا حقوق رسمي ها بايد چند برابر نيروهاي قراردادي باشه ! چرا وقتي پاداش ميايد فرد رسمي بايد 3 ميليون بگيرد و ما قراردادي ها بايد 70 هزار تومان ؟ در حاليكه كار ما از آنها سخت تر است ؟ مگر خون آنها رنگي تر است ؟
 
 
+20 #106 بهروز اط شرکت گاز 1393-05-05 15:54
من یه سوال دارم. اصلا واسه چی ملت رو قرارداد مستقیم کردین؟؟ 1- اینکه امنیت شغلی داشته باشن. 2- اینکه چولی که میره تو جیب پیمانکار، بیاد سر سفره ی نیروهای بدبخت. خو لامصبا شما ک با قراردادی کردن، تو اون قرارداد کثیف قید کردین ک ب اشارتی اخراجین! این از امنیت شغلی. 2زارم ک به حقوقمون اضافه نشد هیچ، از پیمانکارای الانم کمتر میگیریم. خدا به زمین گرم بزنتتون ک به فکر ملت نیستید.
 
 
+12 #105 habib rezaloo 1393-04-31 00:31
حبیب نفت مرکزی
من حرفی ندارنمم چونکه واقعا بی فایدس.
 
 
+11 #104 احمد 1393-04-30 02:01
گوش اگر گوش تو ناله اگر ناله ماست
آنچه البته به جای نرسد فریاد است
دادا شدیم قرارداد مستقیم جیب آقایون که نباید خالی بشه بزار تش چیزی بمونه حذف پیمانکار این حرفا نیست که حقوق ما زیاد بشه دو ساله شدیم قرارداد مستقیم تو شرکت همه کارا رو ما انجام می دیم اضافه کار ساعتی 4000 با مدرک لیسانس با یه میلیون حقوق اضافه کار 120 ساعته خدا اینجا پالایشگاه شازند است لباس قراردادی باید فرق بکنه با رسمی تبعیض ،برده داری مدرن
 
 
+18 #103 مرتضی 1393-04-26 09:19
با سلام به همه کسانی که این مطلب را می خوانند/ اقایان ومسولین که دم از شب قدر و حضرت علی می زنید هر وقت جیب وحسابتان پر شد فکری به حال نیروهای قراردادی و پیمانکاری کنید این همه وعده دروغ بس است با ماهیانه کارگری فقط زنده موندیم
 
 
+11 #102 اهواز 1393-04-25 08:32
خدا رو به خاطر اين شغلي كه دارم شكر مي كنم ، خيلي ها هستن آرزوي همين كار رو دارن و....... ولي اين همه بي عدالتي ..... اضافه كاري كارمندان رسمي دقيقاً دوبرابر حقوق ما ميشه ..... سه ميليون فقط اضافه كاري ....!!!!! از دست هيچ كس كاري برنمياد.... نه رئيس جمهور نه وزير و نه هيچ كس ديگه.... تا وقتي جيبشون پر پوله، به چيز ديگه اي فكر نميكنن كه ..... قراردادمدت موقت كه شديم به نفعمون كه نشد هيچ ، به ضررمون هم شد .... اين هميشه يادتون باشه دوستان اوضاع ما هيچ وقت درست بشو نيست ...... به اميد روزي كه آقا امام زمان ظهور كنه و ريشه اين همه بي عدالتي رو از جا بكنه .....
 
 
+13 #101 علی 1393-04-23 12:14
با سلام . با روحیه و احساسات نیروهای بیمانکار بازی کنید تا ببینیم بالاخره کجا یه کار دست خودتون میدید مجموعه ها همه نفت هست و کبریت خودمونو وسط معرکه و تاسیسات آتیش بزنیم شرش برای شما بمونه ما هم از دست جناب زنگنه که نمیدونم فکر کجا رو میکنه راحت شیم روسای محترم همه بچه های خودشون رو تبدیل وضعیت کردن مابقی هم برن بمیرن دیگه / خدا ازت نگذره آقای وزیر بی انصاف
 
 
+9 #100 علی_ س .. آبادان 1393-04-20 07:40
با سلام اینجانب با داشتن مدرک کارشناسی و بیش از ده سال سابقه کار در وزارت نفت کماکان زیر نظر پیمانکار و نیروی پیمانکاری مشغول بکار هستم از مسیولین دولت یازدهم خواهشمندم در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی اقدامی اساسی در نظر گیرد....متشکرم
 
 
+6 #99 مجتبی 1393-04-12 01:24
با سلام
دوستان عزیز آیا این کار ظلم نیست
اینجانب فرزند یکی از بازنشستگان صنعت نفتم که در سال 84 در این وزارت خانه به عنوان نیروی پیمانکاری و به جای پدرم مشغول به کار شدم اما نه در شهر خودم بلکه در 60 کیلومتری محل سکونتم و در یک شرستان کوچک و تا31/3/93 سر کار بودم ولی در این تاریخ ناگهان و بدون هیچ دلیلی بنده را از ادامه کار منع و به عبارتی اخراج کردن و هیچ جواب درستی راجب این عمل خود نمیدهند خواهشن منرا راهنمایی کنید ... با تشکر
 
 
+8 #98 سینا از نفت خارگ 1393-04-06 08:58
جناب اقای سلحشور سلام.
بنده بصورت اقماری کار میکنم و حدود یکسالی هست مدت موقت شدم . ما هم دوشادوش همکاران رسمی فعالیت میکنیم و چه بسا خودتان بهتر میدانید بیشتر از این همکاران زحمت میکشیم. توقع ما این است استفاده از تسهیلات رفاهی برای خانواده ها رادربرنامه کاری خود قرار دهید و باعث دلگرمی خانواده ها بشید. حقوق و مزایای ما با همکاران رسمی خیلی تفاوت دارد و خیلی کمتر است حداقل تسهیلات رفاهی شامل استفاده از باشگاه و یا اماکن تفریحی و یا حداقل اماکن ورزشی را برای خانواده در اولویت قرار دهید سپاسگزارم
 
 
+6 #97 مبنی 1393-03-28 17:03
پس اونای که حالا مدرک تحصیلی و سابقه کار شون تکمیل است چکار کنندخودتون رو جای مون قرار دهید که یک کار گر ساده پیمانکاری با وجود حقوق پایین چطور کار می کند
 
 
+2 #96 شركپتروشيمي بندرامام 1393-03-27 15:41
بسمه تعالي
جناب آقاي سلحشور
با سلام و احترام
اينجانب از سال 1382 در شركت پتروشيمي بندر امام تا كنون كار كرده ام و بعد از برنامه تبديل وضعيت نيروها شماره اي براي اينجانب آمد ولي شماره را بعد از يك روز گرفتند تبديل وضعيت نشدم بعلت اينكه چند شركت پيمانكاري بيمه براي اينجانب رد نكرده بودند و با پيگيري هاي مكرر و ارائه مدارك لازم بيمه اينجانب درست شده ولي وضعيت من بلا تكليف ماند و حتي با ارائه دادن مدرك تحصيلي در سال 1391 اينجانب را تبديل وضعيت نكردند از شما خواهشمند پيگيري بفرماييد و راهي را جلوي پاي اينجانب قرار دهيد و تكليف اينجانب چيست؟ اميدوارم مسئولين محترم پيگيري كنند و اينجانب را راهنمايي و كمك كنند با تشكر و دعاي خيز جلوي روي شما و خانواده محترم من الله توفيق
 
 
+11 #95 نیروی پیمانکاری 1393-03-27 10:05
طبق بخشنامه تبدیل وضعیت از پیمانکاری به قراردادی ممنوع شده است ٰ پس دیگر هیچ امیدی به تبدیل وضعیت نداشته باشیم و نسبت به دوگروه رسمی و قراردادمدت موقت وزارت نفت ذلیل تر و حقیرتر قرار گرفته ایم. باتشکر
 
 
+8 #94 نیروی پیمانکاری 1393-03-27 10:02
با سلام ٰتکلیف بقیه نیروهای پیمانکاری که قراردادی نشده اند چیست؟؟؟؟ با اونکه هم مدرک دارند و هم سابقه کاری ...........
 
 
+8 #93 جمشید 1393-03-24 14:06
با سلام! تکلیف ما نیروهای قراردادی اخر چی میشه . نزدیک بازنشستگی هستیم.بابا جان!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
 
 
+3 #92 ram 1393-03-15 13:40
اینها همه موارد رو میدونن خودشونو زدن به نفهمی.خودشونو قوم وخویشاشون برا خودشون میخورن و میگنن گور بابای بقیه.و خاک بر سرشون که مملکت رو با این همه منابع به ذلت نشوندن
 
 
0 #91 محمد 1393-03-14 16:55
آبادان تو نقشه نیست
 
 
+7 #90 یک کارگر 1393-03-01 01:00
سلام آقا ی سلحشور پس این سایت کی باز میشود یک سال مدارکتحویل امورداری دادیم.
 
