یکشنبه, 01 مرداد 1396

حدیث

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

داستان نیسان پر از پول چه بود؟

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص تصاویری که در روزهای اخیر از یک خودرو نیسان پر از گونی‌های پول در محور یاسوج به اصفهان در فضای مجازی منتشر شده است، به خبرنگار ایسنا گفت: موردی از سرقت و موارد این چنینی در سطح استان نداشته‌ایم.

سردار غلام عباس غلامزاده در گفت‌وگو با ایسنا افزود: به دنبال بررسی این موضوع، مسئولان بانک ملی استان اعلام کردند که خودرو حامل پول‌های این بانک در طول مسیر تصادف کرده و خودرو جدیدی جایگزین آن شد.

هم‌چنین محمدرشید جبا، مدیر امور شعب بانک ملی ایران در کهگیلویه و بویراحمد نیز در این خصوص به ایسنا گفت: خودرو مذکور حامل پول‌های کهنه و فرسوده این بانک بود که در محور یاسوج به اصفهان دچار سانحه شد.

وی افزود: در پی بارش باران طی روزهای اخیر در استان، خودرو مخصوص حمل پول این بانک در محور یاسوج به اصفهان به علت لغزنده بودن جاده، دچار سانحه شد که خودرو دیگری جایگزین آن کردیم.

جبا اظهارکرد: خودرو حامل پول بعد از این‌که دچار سانحه شد با خودرو دیگری تعویض شد و در این سانحه دست یکی از کارمندان بانک نیز دچار شکستگی شد.

وی اضافه کرد: این خودروی جایگزین، با خودروی دیگر محافظت و اسکرت می‌شد.

اخبار نجیرم