 
-9 #89 سید احمد اهوازی 1393-02-31 01:16
سلام. کی میخواهید کارگران پیمانکار را قراردادی کنید بخدا خسته شدیم 3نفر همکارانم قراردادی شدند با پخش فراورده‌های نفتی که حقوق انها یک ملیون چهارصد وپانصد میگیرند بایک بچه ومن با سابقه 11 سال یکجا درنفت وفرزند بازنشسته نفت وبا دوبچه قراردادی نشدم یفکری بکنید. حقوق من امسال 950000هزارتومان است برج یک برج 2معلوم نیست نه ازافه کاری داریم نه جمعه کاری داریم ونه تعتیل کاری اخه بااین پیمانکارانی چکار کنیم نه میتونیم حرفی بزنیم ازهمش میزنن بابا مادوست داریم قرارداد موقت بشیم تروخدا بیکاری بکنید بااین دگرگونیها چکار کنیم
 
 
+4 #88 حسين 1393-02-30 22:42
شماها چقدر ساده هستين كي ميخواد اينارو بخونه
 
 
+5 #87 حسن 1393-02-26 14:02
توی تبدیل وضیعت شدن نیروهای شرکتی هرکسی که شانس داشت تبدیل وضیعت شداماکسی بخاطرکم بودن 1ماه سابقه کار دیگه تبدیل وضیعت نشد اخه کدوم عدالت میگه , مگه مردم موش ازمایشگاهی ان که هرکسی ازراه میرسه ی طرح میده. حالمون دیگه ازاین همه بی عدالتی داره بهم میخوره . بسه دیگه شورشو دراوردین.
 
 
+13 #86 نیروی قرارداد موقت 1393-02-24 09:20
بابا نخواستیم رسمی بشیم ، لااقل حقوقمونو زیاد کنین ، بخدا شما پدر ما ملت بیچاره رو درآوردین ، فرجام زندگیامون بخاطر نداری باید به جدایی بکشه بعد خودتون تو خونه های گرم و نرمتون با درآمدهای آنچنانی امرار معاش می کنید ، آخه چه خبر دارید از حال ما بدبخت بیچاره ها، حالت سوخته را سوخته دل داند و بس ، تو چه دانی که شب سوختگان چون گذرد؟؟؟
 
 
+26 #85 مهدی 1393-02-11 00:57
سلام چرا موقع عید میشه نیروهای قراردادی کارمند میشن بقیه سال کارگر چرا عیدی ما را کارمندی میدن /ولی بقیه موارد کارگر هستیم
 
 
-3 #84 فریاد بی صدا 1393-02-06 15:22
مظروف کردن سوخت 100ال ال در سوخت گیری اصفهان اجهاف بزرگ در حق نیروهای انجاست وظیفه ما سوخت دادن به هوا پیماست نه بشکه پر کردن و بارگیری انها با مشقات فراوان
 
 
+3 #83 فریاد بی صدا 1393-02-06 15:17
در سوختگیری فرودگاه اصفهان سوخت 100ال ال مظروف میکنندو از نیروها حسابی کار میکشند در حالی که سوخت دادن به پروازها در حاشیه قرار گرفته و بشکه پر کردن و بار زدن انها کار اصلی ما شده به دادمان برسید/.
 
 
+5 #82 انده شده 1393-02-05 15:22
با سلام خدمت آقای سلحشور خدمتتون عارضم که با این وضعیت تورم میکروثانیه ای یه فکر به حال حقوق ما کارکنان مفلوک قرار داد معین بکنید بخدا حقوق نیست یه چیز تو مایه ای صدقه است
 
 
+14 #81 مدت معین ازمونی 1393-02-05 14:11
سلام
نیروهای قراردادی مدت معین استخدام با آزمون وزارت نفت و npc قربانیان تصمیم گیری شما آقای سلحشور و وزارت نفت در عدم اجرای عدالت در سازمان نیروی انسانی هستند
وقتی نمیتوانید معیار درستی بعنوان قانون جهت اجرای عدالت بیان کنید چگونه انتظار دارید از قانون خدمات کشوری مستثنی شوید
بعنوان کارکنان استخدام با آزمون نفت ظلم بالسویه را ترجیح میدهیم
 
 
+9 #80 ش نفت منطقه بهرگان 1393-02-05 08:15
اي رهبر عزیز ما كاركنان قراردادي شركت نفت بعد از خدا اميدمان به شماست/دولت 11 ظلمش بيشتره.خدا احمدي نزاد رو عجر بده كه اگر تا حالا بود ما هم مثل كاركنان رسمي زندگي ميكرديم/ما از لحاظ كارايي از برادران رسمي چه فرقي داريم ؟كه از همه لحاظ فرق گذاشتند.هم از لحاظ دستمزد و امكانات..بخدادي گه بريديم.حضرت آغا خامنه اي عنايتي كن.
 
 
+4 #79 عبدلحسین جوزاری 1393-02-03 20:24
جناب اقای دکتر سلحشور با سلام باستحضار جنابعالی می رسانم اینجانب در یک خانواده ی نفتی مدت 10 سال در صنعت نفت سابقه ی کار دارام تا هم اکنون. متاسفانه هیچ اقدامی برای قراداد مدت موقت از سوی مسولین ذیل ربط صورت نگرفته از ایشان تقاضا دارم ما را مورد الطاف خود قرار دهید. با تشکر
 
 
+4 #78 كنتورخوان بدبخت 1393-01-26 13:27
باور كنيد به خاطر پياده روي ها نفسي برام نمونده شغل ما كه اصلا سرما و گرما نمي فهمه پادرد و زانو درد نمي فهمه فقط از روي بدبختيه كه مشغوليم ترا به خدا حداقل حقوقي در حد زحماتمون كه نه در حد زنده موندن بهمون بدين باور كنيد با ماهي 500000 حتي نميشه مرد چون خرج كفن ودفن و خريد قبرم بيشتر از اين حرفها ميشه
 
 
+7 #77 همسر 1393-01-25 15:35
سلام,امیدوارم حالتون با این همه ظلمی که در حق ما میکنین خوب باشه ,همسر یکی از کارکنان قرارداد مدت موقت گاز عسلویه هستم,بدی آب وهوارو,نداشتن آب لوله کشیو,زندگی تو خونه های. غیر بهداشتی با اجاره سر سام آوروخونه نشین شدن با وجود تحصیلات ,دوری از خانواده و,,,,,همه رو تحمل کردم بخاطر اینکه دیگه نمیتونستم دور از شوهرم باشم ولی واقعا ظلم بزرگیه تو عسلویه با 900تومن زندگی کنی خواهش میکنم یه فکری به حال ما بکنین,تکلیف شوهرمو مشخص کنین, اگه دختر خودتون بود راضی به این طور زجر کشیدنش بودین,
 
 
-7 #76 مدیریت اکتشاف 1393-01-24 12:09
جایی ما قرار گرفته ایم در شاخه های نفت که بیشترین حق از ما خورده شده است . همه نفتی ها قرارداد مدت موقت وضعیتشان از نیروهای قرارداد مدت موقت اکتشاف بهتره چرا؟ کی هست درد ما را گوش دهد .
 
 
+12 #75 شهاب 1393-01-24 00:47
با سلام و خسته نباشيد خدمت جناب مهندس سلحشور
آقاي مهندس نيروهاي قراردادموقت نيز آرزو دارند روزي نفرات رسمي مانند آنها حقوق گرفته و تمامي امكانات رفاهي و غيره نيز از آنها سلب شود تا بفهمند كه در ايران نيرو هاي قراردادي شركت ملي گاز ايران با اين همه بزرگي نام شركت گاز هنوز نتوانسته براي خانواده خود حداقل ها را مهيا كند و اين نيروهاي قراردادي هستند كه هميشه شرمنده خانواده خود هستند شايد آن روز شما هم يك فكري به حال ما كرديد
 
 
+8 #74 کارشناس نفت 1393-01-23 22:42
متاسفانه همه نیروهای متخصص ایرانی در فکر پیدا کردن کار در کشورهای عربی هستتن . واقعا درد آوره
 
 
+5 #73 شظهظ 1393-01-23 12:31
من كه ازخيراين عدالت هاگذشتم
 
 
+10 #72 بدون امور داری 1393-01-11 10:59
بابابی خیال جناب اقای دکتر سلحشور بی کار این حرف گوش بده
 
 
+9 #71 پیمانکاری 1393-01-11 10:55
با با بی خیال جناب اقای دکتر سلحشور بی کاره این حرف گوش بگیره
 
 
+18 #70 نوید.ک 1393-01-11 04:10
آدمیزاد تا چه حد می تونه حقیر و پست باشه که رحمش هم به یه عده کارگر نشه که از بد روزگار زیر دستش گرفتار شدن و ماه به ماه چششون به دو قرون دو زاریه که شاید از بالا دستیش عایدش بشه غافل از اینکه از صدقه سر و عرق همین بخت برگشته هاست که شماها رو صندلی نازتون لمیدین و همه خلاقیتتون رو گذاشتین واسه دور زدن و پیچوندنشون.یکی نیست این خلق ساده رو --کنه تا موقعی که حاکم شرعتون مرغابی باشه خواهش و خواسته هاتون رو حواله خدا -
 
 
+13 #69 حمید 1393-01-05 06:16
با سلام و احترام. به مدیران محترم .
انیجانب با 10سال سابقه قرارداد موقت شرکت نفت .
سوال بنده ازجنابعالی این است ، که آیا درسالهای گذشته و با تاثیر منفی و کاهش جمعیت بنا به فرمایش مقام معظم رهبر و اصلاح قانون جلوگیر ازافزایش جمعیت و آثار منفی بجا مانده ازقوانین و قانون گذاران محترم وعدم اصلاح این قانون .ونیز برای اداره وزارت نفت وسازمانها وارگانهای دیگروپیشبرد اهداف وبرنامه چشم انداز 20ساله وخودکفایی ملی ، بدون نیروی انسانی که یکی ازارکان اصلی گرداندگان توسعه هستند. وجلوگیری از فرسوده و ازکارافتاده وبازنشستگی ، آیا زمان آن فرا نرسیده که وزارت با آزمون وبدون اتلاف وقت تمام نیروها که درحال فعالیت هستند را جذب وبصورت رسمی استخدام خود درآورد و نظارت بهترداشته باشد.امیدوارم مسئولین محترم وقانوگذاران محترم برای این مسئله بزرگ که آینده کشور و نظام مقدس اسلامان را درخودکفایی ملی به هدف خود نزدیک می سازد فکر اساسی نمایند . با توفیق روزافزون ودعای خیر برا ی مقام معظم رهبری و سلام و درود برروان پاک محضر شهدا اسلام. انالله توفیق
 
 
+19 #68 سلام 1393-01-03 11:28
من با مدرک فوق لیسانس مدیریت هنوز پیمانکاری هستم ٰ بعضی ها با مدرک دیپلم قراردادی شده اند ٰ حالا که سایت بسته شده است و امکان قراردادی شدن برای من وجود ندارد ٰ
اگر قراراست ما را بیرون کنند زودتر اعلام کنند تا این همه رنج و عذاب روحی نکشیم . باتشکر فراوان .
 
 
+26 #67 پالایشگاه فراشبند 1392-12-26 22:37
باسلام تورا به جده امام رضا با۲۰سال سابقه کار بداد قراردادیها برسید حقوق ما به اندازه پیمانکاری هم نیست
 
 
+21 #66 محسن مدت موقت 1392-12-25 09:27
با سلام و احترام ؛
خدمت مسئولين محترم وزارت نفت
اينجانب از افراد قرار داد مدت موقت با سابقه كار 9 سال با مدرك مهندسي صنايع و كارشناسي ارشد مديريت بازرگاني مي باشم خدا رو شكر مي كنم بخاطر ارتقا سطح علمي و پستي ؛ ولي متاسفانه دريغ از اين كه يكي از نيازهاي ما كاركنان رفع مسائل مالي و گذران زندگي بوده و اينكه براي كاركنان مدت موقت هيچ تفاوتي به جهت دريافتي قائل نمي شويد چرا كه به شخصه با هزينه هاي اجاره منزل +هزينه هاي عيد (شامل آجيل +گوشت و مرغ+ پوشاك و ... (اگر هم انسان كرامت داشته باشد و حق مسافرت در ايام عيد را داشته باشد سفر را هم اضافه ميكنم) و با دريافتي =900.000 هزار تومان چگونه ؟؟؟ اين مايحتاج اساسي را برآورده كنم و چگونه شرمندگي خود را براي همسر خود پاسخگو باشم ....دريافتي عيدي ما كاركنان همچون كاركنان رسمي و پيماني در يك ماه و شايد هم يك روز و باقي سال (11 ماه ديگر) همچون كارگران تامين اجتماعي بدون هيچ مزايا و طبقه بندي .
خواهشمند است رسيدگي كنيد ... با تشكر
(( به حساب هاي خود رسيدگي كنيد قبل از اينكه به حسابتان رسيدگي شود ... ))
و من ا... توفيق
 
 
+9 #65 تنها 1392-12-21 01:03
بچها ول کنید این حرفا رو حالا یکی بگه بعد 5 سال از قرار داد رسمی میشیم یا هم ایجور میخان دورمون بزنن؟؟؟؟؟؟؟؟
 
 
+8 #64 مدت موقت،فلات قاره 1392-12-20 11:32
ما کارکنان مدت موقت مناطق عملیاتی فلات قاره بعنوان خط مقدم تولید از بدو تبدیل وضعیت تاکنون هیچ اضافه کاری دریافت نکرده ایمو طی این مدت مدرک تحصیلی؛سلبقه کاری؛گروه شغلی و... از آیتم های دیگر در حقوق لحاظ نشده زیر بار قرض و فشارهای زنگی کمرمان شکست بدادمان برسید.
 
 
+11 #63 قراردادی مدت موقت 1392-12-19 07:25
شبه عیده و 900 تومان حقوق دریافت کردم نمی دونم با این حقوق باید چه کارایی واسه خانوادم انجام بدم که شرمندشون نشم ، ب این اوضاغ گرونی ،، پوشاک؟؟ خوراک ؟؟ اجاره خونه؟؟ آجیل عید؟؟ که حداقل جلوی مهمونا خجل نشم ؟؟ فکر مسافرتو که باید از سرم بندازم بیرون ، چند ساله شما مسوولین مملکت شاهد اینهمه بدبختیه ما قشر فقیر هستین که فقط داریم صورتمونو با سیلی سرخ نگه میداریم ، چرا یه فکر اساسی به حال ما نمی کنین حاضرید یک ماه جای ما باشید ببینم خانوادهاتون چه رفتاری باهاتون دارن اگه یکماه نتونید مایحتاجشونو براورده کنید . ببینم فشار روحی روانی تا چه حد بهتون وارد میشه ؟؟؟؟؟
 
 
+11 #62 مدت معین 1392-12-14 11:53
با سلام
جناب مهندس سلحشور
لطفا فلسفه خود را از جذب نیرو قراردادی مدت معین با آزمون وزارت نفت(npc) و برنامه آینده کاری و قانون حاکمه را ابلاغ بفرمایید.
شاید ما اشتباه میکنیم و قانونگذار و مجری در اجرای سیاست های خود عدالت اجتماعی را نیز در نظر گرفته باشند
با تشکر
 
 
+9 #61 جوان کارگر زیر دست 1392-12-14 11:39
با سلام و عرض ادب : مدت ده سال است که پیوسته در سمت امدادگاز در شهرستان شیروان خراسان شمالی مشغول به کارم و تازه فوق دیپلم گرفته ام ٰ اما با شنیدن لغو شدن قرارداد مستقیمی و خلاص نشدن از دست پیمانکاران بکلی از خودم ؛ کارم ٰ، کشورم که این قدر بی عدالتی و تبعیض در آن حکم فرماست بیزار شده و این بیزاری دارد به نفرت از زندگی تبدیل میشود ، اگر به روز قیامت و اسلام و قرآن و خدا و فرستادگانش که همگی شان تلاش برای برقراری عدالت نموده اند دارید فکری اساسی و قاطع کرده و اجرا کنید. با تشکر از طرف یک جوان کارگر
 
 
+11 #60 بهروز کیاننی 1392-12-11 14:10
با سلام من در شرکت خطوط لوله ومخابرات مشغول کارم در واحد حراست .قرارداد موقت .با توجه به اینکه نوبت کاری وعیدی ما را کم کردن.ایا بفکر طبقه کارگر نیستند ما شب عید باید چه جواب خانوادها بدیم لطف کنید ترتیب اثری داده بشه.با تشکر
 
 
+10 #59 شتر مرغ 1392-12-06 00:55
با سلام خدمت بزرگان شرکت نفت ضمن تشکر از زحمات شما خواهشمندم تکلیف ما نیروهای قراردادی رو معلوم کنید تا حالا ما حق شیفت سه نوبت کار میگرفتیم بالای 200هزار تومن ولی اضافه کار بیشتر از 30ساعت به ما نمیدادن حالا اضافه کار خوبی بهمون میدن ولی حق شیفت سه نوبت کار به 80هزار تومن رسیده یعنی هیچ تاثیری روی حقوق ما نذاشته یعنی از سر برداشتن چسبوندن به ته بابا ما هم خرج داریم سر تا سر سال حقوق کارگری به ما میدین چرا عید به جای پرداخت 2 تا حقوق یک حقوق میپردازین به خدا این حقوق کفاف زندگی رو نمیده دیگه روم نمیشه به زنم بگم ندارم خواهش میکنم بیشتر به ما کمک کنید ممنون
 
 
+9 #58 ح ب 1392-12-05 19:10
واقعا شماچطور روزقیامت میخواید جواب خداوقراردادموقت یهارابدهید
 
 
+7 #57 آواره دولت 1392-12-01 14:17
سلام ببخیشد باید این جوری بنویسم فکر کنم همه با من موافقند کسی که بعد ازچند سال هنوز تکلیفش توسط دولت مشخص نیست میشه آواره در دولت اخه یعنی چی مگه این همه بی عدالتی در دولت عدالت محور میشه. مسولین محترم لطفا علاج واقعه قبل از وقوع کنید
 
 
+15 #56 سعید 1392-12-01 00:10
سلام اقای سلحشور
نمیدونم حتما بهش اعتقادی ندارین.چون اگه داشتین ایجور با نیروهایه قرار دادی رفتار نمیکردین.
شما قرار بود با این تغییر وضعیتتون پولی رو که به جیب پیمانکار میرفت به نیروها اضافه کنیین.این کارو که نکردین هیچ نفری صد هزار تومان از حقوق 3 سال بیش ما هم بریدین.الان بنده با ارشد برق ماهی 700هزار تومان میگیرم سه سال پیش یعنی 90با پیمانکاری850میگ رفتیم.این اضافه حقوق که شاملمون نشده.ما اگه پیمانکاری بودیم الان ماهی 1300حتما میگرفتیم.بعدش مارو کارمند حساب کردن در صورتی که منطقه ایم و شیفت میدیم.حساب کردیم با حقوق پیمانکاری تا الان دولت از هر نفر15میلیون نسبت به پیمانکاری --.اوایل حقوقم چهار ماه یه بار حقوق میداد بخدا شما از هرچی د---
به نظرت اقایه سلحشور با ارشد برق برم کرایه کشی بهتر نیست
----
 
 
+12 #55 قرادادی گاز 1392-11-30 20:04
با عرض سلام .خواهشمندم به این سوال ما جواب دهید که سوال خیل عظیمی از همکاران قراردادمدت موقت است . تا قبل از اینکه ما را از قرارداد پیمانکار به قرارداد موقت تبدیل وضعیت کنند عیدی ها را کارگری میدادند ..با اینکه با این قرارداد هم هنوز تابع وزرات کار وتامین اجتماعی هستیم و هیچگونه مزایای همکاران دولتی را نمیگیریم چرا عیدی را کارمندی میدهید؟ چرا در زمان پاداش و گاز کارت و حقوق و اضافه کار ما کارگریم در اسفند ماه ناگهان کارمند می شویم ؟ کمی انصاف داشته باشید. تکلیف ما را معلوم کنید. اگر کارمندیم کلیه مزایای کارمندان را از قبیل حق استفاده از باشگاه و زائر سرا و بیمارستان و گاز کارت و پاداش را هم بدهید اگر کارگریم عیدی را کارگری بدهید.... یکی به ما بگه ما این وری هستیم یا اونوری!!!
 
 
+5 #54 مرتضی شریفی بلو 1392-11-29 23:39
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت جناب آقای دکترسلحشور معاون محترم وزیر نفت و معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت نفت، من لیسانس برق قدرت وبه صورت پیمانکاری مشغول به کار هستم.شماازآخرین خبر تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی درنفت یادآورهستین مبنی براینکه احتمال برگزاری آزمون تخصصی برای قراردادهای مدت معیین ومدت موقت می باشد. حال از شما بزرگوارخواهشمند است که به هر طریق وبا هر قانونی این وضعیت را اصلاح نمائید.با تشکر
 
 
+11 #53 مادر 3 فرزند 1392-11-29 21:14
با عرض سلام اقای دکتر سلحشور بخاطرخدا و روز قیامت که باید جواب پس بدهید . وضعیت حقوق مدت موقت ها رو درست کنید من با 20 سال سابقه و دیپلم دارم با حقوق 700000 تومان خرج دو دختر و یک پسر را با بدبختی در میارم که دو تا از فرزندانم دانشجو هستن بابا ما هم انسانیم فرزندان ما را در یابید با این تورم و گرانی.......... .......... احه وزارت نفت کم جایی نیست که پرسنل قرارادادی و زحمت کش اونجا باید به گدایی بیفتند تا شما راضی شوید . خیلی مرام دارید
 
 
+14 #52 نیما 1392-11-26 18:57
من فوق لیسانس نرم افزار دارم با 4 سال سابقه، بعد کلی مکافات دارن با منت بم 800 تومن میدن، میخوام بگم خودتون روتون میشه این پولو به حساب من بریزین؟ ما کارگر رسمی داریم زیر دیپلمه، کارش ول چرخیدن تو سایته، بابت سابقش 5 تومن حقوق میگیره. خجالت نمیکشین خدا وکیلی؟ با چه روحیه ای بریم سر کار آخه؟
 
 
+12 #51 مدت موقت بدبخت 1392-11-25 19:10
چند سال درس بخوان و با یک ابدارچی شرکت برابر جقوق بگیر خاک بر سر من عمرمو حدر دادم
 
 
+15 #50 یاسین 1392-11-20 20:13
با سلام:تمامی نوشته های همکاران قرداد موقت را مطالعه کردم متآسفانه من هم چنین مشکلی دارم نیروئی با 10 سال سابقه درکنار نیروی رسمی که 5 سال سابقه کار دارد یک سوم دریافتی حقوق نسبت به همکارم را ندارم پس کجاست عدالت . یا اَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا كُونُوا قَوَّامِینَ بِالْقِسْطِ شُهَداءَ لِلَّهِ وَ لَوْ عَلى‏ اَنْفُسِكُمْ اَوِ الْوالِدَیْنِ وَ الْاَقْرَبِینَ اِنْ یَكُنْ غَنِیّاً اَوْ فَقِیراً فَاللَّهُ اَوْلى‏ بِهِما فَلا تَتَّبِعُوا الْهَوى‏ اَنْ تَعْدِلُوا

اى كسانى كه ایمان آورده‏اید ، قیام كنندگان دائمى به عدالت باشید و شهادتهاى شما براى خدا ادا شود ، اگر چه به ضرر خویشتن یا پدر و مادر و خویشاوندان تمام شود ، بدون تفاوت میان بى‏نیاز و نیازمند ، خداوند به نیازمندى و بى‏نیازى آن دو داناتر و شایسته‏تر است . از هوى پیروى نكنید تا عدالت بورزید.
 
 
+30 #49 احسان 1392-11-14 12:23
با عرض سلام و خسته نباشی.من کارگر قرار داد موقت هستم از خوزستان .خواستم ببینم چرا ما کارگر هستیم ولی عیدی رو به ماکارمندی میدن .اگر کارمند هستیم پس چرا پاداش رو به ما کارگری میدن و از مزایای شرکت نفت هیچ گونه استفاده ای نمیتوان انجام داد خواهشن به این مشکل کارگران رسیدگی کنید.
 
 
+14 #48 mehrdad_mch@yahoo.co 1392-11-10 00:06
اقایان پس 4 سال درس خوندیم برای چی ؟ 4 سال شب نخوابی کردیم برای چی ؟ فرق من مهندس با کسی که دیپلم هم نداره چیه ؟ چرا حقوقمان برابره ؟ قرارار بود ظرف مدت 6 ماه وضعیت حقوق نیروهای قرارداد موقت اصلاح شود چی شد ؟ دم آقای احمدی نژاد گرم ؟ کم کم به وجود او افتخار خواهیم کرد ؟
 
 
+6 #47 محمود 1392-10-24 20:02
بسمه تعالی
هل من ناصر ینصرنی


بخشي از سخنان مقام معظم رهبري درخصوص كارگر

استقلال یك كشور، وابسته‏ی به كار است.
هر كسی دست یك كارگر را ببوسد، یك حركت صواب و صحیح انجام داده است؛ برای اینكه یك وسیله برای استقلال ملت خود و كشور خود را تجلیل كرده است. كار، اینقدر ارزش دارد.
كارگر یك قداست دارد. كارگر آن كسی است كه دارد كار میكند تا ملت و كشورش به عزتِ استقلال دست پیدا كند
یكی از این وظائف همین است كه مشكلات جامعه‏ی كارگری كشور را جستجو كنند و آنها را برطرف كنند .


سلام علیکم
احتراما نامه ذیل از جانب 577 نفرکارگران قرار داد دائم پالایشگاه آبادان به استحضار می رسد .
هنوز عرق تن کارگران خسته پالایشگاه آبادان هزاران حرف دارد ، که از سالهای بازسازی و نوسازی پالایشگاه به یادگار مانده است.
سالهای 68-67 و آن زمان که آبادان در محاصره خاکریزها بود. در آستانه بازسازی و نوسازی ، پالایشگاه در اثر جنگ تحمیلی کوهی از آهن آلات سوخته زمان جنگ را در خود جای داد. صدها جوان در کنار کارگران قدیمی و مجرب در امر مهم بازسازی و نوسازی پالایشگاه سهیم شدند و نقش بسزایی در راه اندازی واحدهای تخریبی ناشی از جنگ ایفا نمودند.
متأسفانه شروع به کار در پالایشگاه برای آن جوانان ، دوره ای بیست و سه ساله نابرابری ، تحقیر ، زحمت زیاد و درآمد اندک ، انواع و اقسام فشارهای روحی و روانی در اثر تضیقات پالایشگاه را برای آنان رقم زد.
پس از بيست و سه سال اشتغال فقط به لحاظ استخدام رسمی نبودن ، تفاوت فاحشی از نظر کسب درآمد بین کارگران قرار داد دائم ( مشمول قانون کار ) و کارکنان استخدام رسمی پالایشگاه حکمفرما می باشد. مسئولین پالایشگاه از هرگونه تضیق و فشار و اشکال تراشی و تبعیض در حق کارگران غیر رسمی مضایقه ننموده اند .
اما با نظر به اینکه دستورالعمل و مصوبه دولت قبل مبنی بر انعقاد قرار داد مستقیم دستگاهها و وزارتخانه ها با کارگران تحت پوشش پیمانکاران تامین نیروی انسانی به اجرا در آمده است .
با توجه به صدور راي قطعي و لازم الاجرا ء اداره كار آبادان در تاريخ 12/7/77 مبني بر دائم بودن رابطه استخدامي اینجانبان كارگران پالايشگاه آبادان و باتوجه به اینکه اینجانبان بیش از بیست سال پیش قرارداد مستقیم با پالایشگاه منعقد نمودیم .در يكي دوسال اخير پالایشگاه با کارگران تحت پوشش پیمانکاران قرارداد يكساله منعقد نمود و از آنجاییکه اغلب کارگران موصوف از وابستگان و آشنایان مسئولین پالایشگاه بودند متاسفانه به محض اعلام دولت قبلی مبنی بر ساماندهی کارگران شرکت های دولتی ، مسئولین پالایشگاه با جدیتی وصف ناپذیر با پیگیری و ساماندهی وضعیت آنان با اعطاي شش رقم شماره ، کارگران موصوف را وارد سيستم جامع پرسنلي وزارت نفت نمودند .
اما طی بیست و سه سال با جواب های واهی ازجمله : سواد ، تعداد کارگران و غیر مجرب بودن و اینکه سیستم جامع وزارت نفت ازپذیرفتن نام کارگران دائم خوداری نموده ، از اعطای شماره سیستم جامع به اینجانبان کارگران دائم با سابقه بیست وسه سال امتناع ورزیده اند .
آیا رواست و عدالت است که کارگرانی با سابقه بیش از بیست و سه سال وقرارداد مستقیم ، مجرب و با سابقه ، دارای بیش از صد و پنجاه نفر دیپلم ، فوق دیپلم و لیسانس همچنان بلاتکلیف بمانند و آنگاه 433 کارگر باسابقه کمتر از ده سال غیر مجرب و حتی با میانگین سنی بالا جذب و ساماندهی شوند .
طي ماه هاي اخير مكررا ، با ارائه نامه و پيگيري بسيار و با مراجعات فراوان حضوري و با استناد به مدارك مستدل مشكلات فرا روي كارگران را با مسئولين پالايشگاه در ميان گذاشته و خواستار حل معضلات و اعطاي شش رقم و ورود به سيستم جامع پرسنلي بوده ايم اما متاسفانه گويا آب در هاون مي كوبيم و كماكان مشكلات به قوت خود باقي هستند .
لذا تقاضاي عاجزانه داريم با توجه به دو دهه بلاتکلیفی استخدامی ، هم اکنون که دولت عنایت خاصی به اقشار کم درآمد جامعه دارد ترتیبی اتخاذ فرمایید موضوع پیگیری و شش رقم سيستم جامع به اينجانبان اعطا گردد .
با كمال تشكر577 کارگر
قرارداد دائم پالایشگاه آبادان
 
 
+23 #46 جمعی 1392-10-17 21:46
با سلام خدمت جناب اقای دکتر سلحشور وبزرگواران صنعت نفت ما یک عده معدودی که در پخش به صورت قرارداد مدت موقت تغییر وضعیت شدیم با مدرک مهندسی و10سال سابقه اما نه سابقه و نه مدرک در حقوق ما تاثیر نداره عاجزانه خواهشمندیم در مورد حقوق و سمت ما در صورت امکان ما را مساعدت فرمایید از عنایات شما کمال تشکر و قدردانی را داریم
 
 
+14 #45 احمد 1392-10-15 00:38
با سلام من و همکارهام که از نیروهای قراردادی شرکت نفت هستیم وچشم امیدمون به تعین تکلیف شدمون هستیم نه برای اینکه تکلیف مون مشخص بشه فقط بخاطر اینکه حقوق ماهیانه مان را سرماه بگریم میخوایم قراردادی بشیم گفتیم شاید دکتر روحانی بیاد درستش کنه اما......
باتشکر ما از نیروهای شرکت نفت وگاز اغاجاری
که جزایران نیستیم
 
 
+9 #44 حسين 1392-10-11 15:38
خطاب به كنتورخوان بدبخت (جانا سخن از زبان ما مي گويي)
 
 
+39 #43 حسین 1392-10-10 18:01
عدالت کجاست؟
 
 
+7 #42 كنتورخوان بدبخت 1392-10-09 09:42
باسلام تراخدا به فكر كنتورخوانهاي بدبخت هم باشيد كه پياده روي هاي طولاني و حقوق ناچيز ديگر نفسي برايشان نگذاشته .حداقل به آينده اي روشن و تبديل وضعيت اميدوارمان كنيد
 
 
+25 #41 محمد 1392-10-07 23:54
با سلام
جناب اقای سلحشور لطفا تحصیلات دانشگاهی را در فیش حقوقی کارکنان مدت معین اعمال کرده وبا توجه بازنشتگیبیش ازنیمی از پرسنل رسمی شرکت نفت ,لطفا ازنیروهای قراردادمدت معین استفاده شودودرمشاغل بکارگرفته شده حکم صادرگردد
 
 
+23 #40 جمشید مند نی زاده 1392-10-07 23:13
با سلام وخسته نباشی وزیر محترم شما بگویید تکلیف ما چی نیروهای قرارداد مدت موقت یا معین این چه صیغه اییا رومی روم یا زنگی زنگ حقوقمان کفاف زندگی را نمیده پس تا کی باید حسرت رسمی شدن را به دل بکشیم گناه ما چی بابا صد رحمت به شرکتهای خارجی این واقعا شما بگویید استثمار نیروی انسانی هست یا نیست بابا هزینه ها بالاست خودتان که واقف هستید یه فکری به حال این نیروهای بدبخت بکنید
 
 
0 #39 خدیجه شاهپوری 1392-10-07 14:30
پسر من پنج ساله که تو پالایشگاه آبادان به صورت قراردادی کار می کنه با پیمانکار پدر ش هم سی و سه سال توپالایشگاه آبادان زحمت کشید وبازنشسته شد هنوز پسر من تبدیل وضیعت نشده وبلا تکلیفه تو رو خدا یه کمکی کنید یه تو جهی هم به بچه های ما بکنید از طرف یک مادر که نگران فرزندشه
 
 
0 #38 خدیجه شاهپوری 1392-10-07 14:21
تو روخدا به آبادان هم سری بزنید و یه کاری برا کسانی که با تبدیل وضیعتشون مخالفت میکند بکنید
 
 
+4 #37 نفت گاز شرق خانگيرا 1392-10-06 00:16
اموراداري نفت امور استخدامي پرونده ما28 نفــــــــــراز خانگيــران بشماره --دارا پست سازمانيو20 سال كار براي استخدامي چه شد چند تا جلوتر از ما درست شد ما مانديم؟روز قيامت و در اينجا از امام رضا ع از شما شكايت داريم. نفرين خدا بر انهايكه سنگ مي اندازند ؟
 
 
+3 #36 علی 1392-10-05 15:10
باسلام وعرض خسته نباشید
ازسال 90 تعدادی از نیروهای پیمانکاری به قراردادی مدت موقت تبدیل شدند ولی بدلیل سابقه نبود 10 سال تمام ما ( جمعی ازنیوهای پیمانکاری پخش تبریز) حال که سابقه ما کامل شده از طرف وزارت نفت ممنوع شدن فعلی نیروها به قرارداد مدت موقت اعلام شده است
لطفا از مقامات عالی خواهشمندیم نسبت به قراردادی شدن نیروهای پیمانکاری با سابقه و در واحدهای معین و امور دفتری تجدید نظر فرمائید
با تشکر
 
 
+6 #35 حسن 1392-10-04 08:27
با سلام جنا آقای سلحشور باستحضارمیرساند تعداد زیادی از نیروهای پیمانکاری عمدتا با بیش از ده سال سابقه و مدرک فوق دیپلم که در نوبت قراردای شدن بودند بعد از دوسال چشم انتظاری ماجرا تمام شده اعلام گردید و حال اینکه تفاوتهای فاحش د وضعیت نیروهای همکار که همه از نظر مدرک و سمت و سابقه برابرند موجب بروز بسیاری از دلناخوشیها و بی انگیزه گی ها در این صنعت شده است .لطفا به هر طریق و باهر قانونی این وضعیت را اصلاح نمایید. کما اینکه حتی طرح طبقه بندی مشاغل هم در مورد ما اجرا نمی گردد. با تشکر
 
 
+4 #34 محسن 1392-10-02 13:15
باسلام خدمت جناب آقای سلحشور،من حدودشش ماهه وارد شرکت پخش شدم البته به صورت پیمانکاری اونم تویه استان دیگه،مدرکم لیسانس حسابداری ودرقسمت مالی مشغول به کارم وکارم روخیلی دوست دارم همچنین رییس مالی وهمکارانم ازم راضین، وقتی شنیدم که دستور تبدبل وضعیت نیروها لغوشده وباید با آزمون باشه به کلی ناامید شدم یعنی ماکه سابقه کارداریم بابقیه فرقی نداریم خواهش میکنم به فکر ماباشید آخه بااین حقوقا چطور میشه تشکیل زندگی داد از تلاشتون ممنونم.
 
 
+9 #33 رضا 1392-10-01 23:51
با عرض سلام و عرض ادب خدمت همگی:
جناب آقای سلحشور حرکت کردن در جهت جریان آب هیچ مشکلی رو حل نمیکنه مجلسی ها دارن مصوبه دو سال پیش خودشونو مخالف قوانین توصیف میکنن. حالا یا قوانین کلا اشتباهه یا قانونگذاران چیزی بلد نیستن. ولی میشه با یه نگاه به فیش حقوقی یه کارگر شرکتی یا قرارداد معین و مقایسه اش با اوضاع اقتصادی و تورم فعلی فهمید که چیکار باید کرد. رشوه خواری و اختلاص تو ادارات داره بیداد میکنه مسئولین نیروهای انسانی شمارو بخدا چشاتون رو بروی واقعیات نبندین کاری نکنین عرصه برای این کارای کثیف مساعد و باز بشه. الان سازمان تشنه نیروهای وظیفه شناس و جدی پرکاره باید در جهت شناسایی و حمایت ازینا باشین نه برین سراغ تفتیش مخالف یا موافق بودن فلان مصوبه با فلان ماده. خب اگه مغایر بود چرا تصویبش کردن؟ دارین واقعا باهمدیگه سنگ کاغذ قیچی بازی میکنین و عمر و کار مفید جوانان رو دود هوا میکنین. اگه جنابعالی جای فقط و فقط یکی از کنتورخوانان شرکت گاز بودین و تو سرمای صفر درجه تو کوچه و خیابون با وسیله شخصی خودتون قبض میدادین و کنتور مینوشتین اون وقت خوب میفهمیدین چه قانونی باید تصویب و اجرا بشه.
والسلام.
 
 
+2 #32 کارکنان نفت وگاز کار 1392-10-01 10:33
با
 
 
+5 #31 كارگران نفت وگاز شرق 1392-09-23 21:03
ما هر كدام 20 سال كار قرارداد معين داشته ايم پست سازماني داريم .پروندهايمان كجا شد 5 ماه است؟
 
 
+3 #30 كارگران نفت وگاز شرق 1392-09-23 21:00
جناب اقاي سلحشور و مهندس عزيز هامانه و مسولين دلسوز عباس خنيفر پرونده ما 28 نفر كه هر كدام25 سال سابقه و قرارداد معين بوده ايم و پست سازماني اپراتور عملياتي خانگيران با شماره نامهاي ... دستور استخدام صادر شده بود چه شد ما هم مثل شما ميخواهيم زندگي كنيم حالا كه مجلس هم موافقت كرده.چشم انتظاريم
 
 
+15 #29 مرتضی 1392-09-23 12:17
با سلام خدمت آقای سلحشور ،شما رو قسم میدهم به امام حسین حقوق ما رو درست کنید جمعی از کارکنان قرار داد مدت موقت شرکت گاز کرمانشاه
 
 
+21 #28 محمد 1392-09-22 22:35
باید بچه های قراردادی رو رسمی کنید تا نسبت به شرکت احساس مسولیت کنند.
 
 
+5 #27 كارگران نفت وگاز شرق 1392-09-22 13:42
با سلام ما كارگران با سابقه20 سال به بالا در اين منطقه عملياتي كه حضرتعالي دستور فرموديد تا 28 نفر ي كه پست سازماني دريافت كردند و پروندهيمان به وزارت نفت واحد استخدامي به شماره.. فرستاده شده هنوز خبري نشد.
 
 
+8 #26 جواد 1392-09-13 14:00
جناب دکتر سلحشور
پیگیریهای شایسته جنابعالی از بدو تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری در صنعت نفت بر هیچ یک از کار کنان پوشیده نیست . زیرا در این زمینه انصافا شاهدیم که همیشه در دسترس مصاحبه گران بوده و پاسخهای دلگرم کنند هجنابعالی همچنان بارقه امیدی است که به روح و روان مان نور و روشنی می بخشیده است . جناب دکتر طی اینمدت رنج نامه ای این قشر از کار کنان خواندید و خواندیم . این گونه کار کانان الحق و الانصاف سالهای مدیدی است که دو شا دوش دیگر کار کنان این مرزو بوم افتخار همکاری و انجام وظیفه داشته اند . سالهاست عم بیمقدار خویش را بدین منوال که حاکی از انهمه اجحاف بوده است گذرران نمودیم . عمل خیر مسئولین با این تفکر که این قشر ضعیف را پس از سالها بلا تکلیفی تبدیل وضعیت نمودند جای بسی تقدیر و تشکر است و بی تردید اجر خادمین با ایزد منان است .
اما جناب سلحشور انتقادی است سازنده که امید است هر چه سریعتر به این مهم نیز رسیدگی فرمائید . فکر تبدیل وضعیت این کار کنان بسیار ارزنده بود اما نامی که از قبل آن چنین نیروهائی را تعمیم و معرف شده است نامی است بس ناخوشایند و منظور همان ( قرار داد مستقیم ) است . این نام زیبنده ما نیست می شود ما را همان قرار دادی نامید و این کلمه مستقیم را از پسوندمان زدود . حدود دو سال از تبدیل وضعیتمان سپری شده است . اما حقوق در یافتیمان همچنان اندک و در سبد خانوارمان نمی گنجد . مشکلات عدیده مالی ما را گوشه عزلت کشانده است . همسر و فرزندانمان تحقیرمان می کنند که با اینهمه سابقه حقوق غیر مکفی و زیر یک ملیون است . اجاره خانه از یک سو هزینه سربار زندگی از یک سو و ... ودیعه سنگین مسکن برایمان مقدور نیست . شاهدیم که با کار کنانی انجام وظیفه میب نمائیم و سنوات کاری آنان با اینجانبان قابل مقایسه نیست اما او تا حدودی زندگی می کند و ما همچنان به زیستن ....
امید است چاره ای اندیشید و بلاتکلیفی های چندین ساله را از اندیشمان بزدائید . آیا وقت آن فرا نرسیده است که این گونه تبدیل وضعیت شدنها به رفع بلا تکلیفی ها خاتمه دهد و به جرگه دیگر کارکنان صنعت نفت رسما انجام وظیفه نمائیم . نه به طور قرار دادی و یا همان قرار داد مستقیم !! .
دعا های اینجانبان بدرقه راه خیر اندیشان این مرز و بوم باد .
 
 
-17 #25 بابك گله داري 1392-09-06 14:46
با سلام و احترام
به استحضار حضرت عالي برسانم اينجانب بابك گله داري از سال 1388 تا كنون مشغول به خدمت در شركت پتروشيمي شيراز هستم
بنده ليسانس شيميي دارم كه در ابتداي امر به صورت نيروي دفتري (اداري) مشغول به كار شدم و و تا كنون هنوز به صورت نيروي قرارداد موقت مشغول به خدمت مي باشم و از سال 1392 ازدواج كرده ام خواهشمندم با توجه به اينكه فردي كار آمد وصادق و اينكه از نظر اخلاقي و كاري و اعتقادي خيلي خوب هستم و با توجه به هزينه هاي زندگي خواهشنمدم در قرادادي شد ن بنده ترتيب اثر فرماييد تا اينكه بتوانم به صورت نيروي قرارداد كار معين كه به صورت مستقيم با خود شركت پتروشيمي شيراز قرارداد مستقيم ببندم
در پايان از زحمات تمامي مسئولين نهايت تشكرو قدر داني را دارم
گله داري
--
 
 
+4 #24 lمحسن 1392-08-27 09:28
باسلام وخسته نباشید.بنده چند سالی است که در شرکت گاز مشغول به کار هستم و به امید اینکه وضعیت شغلی ما بهتر می شود در هر سمتی و با کمترین حقوق و مزایا ساخته ام.خواهشمندم فکری به حال ما کنیند که همیشه استرس بیکار شدن و هدر رفتن جوانی ام که در این کار گذاشته ام را نداشته باشم.
داران
 
 
-25 #23 محمد 1392-08-26 23:32
سلام دکتر جد و در جد ما شرکتی بودند بچهای روستایی امدن به شهر دارند به صورت رسمی کار می کنند .ما فرزندان کارمندان عالی رتبه باید بصورت قراردادی کار کنیم.بخدا شرم اوره ما را از شکوه انداختید ما که از بچگی به بیمارستان شرکت نفت میرفتیم به باشگاه شرکت الان باید بریم بیمارستان تامین اچتماعی و
 
 
+6 #22 بی پارتی 1392-08-19 20:31
سلام اقای سلحشور من 8 سال سابقه در شرکت گاز دارم فوق دیپلم مرتبط هم هستم که در سال 91 به منطقه تحویل دادم و همچنین پدر من بازنشست شرکت نفت بوده با این 3 ایتم که من دارم با من قرارداد بسته نشده با این توجو که با بیشتر دستان من که این شرایط رو نداشتن قرارداد بسته شده من چه کنم
هی میگن سامانه بسته شده
 
 
-4 #21 محمد 1392-08-12 21:58
سلام
من فرزند کارمند شرکت نفتم مادرم بخاطر بدی هوا والودگی وجابجایی در طول خدمت پدرم مریض شدسپس از بیماری سرطان فوت کرده است پدرم هم بخاطر سختی کار والودگی محیط کار بیمار شده است والان بازنشسته شد ومن هم با10سال سابقه کار همچنان بصورت کارگر قراردادی درحال کارم وهم دوره ای من باهمین شرایط من مدرک دیپلم 2سال پیش استخدام شده است ومن نه مگه پدر من برای این دولت ومردم کار نکرده وهمه خانواده ما دراین دوران کار او اسیب دیده ایم پس فرق من با اوچیست من هم بی پدری کشیدم همان قدر که به ما پ
ول رسیبد به اوهم وخانوادهش دادن تازه برای تحصیل واشتغال برای او شرایط بهتری بوده ولی الان ما برده شدیم که پدرم عمرش را برای این دولت گذاشت وانها خون مارامکیدن بجای خون پدرشان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بمارسید میگن برای خدابود خیرشو از خدا بخواه ولی اونا برای خدابود خیرشو ازما ماهم حقی از نفت میبریم خواهش بسه دیگه بسه دیگه ماهم ادمیم مسلمان شیعه سربازی هم رفتیم هم من هم پدرم برای این مملکت جنگیدیم ولی ما هنوز داریم ادامه می مدیم ولی اونا نه سربازی راحت مدرک می گیرن راحت کار وراحت هم استخدام میاتن التماس شون وراحت هم مقام بسه ما اگه نباشیم هیچ وفاداری ندارین یخورده چشماتونو باز کنین ماروهم بینید !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
 
+10 #20 محمد 1392-08-12 13:08
با سلام واحترام
اقایان مسول ایا میدانید که...
شغل حفاری نفت در جهان جز مشاغل سخت وزیان اور محسوب میشود و رتبه دوم مشاغل سخت وزیان اور را بعد از معدن به خودش اختصاص داده است ولی در ایران هیچ جایگاهی ندارد.
چرا باید با این شرایط سخت پرسنل در حفاری تا سن 60 -65 سالگی کار کنند-این نیروها عملا هیچ کاری را نمیتوانند بکنند و فقط جای تعداد کثیری از جوانان بیکار و تحصیل کرده را گرفته اند و منتظر بازنشستگی هستند با هزاران نوع بیماری های ناشی از کار.
شما میتوانید با جایگزین کردن نیروهای قراردادی مدت معین با سابقه وباتحصیلات بجای رسمی های قدیمی و استخدام نیروهای جدید بازدهی شرکت را به طور محسوسی بالا ببرید وجامعه را تا حدودی از بیکاری نجات دهید.
این کار خیلی مزایا دارد بعنوان نمونه...
1- بچه های قراردادی مدت معین وموقت با سابقه و با تحصیلات به حقشان میرسند و بهتر کار میکنند.
2-بچه های رسمی قدیمی راحت میشوند.
3- بجای هر نفر رسمی میتوان 3-4 نفر با حقوق کمتر وبازدهی بیشتر استخدام کرد.
4-یک شرکت با پرسنل جوان و خلاق و پرانرژی و با حقوق کمتر را داریدو در تبع ان یک شرکت با بازدهی بالا و محسوس نسبت به گذشته.
 
 
+6 #19 حمید.م ک 1392-08-11 20:10
با سلام خدمت برادر عزیز جناب آقای سلحشور . احترامآ به استحضار حضرتعالی میرسانم که تعداد زیادی از پرسنل شرکت گاز کرمانشاه که بصورت ارکان ثالث انجام وظیفه مینمائیم هیچگونه امنیت شغلی نداریم لذا خواهشمندیم فکری هم بحال این قشر ضعیف و زحمتکش هم بکنید ،که حتی تعاونی هم در این استان حذف شد ومجدد به بخش خصوصی واگذار گردید که 2 ماه است حقوق دریافت نکرده ایم
 
 
+7 #18 درنا 1392-08-09 19:04
جناب آقای سلحشور ، معاونت محترم توسعه منابع انسانی وزارت نفت ، با سلام اینجانب با مدرک تحصیلی فوق دیپلم از سال 90 تاکنون درالایشگاه آبادان مشغول بکار هستم با توجه به اینکه بیش از یکسال سابقه خدمت در صنعت را دارا هستم اما تاکنون به علت عدم ثبت در سامانه پیمانکاران واجد شرایط عقد قرارداد مدت موقت نشده ام . لذا از آن مقام محترم تقاضامندم تا انشاا... مانند سایر همکارانم در شرایط مساوی با روحیه مناسب انجام وظیفه نمایم.
 
 
+8 #17 علیرضا 1392-08-09 12:36
باسلام و خسته نباشید حضور شما بالانشین ها.ضعیفترین و پایین ترین قشر شرکت گاز هستیم یعنی گازبان روستایی که با شرایط جدید و حجمی شدن کارمون برمبنای ساعت کار مفید دریافتی داریم مثلا یکی از همکارا داره ماهی صدو هفتاد هزار تومن حقوق میگیره.درحالیکه یک سیکل رسمی حداقل حقوق ماهانش یک میلیونو هشتصدمیگیره بابا شما ک ادعای عدالت دارید معنی عدالت رو چی فهمیدین؟این پایین پایینا یه سری کارگر گازبان دارن زن و بچه نون میدن دارن با سیلی صورت خودشونو سرخ میکنن.اگه شمابگی حقمونه باشه ولی قیامتی هم هست.عدالتی هم قراره باشه.
 
 
+12 #16 مهرداد 1392-08-08 12:51
با سلام
آقای سلحشور ما یکسال است که قرارداد موقت شده ام و دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر هستم ! شما قول دادید که از خرداد 92 حقوق کارکنان قرارداد موقت را طبق شرایط ارسالی اصلاح نمایید که متاسفانه اصلاح نشد! باز شنیدیم که برج 7 اینکار صورت میگیرد ولی باز هم نشد !؟ ایا به نظر شما اینجانب که دارای 8 سال سابقه کار بوده باید با یک نفر نیروی جدید حقوقمان برابر باشد ؟ آیا این همه زحمت و شب نخوابی که برای درس خواندن کشیده ایم باید بی نتیجه باشد ؟ چرا شما حرف میزنید ولی عمل نمیکنید ؟لطفا توضیح دهید چون این حق الناس میباشد اگر اعتقاد دارید ؟
 
 
+13 #15 مرتضی 1392-08-07 10:28
جناب آقای سلحشور معاون محترم وزیر-اینجانب با 14 سال سابقه در شرکت گاز که در تمام بخشها (اجراء طرحها-امداد -تعمیرات -مشترکین -متقاضیان وحتی امور حقوقی و...)انجام وظیفه نمودم ولوح تقدیر از مدیریت محترم عامل دریافت نموده ام .اما تا بحال قراردادی مانده ام وماهانه 700000 هزار حقوق با نوبتکاری دریافت مینمایم . خواهشمندم فکری به حال این قشر ضعیف بکنید.سپاسگزارم
 
 
+8 #14 ن0 1392-08-05 12:46
تانات
 
 
+15 #13 علی 1392-08-04 18:46
باسلام خدمت آقای سلحشور بدون مقدمه عرض کنم چرا همش حق کشی کسانی در مجموعه های از زیر مجموعه نفت کار میکنند به حقشان نرسیدن هنوز حتی قرارداد مدت موقت هم نشدن وکسانی که حقشان نبوده قرار داد باهاشون بستن این چه صیغه ای هست خیلی هارو ما دیدیم که واقعا حتی تو چارت شرکت نبودن اما باهاشون قرار داد بستن با تشکر
 
 
+18 #12 م 1392-08-03 12:49
با سلام اينجانب با مدرك كارشناسي و با آزمون استخدام شركت پتروشيمي شده ام با و جود چند سال از استخدام همچنان قراردادمدت معين ميباشم چرا با اين وجود كه افراد جوان و تحصيل كرده و كارايي بالا بايد دقدقه كاري داشته باشند
 
 
+9 #11 مهرداد‏ ‏سعید 1392-08-03 10:36
سلا‏ م‏ ‏از‏ ‏سال‏ ‏۸۳ تااین‏ ‏تاریخ‏ ‏در‏ ‏‏ ‏حراست‏ ‏باشگاه‏ ‏نفت‏ تهرانسر‏ ‏‏ ‏مشغول‏بکار‏ ‏هستم‏ ‏‏دریغ‏ ‏ازیک‏ مقام‏ ‏‏مسؤل‏ ‏حراستی‏ ‏جهت‏ ‏پیگیری‏ ‏کارهای‏ ‏استخدامی‏ ‏پرسنل‏ ‏حراست‏ ‏نفت
 
 
+25 #10 س ر 1392-08-02 18:11
برده داری مدرن امروز در شرکت نفت و شرکتهای تابعه اجرا میشود و تقسیم کردن نیروها به نیروی فکر و نیروی کار یعنی هر چه بیسواد و نادان باشی به شرط انکه رسمی باشی مشکلی نداری جزو متخصصین میباشی ولی خاک ت سرت به شرط انکه نیروی پیمانکار باشی
 
 
+30 #9 چه فرقی میکنه 1392-07-28 15:18
سلام
دکتر بزرگوار اگه فرصتش پیش اومد حقوق و مزایای کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت رو یه مقایسه بکن.
مومن من ماهی 600.000 تومان حقوق میگیرم هم اتاقیم 2.600.000 میگیرد.
جالبه نه
من لیسانس برق قدرتم اونم لیسانس غیر فنی
من 3 سال سابقه دارم اونم 10 ماه
فرصت امتحان پیش نیومده وگرنه شک نکن قبول میشم.
 
 
+23 #8 میثم 1392-07-28 15:09
سلام
جناب آقای دکتر سلحشور من ماهی 550.000 تومان حقوق میگیرم اگه خرجش نکنی هم تموم میشه به خاطر قیامت به خودتون بیایید.
 
 
+24 #7 میثم 1392-07-28 15:07
با سلام
امیدوارم که روزی به حاله ما دربیایید.آن وقت میفهمید که یه من ماست چقدر کره میده.
پول تو جیبیه فرزند شمارو ما به عنوان حقوق ماهانه دریافت میکنیم.
مسلمان چیگار داری با خودت میکنی
 
 
+19 #6 ص.م 1392-07-28 13:22
جناب آقای دکتر سلحشور - معاون محترم وزیر نفت و معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت نفت - باسلام و عرض ادب
احتراماً , به استحضار می رساند اینجانب بیش از 13 سال سوابق شغلی در صنعت نفت وگاز که در مجموع بیش از 176 ماه (15 سال) نیز سوابق بیمه تأمین اجتماعی دارم و هم اکنون نیز در این صنعت عظیم نفت وگاز با مدرک تحصیلی لیسانس (مدیریت امور فرهنگی) فعالیت دارم پیشنهاد می گردد بجای جذب نیروی انسانی رسمی از خارج سازمان , بیایید اول نیروهای داخل سازمان که مدتی است بصورت قراردادی فعالیت دارند , ساماندهی و تبدیل وضعیت نمایید و بعداً از خارج سازمان نیروها را در مرحله اول بصورت شرکتی یا قراردادی جذب تا اینها نیز در مرحله اول ازصنعت نفت وگاز آشنا و تجاربی کسب و بعداً بصورت نیروی رسمی تبدیل وضعیت شوند به نظر اینجانب این بهترین شیوه جذب نیرو در صنعت نفت وگاز باشد حداقل خواهشاً بصورت آزمایشی این شیوه را پیاده کنید که مطمئن باشید در این خصوص بازخوردی مناسب دریافت خواهید کرد. ومن ا...التوفیق .
 
 
+20 #5 هموطن 1392-07-25 22:52
لطفا سایت را به روز کنید
 
 
+18 #4 داراب 1392-07-13 07:51
جناب آقای سلحشور با سلام واحترام باستحضارمیرساند اینجانب ----مدت 12سال درشرکت نفت وگاز پارس درعسلویه کارکرده ام وهم اکنون نیز مشغول به کار می باشم وطبق شرایط اعلامی هیات دولت شرایط احراز قراردادمدت موقت را دارم ولی متاسفانه با پیگیرهای فراوان ومصرانه اینجانب هیچ اقدامی دراین خصوص صورت نگرفته است.لذا ازحضرتعالی خاضعانه تقاضامندم ما را مورد الطاف خود قراردهید .قبلا از همکاری صمیمانه حنابعالی کمال امتنان را دارم. با تشکر --
 
 
+38 #3 محفوظ 1392-07-07 21:31
جناب آقای سلحشور آیا کارمندی که بصورت قراردادی مدت معین بیش از 15 سال در صنعت نفت سابقه کار دارد باز برای ایشان آزمون در نظر می گیرید و آینده شغلی ایشان را در معرض خطر قرار می دهید . چرا اینها را که در برابر سمت هستند و گزینش شده اند و سالها تجربه خدمت دارند و همه مسئولین از کارکردشان کمال رضایت دارند رسمی نمی کنید حداقل با اینها قرارداد 5 ساله / 10 ساله ببندید تا در آرامش روحی با علاقه و جدیت و با روحیه مضاعف به ادامه کار بپردازند و دعاگوی شما و خانواده ات باشند . با تشکر
 
 
+44 #2 منصوره 1392-07-06 09:43
باعرض سلام وخسته نباشید تقریبادوسال پیش تعدادی از کارکنان شرکتی رابه قراردادپیمانکار ی تبدیل کردند اما هیچ کدام ازامتیازات (ازجمله امکانات رفاهی ودرمانی و.....)به آنها تعلق نگرفت وحقوقشان هم فرقی نکرد ن بسیاری از نیروهای رسمی علنا کاری انجام نمیدهند اما حقوق بالایی دارند ودرمقابل نیروهای قرادادپیمانکاری یا شرکتی ویا قراردادهای..... ....... کار انجام میدهند وحقوق کم دارند واینها همه کنارهم دریک مجموعه کار میکنند وروزی میخورند چه اتفاقاتی رو در آینده انتظاردارید ..... امیدوارم مسئولان مربوطه به فکر حل معضل باشند (محض رضای خدا)
 
 
+10 #1 هادی منصور 1392-04-05 01:52
با
 

اضافه کردن نظر


اخبار نجیرم